BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 miesiąc temu #277005 przez Insomnia
Agnesssa suwaczek zajebiaszczy :lol: Będziemy na bieżąco wiedziały co się z Tobą dzieje ha ha ha :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #277007 przez agnesssa
Dobrze Was mieć kochane, mój mąż od początku próbował mnie uspokajać, ale mu nie wychodziło :silly:

W jednej pracy nic nie wiedzą, w tej w której pracuję cały czas, a w drugiej musiałam powiedzieć, bo tam zwolnienie noszę i wiecie co... zamiast mi powiedzieć że gratulują dostałam tylko info, że mam szybko dostarczyć L4. Nie kumam takiego zachowania, bo cały czas otwarcie mówiłam im, że próbuję zajść w ciążę drugi raz i nie mam zamiaru wracać do nich do pracy :huh: Ale mam ich głęboko w nosie, oni wykorzystywali mnie to teraz trochę ja ich naciągnę na etat :angry:

Chłopek koniecznie wrzucaj fotencję :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #277008 przez chłopek
młody spi ja bede prasować i przy okazji was czytać i moze cos naskrobie, a później racuchy bede smażyć

agnessa, a mi lekarz nie chciał dać L4, ten co do niego teraz chodzę, bo ten wczesniej to juz od poczatku mi dawał ale nie chciałam na początku.
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #277015 przez agnesssa
Ja wzięłam tylko do jednego zakąłdu pracy, bo jak bym tam nie zaniosła to bym robiła jako księgowa od 8-16, a od 16.30-23 jako specjalista ds. rozliczeń kierowców hehe






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #277018 przez ilona
Mirella dawaj fote :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #277019 przez Mirella
No jasne że Maggę pamiętam, i Eash chyba też powinna, stare dzieje.... Mówiłam Wam nieraz, że Magga tak się bała jakiegoś badania że ze strachu w ciążę zaszła :lol: Magga, no ale następnym razem to z fotą Stasia zapraszamy, my lubimy foty brzdąców :)

Agnesssa, no weź się zlituj, polazłaś tak wcześnie do gina i co chciałaś zobaczyć? Rączki nóżki i paluszki i co jeszcze? Jeszcze nie pora na to rybko.

Vifi, to co napisałaś może być prawdą, kiedyś tu nawet jakiś link krążył o tym że kobiety we wczesnej ciąży nie powinny być badane ginekologicznie bo to grozi poronieniem ;) Tylko błagam nie dołuj się, właściwie napisałam to po to, żebyście wiedziały że nie warto na początku latać do gina i pchać się na samolot, fasolce trzeba dać trochę samodzielności już na starcie :lol: A ja się głupia dziwiłam czemu moja gin się do badania nie pcha, mądra kobieta to była.

przeczytalam 10 stron tego co tu nasmarowałyście i już nie wiem co miałam pisać ;) no jedno co wiem, ale to już dawno, żadnego paszkwila tu nie widziałam nigdy, no może poza smoczycą (sorki gorla) Staraczki to bardzo elitarne miejsce :lol:


Ilona nie ma fote, ja dziś żadnej nie widziałam ;) i w ogóle myślicie że mnie można codziennie wykorzystywać? Dziewczyny widziały, zmarszczki policzyły, to niech Wam powiedzą :P
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #277027 przez agnesssa
Mirlla co za głupotki wypisujesz, nie spodziewałam się się niczego takiego chciałam potwierdzić ciążę i potwierdziłam, i fajnie, że jest pęcherzyk, tylko ginka powiedziała, że coś mały dlatego panikuję, sama sobie nie wymyślam problemów, ja się tylko peniam i to jest chyba normalne :blush:
A nie mogłaś wczoraj napisać o tym wczesnym badaniu :huh: To bym wcale nie chciała USG :ohmy:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #277028 przez gorla
Elita pierwsza klasa!!! Ale jakby smoczyca zaczęła z wami pisac , to sorry , ale sie wypisuje z foruma :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

a agnessa ze strachu tak szybko poleciała. Ja mam zaraz przyjść jak sie spózni @ i wtedy dostanę cos na podtrzymanie .. takze ja tez zaraz polecę ale nie nastawię sie na wiele, bo zeszłym razem juz sie na nerwowałam

Agnessabez usg nie potwierdzi ci tak wczesnej ciąży, z Oliwka chodziłam do przychodni, gdie nie mieli w gabinecie usg, pomacała pomacała, powiedział może jest ciąża może nie i zapisała na usg za 3 tyg. Wychodzę z założenia, ze jak ciąża jest silna to sie nic nie stanie bez jedno 2 badania, a jak jest słaba to byle co moze ją zatrzymać..nie badanie to sters to dzwignięcie ciezaru
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #277031 przez Insomnia
Ilonko czy Ty się wybierasz na staraczki??

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #277035 przez ilona
Insomnia napisał:

Ilonko czy Ty się wybierasz na staraczki??



No wiesz.... :laugh:
Niby się nie staramy ale stosunek przerywany to podobno nie antykoncepcja :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #277036 przez Mirella
Agnesssa no ten link hulał po forum jak wściekły, tylko może nie tu a w luźnych rozmowach ;) jakoś był moment że moda była na ten temat, w necie też sporo widziałam. Nie peniaj, penianie jest szkodliwe. Zrob sobie kawkę bezkofeinową, wypij piwko bezalkoholowe i się wyleguj, bo potem juz się nie powylegujesz



te rączki nóżki i paluszki to ironicznie miały być ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #277043 przez chłopek
ja z Ksawciem jak poszłam o gin to mi usg przez powłoki brzuszne zrobiła i powiedziała że może i ciąża i żebym luteinę brała
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #277046 przez gorla
Mirellcia była gadka o szkodliwości badania gin. w wczesnej ciązy, wszedzie to na necie sie wala, ale jedno mnie ruszyło, że nie powinnos ie na siłę podtrzymywać ciąż , bo to niezgodne z natura , natura wie co robi, potem rodza sie chorę i słabe dzieci... hmmm z częścia sie zgadzam, ale z drugiej strony, mamy taki postęp w medycynie dlateczo nie skorzystac z tego , wiele par nie am szans urodzic bez pomocy medycznej.

chłopek pamiętam jak poszłaś 1wzy raz do gina, a ja już ze 3 razy byłam :lol: :lol: teraz tez polecę od razu :silly: od usg gorsze sa nerwy
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #277052 przez Insomnia
ilona napisał:

Insomnia napisał:

Ilonko czy Ty się wybierasz na staraczki??



No wiesz.... :laugh:
Niby się nie staramy ale stosunek przerywany to podobno nie antykoncepcja :laugh:


Eee... myślałam że na poważnie :lol: :lol: a wy niby tak niby nie :woohoo: :woohoo: :kiss: :kiss:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #277054 przez Mirella
Gorla, bo to jest tak, teoretycznie natura wie co robi, praktycznie my robimy wszystko żeby nasze dzieci żyły :) Ja z moim aktualnie idziemy się wietrzyć :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl