BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #556826 przez Agusia83
Rozumiem :laugh: śliczny bedziesz miala pokoik...super, ze taki duzy jest,
Lacrijka, a kiedy bedziesz miala polowkowe usg? Bo ja we wtorek i nie moge sie doczekac..mam nadzieje, ze poznam plec.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #556840 przez Mała
Z tą kawą to myślę, że jakby się piło litrami to może zaszkodzić, a nie 1 czy 2. A z resztą racja, że lepiej nie myśleć, bo jakby tak myśleć nad wszystkim to by trzeba było na powietrzu żyć :dry:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mirella mogło ci się po zabiegu i znieczuleniu przesunąć. Tylko uważaj, żebyś nie miała ciąży z zaskoczenia, bo mojej znajomej też mówili, że po zabiegu może jej się przez jakiś czas @ nie pojawić. Któregoś dnia mówi do sis, że tak się czuje jakby jej się dziecko ruszało i faktycznie jej się bobas ruszał. A to byłą babeczka, która już miała dziecko i jakieś 34 lata :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #556845 przez Lacrijka
Agusia83 napisał:

Rozumiem :laugh: śliczny bedziesz miala pokoik...super, ze taki duzy jest,
Lacrijka, a kiedy bedziesz miala polowkowe usg? Bo ja we wtorek i nie moge sie doczekac..mam nadzieje, ze poznam plec.


Teraz w środe mam wizytkę to mi doktorek powie kiedy iśc i niech mi powie dokładnie który mam tydzień bo ja sie juz pogubilam w tym wszystkim.. Tu pokazuje 20 tydzień, na Skarbku inaczej..z OM inaczej i taka doopa..nie ogarniam tego. Znalazłam fajnego lekarza który robi połówkowe w 3/4d i chyba tam sie zapisze jak i doktorek poda date :)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #556864 przez Mała
Znowu będą dzieciaczki do oglądania :lol: Agusia we wtorek, Lacrijka w środę już się doczekać nie mogę :blush:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #556877 przez Agusia83
Mala :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lacrijka tc liczy sie od ostatniej daty @.Kiedy mialas ostatnia @?Bo ja 7.09i jestem w 22t3d
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #556882 przez iwonta_kg
Czekam na zdjęcia waszych maluszków :-):-):-):-):-)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #556885 przez Dave
Ja jak teraz we wtorek dostanę to też się pochwalę :P :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #556887 przez Lacrijka
Agusia83 napisał:

Mala :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lacrijka tc liczy sie od ostatniej daty @.Kiedy mialas ostatnia @?Bo ja 7.09i jestem w 22t3d


Ja miałam 02.10 więc mam teraz 18t5d :) :) :) Muszę zmienic suwaczka :)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #556891 przez Agusia83
wiekszosc suwaczkow prosi o podanie przyblizonego tp....a przeciez powinno sie wpisywac date om...bo, np: tak jak Ty Lacrijka najprawdopodobniej nie doczekasz tych 40tc, tylko wczesniej bedziesz rodzic, byc moze, ze nawet ustala Ci date cc....

Ale bedzie ogladania :laugh:
Dave, ale nam sie zgraly te badania :laugh: haha...3 fotki beda :laugh:
Gosia tez pokaze zdjecie z usg....wlasnie Gosia, kiedy masz wizyte? W tym teraz tygodniu?
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #556904 przez ferritka
Mirellka B) może Tyś tego różowego boćka skusiła jakoś międzyczasie B) B)
albo Ci się @ przesunęła po tym jak żeś z tą armatą tyrała tam i z powrotem :angry:

badą zdjeciuszka i Kruszków koszykarzy i Agusiowa Fasolka i Gwenowa też ;D ależ sie nam warzywny tydzień szykuje :blush: :blush: :blush: :blush:


z tą kawą to tylko wrzuciłam linkacza, bo mnie sie narzucił,a ja pijam hektolitry, ale póki co mnie to lotoo :silly: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #556917 przez Lacrijka
ferritka napisał:

Mirellka B) może Tyś tego różowego boćka skusiła jakoś międzyczasie B) B)
albo Ci się @ przesunęła po tym jak żeś z tą armatą tyrała tam i z powrotem :angry:

badą zdjeciuszka i Kruszków koszykarzy i Agusiowa Fasolka i Gwenowa też ;D ależ sie nam warzywny tydzień szykuje :blush: :blush: :blush: :blush:


z tą kawą to tylko wrzuciłam linkacza, bo mnie sie narzucił,a ja pijam hektolitry, ale póki co mnie to lotoo :silly: :lol:


Czemu Kruszków koszykarzy ?? :S :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #556924 przez Mirella
Po pierwsze melduję, że @ przylazła, wystarczylo głośno nakrzyczeć :P

Po drugie, Gosiu, oberwało mi się za tego Twojego bociana co wziął kurs na Gryfice ;) Przyznaj się, która to wypuściła takiego niepokornego co wali na oślep? Chociaż ja i tak uważam, że go celowo wysłałaś bo chciałaś mieć kumpelę na październikówkach żeby tam legalnie siedzieć :P

Drżyjcie dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny, różowy bocian jest nieobliczalny :lol:

Z tego co wiem to kofeina może sprzyjać poronieniom, a że ciąże teraz takie słabe i kruche to lepiej jej na początku ciąży nie pić. Przed ciążą to piłam siekiery nie kawy, ale nie sądzę żeby akurat to było powodem że nie wychodziło.

Brzuch mnie jakoś dziś nie boli, aż dziwne, za to głowa zaraz pęknie
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #556925 przez ferritka
Lacrijka napisał:

ferritka napisał:

Mirellka B) może Tyś tego różowego boćka skusiła jakoś międzyczasie B) B)
albo Ci się @ przesunęła po tym jak żeś z tą armatą tyrała tam i z powrotem :angry:

badą zdjeciuszka i Kruszków koszykarzy i Agusiowa Fasolka i Gwenowa też ;D ależ sie nam warzywny tydzień szykuje :blush: :blush: :blush: :blush:


z tą kawą to tylko wrzuciłam linkacza, bo mnie sie narzucił,a ja pijam hektolitry, ale póki co mnie to lotoo :silly: :lol:


Czemu Kruszków koszykarzy ?? :S :laugh:



:blush: bo kiedyś napisałaś, że Kruszki długie są więc powiedziałam że to Groszki koszykarze są :silly: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #556931 przez Dave
Ferritka - a mojego jak nazwiesz?? Zapomniałaś o mnie :angry: :silly:

Mirella - dość się już nacierpiałaś, to Cię @ oszczędza :silly:

A bociek to niezły oblatywacz jest :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #556939 przez ferritka
Dave napisał:

Ferritka - a mojego jak nazwiesz?? Zapomniałaś o mnie :angry: :silly:

Mirella - dość się już nacierpiałaś, to Cię @ oszczędza :silly:

A bociek to niezły oblatywacz jest :lol:


Dave właśnie, hmmmm trzeba by Twojego nazwać :blush: :blush: :blush: a Ty jak go wołasz póki co ?

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl