BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #276924 przez gorla
Inso moja smoczyca sie zmieściła w kadr to takich jak ty by 10 weszło i nie ściemniaj tu bo cię palnę!!!!

U nas poprószyło w nocy :lol: :lol: :lol: Oliwia już sanki wymyśliła, ciut na mało puchu na takie ekscesy
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #276925 przez chłopek
gorla ja waże 6okg to dopiero maskakra

wyślij Oliwię do mnie tu będzie szalec u mnie tyle śniegu i jeszcze sypie
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #276928 przez mesy
Inso no z tym że w kadrze się nie mieścisz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gorla no żebyś wiedziała haha na wieczór też mi wywala ajbardziej brzuch :laugh: :laugh: :laugh:
Rano wstsje super extra płaski zjem śniadanie i zaś wydeło :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #276932 przez gorla
mesy gorset se zapodaj :lol:

Agnessa jestem u rodziców nie wiem czy coś tu z fot
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #276937 przez mesy
Gorla ta jasne i będę naginać w tym gorsecie jak robokop :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ja nie umie w takich rzeczych się poruszać haha
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #276949 przez bidol
inso i Ilona - laski jak się patrzy. To chyba norma na tym forum :laugh:

agnesssa - to już mówiłam - modelka - i się nie przejmuj kilogramami też ich mam w nadmiarze
Plus jest taki że kobietki które miały pare kilo mniej w ciąży bardzo mało tyją :)

gorla - ja Cię teraz nie widziałam - kiedyś na jakiejś łódce- no laska - ale teraz też chcem zobaczyć

majówka - Ciebie też nie widziałam i Mirelli i @nulki i Gosiaka a też mnie słuchy doszły że fajne laski.
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #276954 przez agnesssa
Bidol no i całe szczęście, ja się ostatnio przestałam przejmować :woohoo:

Gorla to powiedz o której będziesz wrzucać, to będę czatować, no fajnie by było resztę dziewczyn zobaczyć Gosiaka @nulkę Mirelle tym bardziej, że już wrzucały :) Hehe a ja słyszałam, że ciężarnym się nie odmawia :silly:

Chłopek a u mnie też śnieg leży od rana, i to będzie nawet z 2 cm :) ale jest biało za oknem, dlatego już do pracy jechałam o 20 min dłużej :huh:

A ładny mam suwaczek :unsure: :huh: :silly: :woohoo: :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #276957 przez mesy
agnesssa suwaczek piękny :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #276963 przez gorla
agnessa suwaczek fajowski :lol: to leci 5 tc to wczesnie, dlatego taki mały pęcherzyk, dopiero w kończonym 6 widac zarodek

Cos znalazłam wrzucam fotę
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #276969 przez mesy
Gorla nie wrzucaj tyle zdjęc tu bo co raz bardziej mi się podobasz hahahaha :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #276977 przez agnesssa
No Gorla piękności z Ciebie, generalnie to nasze forum to takie (jak by mój brat to powiedział)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
:lol: :lol: :lol: no to może za te dwa tygodnie już coś będzie widac na USG :laugh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #276978 przez gorla
mesy zaraz kasuje , Agnessa chciała, wiesz co ja jestem otwarta na propozycje :silly: :silly: :silly: :silly: he he :silly:

Agnessa musisz sie uzbroic w cierpliwość, mi sie strasznie dłużyły te 2 tg. poszłam jak było 4 tyg i 5 dni, po tyg. nic nie nyło a po 2 tyg. usłyszałam serducho, ale radocha była. LACHONARIUM ??? :lol: :lol: :lol: buhaha ale wymyślił, albo foczkarnia
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #276990 przez agnesssa
Gorla ja tak
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
w gaciochy bo ostatnio też chodziłam co dwa tygodnie i ciągle nie było słychać serduszka, trauma. Ale ok dzisiaj mnie pozytywnie nastroiłyście więc postaram się odwdzięczyć i nie marudzić więcej, tylko pozytywnie myśleć :lol: :lol: :lol: :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #276998 przez chłopek
a ja mam nadzieje ze jutro wam fote dzidzi wstawie :0
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #277002 przez gorla
Agnessa i tak trzymaj, to że raz sie nam nie udało nic nie znaczy. Robimy co trzeba, zeby dobrze było :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl