BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 1 miesiąc temu #335434 przez mesy
Justyna ja i lacra też miałysmy torbiele i lekarze nie mówili o wycinaniu ich ... ja miałam 4 cm
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #335436 przez sylwka727
No właśnie powiedział że za 2 miesiące jak przyjdę to wtedy zrobi. A wypis musiałabym poszukać bo to już chwilę temu było. A mam pytanie czy ten torbiel nie jest jakimś zagrożeniem dla ciąży czy nie przeszkadza? Bo w pierwszej też miałam około 5cm?



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #335438 przez monik_ka
JustynaZuzanna napisał:

Sporą tzn ile cm??

51 mm średnicy...dla mnie spora :blink: choć mój lekarz się tak nie wyraził :blink: ale to na prawdę bardzo dobry lekarz więc sie nie obawiam że będzie leczył coś czego nie ma :blink:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #335439 przez mesy
sylwka z tego co wiem to w czasie ciąży ta torbiel powinna ci sie wchłonąć
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #335442 przez JustynaZuzanna
Sylwia spokojnie 3 cm to nie jest zagrożenie. To się nie klasyfikuje nawet do operacji. Ja kochana rok temu jak byłam u lakarza to miałam 6 cm to już się klasyfikuje do wycinki, ale siłą ducha zmalał to 3 cm przez ten rok zamiast urosnąć. Ponadto jeśli torbiel jest na jajniku nie na macicy to nie uciska na nią i ciąża prawidłowo bez żadnego "ale" będzie się rozwijać. Mało tego jest baaaardzo duże prawopodobnieństwo, że podczas ciąży torbiel samoczynnie, że tak powiem uschnie i nie będzie po niej śladu.

No widzidzi mesy też pisze, że miała torbiel 4cm i nie usówali.

Jak tam bardzo chce Cię kroić to CA 125 powinien juz teraz zlecić a nie czekać!!
poszukaj tych wyników z wypisu i histo,

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #335445 przez JustynaZuzanna
monik_ka napisał:

JustynaZuzanna napisał:

Sporą tzn ile cm??

51 mm średnicy...dla mnie spora :blink: choć mój lekarz się tak nie wyraził :blink: ale to na prawdę bardzo dobry lekarz więc sie nie obawiam że będzie leczył coś czego nie ma :blink:


To nie jest spora ;) chociaż jeśli nie miałaś z tego powodu wcześniej robione laparo i badani histopatologicznego, to było by miło to zrobić, usunąć ją i zbadać jaka to dokładnie torbiel.
Ojjj kochana uwierz mi, że wielu "dobrych" lekarzy często później okazują się że nie są aż tacy dobrze... ja już ich wielu przeszłam, i nawet jak to się ostatnio zwykły gin który robi to co mu każe się śmiał do starzysty na USG "ucz się młody ucz od pacjentki, bo ją polskie sławy leczyły i ma sporo wiedzy dziewczyna" I uwierz mi, że te polskie sławy też czasami lecą w kulki....

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #335446 przez sylwka727
Oj to krojenie mi się nie widzi więc tak łatwo się nie dam:) poza tym mam nadzieję że to już ten cykl na który czekaliśmy...



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #335449 przez mesy
sylwka oby oby :lol: :lol: :lol: ile jesteś przed @ ?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #335456 przez sylwka727
8 dni:) a to mój wykres 28dni.pl/cycles/183616 taka nawet ta moja tempka:) tak mi się przynajmniej wydaje :blush:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #335457 przez JustynaZuzanna
Sylwka trzymam kciuki, mam nadzieje że Tobie i innym dziewczyną się uda :)
Bo na siebie to nie licze, bo to pewnie psychika się ucieszyła że po tylu latach wyniki krwi i USG takie piękne

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #335459 przez sylwka727
Justyna nawet nie wiesz jak mocno trzymam za ciebie kciuki :kiss: nawet mocniej niż za siebie bo należy ci się to małe szczęście i to bezsprzecznie :kiss:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #335460 przez mesy
sylwka no to już bliżej niż dalej :lol: :lol: trzymam kciuki :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #335465 przez sylwka727
dzięki mesy taka jakaś troszkę szczęśliwsza jestem ale staram się nie nakręcać bo już w poprzednim cyklu myślałam że już bo tak się nakręciłam że cały czas wymiotowałam ;) a potem przyszła @ zwariowany ten mój organizm, widocznie mam dużą siłę przekonywania bo nawet sama swój organizm przekabaciłam :laugh:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #335470 przez mesy
sylwka to normalne :lol: :lol: też się kiedyś nakręcałam jak głupia :P ale na szczęście mam te fazy już za sobą :laugh: :laugh: teraz co ma być to będzie i tak na to wpływu nie mamy ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #335471 przez JustynaZuzanna
Sylwka dziękuje ;*
Też mam wrażenie że moja psychika jest silniejsza ode mnie, ze to podbolewanie i krople krwi to psychika.... i trace nadzieje, ze moze mi sie udac i zas mi sie beczec chce

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl