BezpiecznaCiaza112023

Dolegliwości ciążowe

3 lata 4 miesiąc temu #1069701 przez ulke
Drogie mamusie. 22+4tc. Co wam doskwierało/doskwiera w ciazy? Ja I trymestr popołudniowe mdłości, brak sił, mega zaparcia. II trymestr niby najlepszy, a nie do końca. Po połowie to już taki brak sił troszkę, ciężko się schylac, wstawać z łóżka, noce trochę nieprzespane, bo niewygodnie. Dawniej mogłam spać do 11 teraz godzina 8 i oczy jak 5zl...w nocy bol piersi, ale ogromna ulge przynosi spanie w sporotwym staniku.Brzuszek już jest czuć, że coraz mniej miejsca się robi w środku aż nie mogę uwierzyć że będzie jeszcze o wiele większy...A jak u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 miesiąc temu #1069702 przez Andreaa
28+0
I trymestr: mdłości do tego stopnia, że trafiłam do szpitala, przeszkadzały prawie wszystkie zapachy, jadłam tylko arbuz i suche bułki, migreny
II trymestr więcej energii, mdłości ustały, pojawiły się bóle kręgosłupa, wyciek siary
III trymestr bezsenność, bóle kręgosłupa, powróciły lekkie mdłości, siusianie co 15 min, wahania nastrojów, brzydka cera, ogólne zmęczenie i fizyczne i psychiczne

Jeśli chodzi o mdłosci polecam imbir: lupiko.pl/imbir-w-ciazy O jego dzialaniu dowiesz się wiecej na stronie. Dobrze jest na pewno robić sobie z niego herbatki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl