BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #182198 przez Suari
No tak rocznik 83, 84 -hmmmm to rzeczywiście stare d....ki jesteści ;) mam nadzieję, że żadna się nie obrazi za określenie :) najważniejsze na ile się człowiek czuje :)

a tutaj mój groszek jak miał 5t4d :)

a tutaj w 22 tc :)

a dzisiaj w 28tc6d ten malutki groszeczek waży już 1400 g :)
tak jakoś mnie wzięło żeby wam pokazać i żebyście się nie poddawały!!!!

trzymam za was mocno kciuki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #182202 przez Grudniowa Jagoda 79
hej
wczoraj jakos nie moglam wejsc znow na forum chyba jakas przerwa była, albo dostalam chwilowego bana za kare

DZIEKUJE ZA MIŁE POWITANIE, JAK FAJNIE JEST WRÓCIC NA STARE SMIECI
gorla ja sie nie szczepiłam , brałam folik wczesniej.No i oczywiscie cytologia itp

Magda M kochana Ty juz na ostatnich nogach ladamoment a niunia bedzie na swiecie


monika1984 dzieki za wiesci, Martusia trzymaj sie oby sie szybko rozkrecilo bo ten oddział patologii nie zbyt dobrrze wspominam.No chyba ze u niej jest inaczej

Ajłona dokladnie musialas strzelic 2 krechy.Ale super bardzo sie ciesze az mnie ciary ze szczescia przeszły jak przeczytalam.Kurde ale super !!!!!!!!!!

nutelk@ jak to sie nie starasz no co ty miejsce forumowej ciotki juz zajete dlatego nie masz wyjscia musisz zostac forumowa ciotka, a o wypisywaniu sie nie chce słyszec.Forum bez @nulki O NIE!

Mowicie o rocznikach 81 to stary rocznik ja jestem 79 oł siet! :ohmy:

A my sie szykujemy do przedszkola( kubus) i szkoły (paulinka) jeszcze tylko tyte trzeba kupic ale to zostawie na koniec.Ale daje po kieszeni taka wyprawa do szkoły i przedszkola.

Suari groszek piekny ! :kiss:A jak ssie kciuka jaki słodziak

Asik jak malenstwo?Jutro ta operacja czy w piatek?
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #182207 przez monika1984lodz
Suari to masz kawal dzidziolka moja Nuna w 31 tc 1300 wazyla :ohmy: :ohmy:

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #182269 przez MagdaM
Suari wow duze dziecko!! Moje w 30tc mialo 1486gram :silly:
Jagoda dziekuje :kiss: cos mi sie zdaje, ze bedzie wczesniej niz powinno hihi :silly:
kurcze szybko minely te wakacje i dzieciaki do szkoly juz ida... ciesza sie?? ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #182316 przez ajłona
szybko wrzucam zdjęcie bo coś mnie wywala z forum. proszę Kobitki. to test z dzisiaj. takie krechy, że sama nie wierzyłam i napatrzeć się nie mogę :silly:



i podkreślam, że rocznik 77 to nie staruchy!!!!
zarażam Was 2 tłustymi krechami!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #182326 przez ViFi
ajłona ja tez jestem rocznik 77 :)

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #182337 przez Aguska23
Ajlona GRATULUJĘ :) też bym chciała zobaczyć niedługo takie krechy :)
Mi do @ zostały niecałe dwa tygodnie, tylko już zaczyna jakoś tak dziwnie kłóć w podbrzuszu, i piersi już bolą, a tak wogóle to chyba już od tej zmienności pogody kolejny dzień mogłabym cały przespać ;p
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #182343 przez madziaska
dziewczynki to ja jeszcze na szczescie dorzucam moja dzisiejsza Hanulkę ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #182344 przez ajłona
Aguska powiem Ci ze objawy miałam jak na @. ból podbrzusza, piersi bolesne...w ogóle nie zorientowałabym się że 2 krechy będą!!!
Vifi no i sama widzisz ze nasz rocznik daje radę ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #182345 przez saiko
ajłonka :) piękne zdjęcie
Suari - twoje również :D

taką mam nadzieję, że w połowie przyszłego miesiąca zobaczę dwie piękne różowe krechy - w końcu chyba polubię ten kolor :D Ale to jeszcze tyle czasu :/
juz mnie tak nosi - chciałabym żeby było za 2 tygodnie - będę wtedy na urlopie w Zakopcu (mam nadzieje) i juz wiem, ze jedną z rzeczy jakie wezmę w plecaku to teścik :D
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #182348 przez Aguska23
Madziaska jaka śliczna dziewczynka :) Gratuluję
Ajłona po cichu liczę, że i u mnie tak będzie....całe popołudnie mnie tak kłuje
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #182358 przez monika1984lodz
no piekne krechy Ajlona :)

Madziaska Hanulka sliczna :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #182364 przez Suari
monika1984lodz , magda m- znowu nie taka wielka ta moja dzidzis, troszeczkę ponad 50 centyla to chyba ok :)

ajłona- nie ma bata !!! jest dzidek jak nic :) gdyby jedna z nas widziałą dwie krechy to można by przypuszczać, że oczko jej ucieka, ale jak wszystkie to widzą to nie ma innej opcji :)

saiko- przyjdzie pora i na twoje krechy
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #182365 przez ajłona
Monika dzięki za kciuki! Oby było ok.!!!
Lacrijka melduję się z teścikiem ;) widziałaś??
Gorla ja podzielam Twoje zdanie, tez na hormonach cały czas więc wolę skonsultować się z lekarzem jak najwcześniej, mając pewność, że przynajmniej zadziałałam ;)
Oj grzmiało Mirellka grzmiało!!! I bardzo dobrze bo pitolą tu o starych doopach ;)
Suari , madziaska ale fotki przecudne...pzdr
No Jagódko czas już był na pojawienie się! Ileż można na Ciebie czekać Ty Diable ;) ano szkoła się zacznie...ależ ten czas zasuwa...
@nula forum bez Ciebie ???? czy Cię pambóg opuścił???????
Saiko zobaczysz 2 kreseczki! Reszta bandy także!!!! I będę mówiła : A NIE MÓWIŁAM!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #182369 przez Suari
ajłona- ja byłam u lekarza w 5tc4d, potem kazał mi przyjść w 8 tygodniu, wtedy też na badniu wyszedł malutki krwiak i dostałam duphaston, a w 11 tyg już nie było śladu po krwiaku, fakt, że czas między wizytami ciągnął się niemiłosiernie, ale czasami warto pójść wcześniej, to tylko moje zdanie.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl