BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 4 miesiąc temu #557175 przez Ingrid29
Ferritka już wysłałam na maila, sprawdź sobie. A ja dziś spałam 2 godziny, dał mi mój synuś do wiwatu, nie chciał spać i się bawiliśmy od 11 do 2 w nocy. I od czwartej 30 znów jestem na nogach :huh: może jakoś przeżyje. Podejrzewam że ząbal drugi wychodzi :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #557178 przez MoNiaaa
wow ingrid podziwiam za wytrwalosc moze maly w dzien pospi dluzej to i ty sie zdrzemniesz???

ja tez niewyspana jestem zawsze jak po wolnym wracam do pracy to tak lekko spie ze wstaje bardziej spiaca niz sie klade :huh:

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #557188 przez Elmirka85
Monia ja jak wracam po wolnym na 6 rano, to w nocy się chyba z 10 razy budzę i patrzę która jest godzina i ile mi jeszcze snu zostało:-)

a ja miałam cały weekend od piątku nocki, właśnie po 6 wróciłam do domu. Mąż pojechał z małym do przedszkola i do pracy a ja zamiast się kłaść to czytam co od wczoraj naskrobałyście :laugh:
a ja mam teraz tydzień wolnego, czyli wracam do pracy dopiero w poniedziałek :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #557214 przez ferritka
dzień dobry :)

zasypało Was też tak ? jejku :dry: niech już będzie wiosna :dry:
od dzisiaj zaczynają się u mnie ferie :laugh: przynajmniej dzieciaki będą miały fajnie B)

Ingrid kochana dziękuję za książki :kiss: przetrwam z nimi tą zimę :lol: woow no to miałaś noc B) B)

Alexandra jaka laska z ciebie :lol:

mirellka, wiem, że to cięzka sprawa, ale możesz jednak wyciągnąć armate i strzelić kulką w Dzidzie :angry: :angry:


p.s. moja koleżanka 9.02 urodziła sliczną dziewczyneczkę :))))

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #557218 przez MoNiaaa
FERRITKA MNIE TAK ZASYPALO TYDZIEN TEMU tez juz wiosny wypatruje bo mam dosc zimy!!!!!
ale z pracy widze ze sloneczko swieci i wyglada jakby srodek lata byl szkoda tylko ze temperatura nie odpowiednia:P

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #557259 przez anoda89
Witam poniedziałkowo :)

Dave śledzisz mnie :laugh: Hmmm teraz muszę się pilnować ;)

U mnie też śniegu od groma i wiosny się doczekać nie mogę :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #557284 przez iwonta_kg
Ide do domu!!! Wiecie co Widzialam cos juz między nóżkami:-):-):-):-) ma 4,5 cm :-)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #557286 przez Mirella
ferritka napisał:


mirellka, wiem, że to cięzka sprawa, ale możesz jednak wyciągnąć armate i strzelić kulką w Dzidzie :angry: :angry:



Ferritka, właśnie mi uświadomiłaś, że mam maila do Dzidzi, to może ja jej coś mailnę zamiast walić armatą jak ona tu nie zagląda?

U nas od paru dni jest 20 cm śniegu, Duśka ma radochę, niestety ja jej na sanki nie zabiorę sama :(


Ingrid, pośpij w dzień, póki jesteś sama i nie masz się z kim wymieniać to jedyna opcja żebyś jakoś funkcjonowała. Ja wiem że w domu masa roboty, ale Ty nie możesz się w pewnej chwili przewrócić ze zmęczenia. Umawiamy się że jak Arturek śpi to Ty też, oki?

Iwonta ale cuuuudo :kiss: a co z tym krwiakiem, nie ma go już? Czy masz przykaz leżenia w domu? Będziemy Cię pilnować jakby co :P
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #557302 przez iwonta_kg
Krwawienia nie ma od 5 dni tylko takie brazowe leci to znaczy że Krwiak sie wchlania. Nie mam zalecenia lezenia. Mam troche chodzić. A pani doktor powiedziala ze na tym etapie ciąży mogą sie tez wysuwać wargi sromowe wiec to nie jest sto procent ze chłopiec jak widać po zdjęciu ale dla mnie to wygląda jak siusiak i juz :-):-):-):-)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #557308 przez emka
Iwonka Bardzo sie Cieszę, a płeć JUŻ??? :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: Cudny widok :)

Dave Pisze o tej dziewczynie co zastrzyki breała całą ciąże z trojaczkami? Jest w szpitalu? kurcze... mam nadzieje ze będzie dobrze. Trzymam za nią kciuki! :kiss:

U mnie nie ma śniegu :( a troche mogłoby być bo dzieciaki ferie zaczęły i sie nudża, kto sie podzileli? :silly:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #557313 przez MoNiaaa
Iwonka jakie cudo!!!!widzisz jednak czarownica Mirella sie nie myli mial byc chlopak to pewnie bedzie :)
super ze krwiak sie wchlonal teraz zaczniesz sie cieszyc swoim stanem tylko uwazaj na siebie i odpoczywaj zebys znowu w szpitalu nei wyladowala!!!
a karte ciazy ci oni zalozyli???
pomyslec ze teraz ja tez powinnam miec takiego ludzika w brzuchu...czekam jeszcze miesiac jak gin zalecil i chyba znowu sprobuje tesknie za fasolka :(

emka bierz ode mnie ile tylko chcesz!!!!

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #557318 przez julka2404
Heyka

Iwonka dzidziolek śliczny. :lol:
Emka u mnie sypie wrrrr :angry: nie lubię zimy ;)



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #557326 przez gosiak
Iwonka no ciesze się na dobre wieści, i że wychodzisz ze szpitala, mam nadzieje ze lekarze wiedzą co robią że Cię wypuszczają, ale proszę dbaj o siebie i dzidzie, czasem się za sprzàtanie nie bierz czy cuś :) a zdjęcia dzidziolka słodkie :kiss:

U mnie też tona śniegu spadła...i po co? :silly:

Przy takiej pogodzie to na pewno bociek do mnie nie przyleci :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #557336 przez gabi28
Iwonka.. ja również sie cieszę. :) dbaj o siebie i dzieciątko.

Gosiak... Kochana,przyleci,przyleci :*:*
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #557353 przez julka2404
Gosiaczku doleci doleci. :kiss:
A ja poproszę o różowego boćka :silly:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl