BezpiecznaCiaza112023

Czy to może być ciąża?

11 lata 3 miesiąc temu #535250 przez m.czacza21
Dzień Dobry.mam na imię Monika i od roku staram się o dziecko.Mam pytanie czy jeśli w tym samym dniu co owulacja i cały tydzień po kochałam się z narzeczonym mogę być w ciąży?Dwa miesiące brałam bromergon.Teraz czuję taki mocny ból sutków i ciągnięcie w dole brzucha.Do miesiączki jeszcze 3 dni,ale ciągle mam zgagę,mdłości rano i wieczorem i częściej niż zwykle oddaję mocz.Dlatego nie chcę się nakręcać,ale czy to w ogóle może być ciąża?.Proszę szybko o odpowiedź.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535256 przez Agusiak
wszystko być może, ciąża oczywiście też :)
Niestety musisz cierpliwie poczekać do terminu miesiączki i jeśli nie przyjdzie czego szczerze Ci życzę to zrobić test domowy lub beta hcg z krwi :)

Powodzenia i czekamy na wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535259 przez Dave
Życzę z całego serduszka II kresek.
Objawy jak najbardziej mogą wskazywać ciążę, ale bez dokładniejszych badań, nikt Ci tego nie potwierdzi.
Polecam zrobienie testu i będziesz wiedzieć więcej :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535850 przez m.czacza21
Dzięki dziewczyny naprawdę jestem ciekawa co z tego wyniknie.Czekam na @,ale już się nie mogę doczekać...tak bardzo bym chciała:(:( :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536888 przez kejti22
M.czacza21 powiem ci tak, to mogą być objawy wszystkiego, chociaż u mnie pierwszymi objawami tego,że jestem w ciąży były bardzo mocno bolące piersi,które utrzymały się aż do 3 miesiąca, zwiększona częstotliwość oddawania moczu oraz kłopoty ze snem.No i oczywiście brak miesiączki, pamiętaj,że wbrew pozorom nie jest tak łatwo zajść w ciążę, niestety to pracochłonny proces, ale mimo wszystko, skoro tak bardzo pragniesz mieć już maleństwo, to z całego serca życzę ci dwóch kreseczek na teście ciążowym :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537494 przez m.czacza21
Wiem;( aczkolwiek wczoraj ewentualnie dziś powinnam dostać okresu.Jak na razie ani śladu co bardzo mnie dziwi,bo zawsze dzień przed miała okropny ból brzucha a teraz nic.Często oddaję mocz,bolą mnie tylko i wyłącznie sutki nic więcej.No i to ciągniecie w okolicach jajników.Poza tym strasznie senna jestem i tak jakoś mam dziwne zachcianki.Wiem,że to nie powody jasne ,żeby stwierdzać od razu ciążę,ale coś jest nie halo.Przecież od tak nie je się chleba z różaną marmoladą i ogórkiem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537515 przez Agusiak
m.czacza21 skoro jesteś po terminie miesiączki to spokojnie możesz zrobić już test. Nikt z nas nie potwierdzi Twojej ewentualnej ciąży, mogą to zrobić tylko testy lub lekarz. Więc do apteki po test i czekamy na dwie kreseczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538417 przez m.czacza21
Dziewczyny nie robilam testu bo moj facet powiedzial,ze zaczekamy.Wczoraj mialam straszny bol brzucha jak na miesiaczke,ale to bylo cos w rodzaju brazowego sluzu z dodatkiem krwi a teraz nie mam nic.Tylko ten cholerny bol brzucha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #548964 przez Iza32
Witam Was wszystkie :)
Ja również czekam na ciążę, ale ja przed sobą mam 10 długich........dni by zrobić test. Mam objawy tylko takie, że boli mnie bardzo podbrzusze, piersi mi nabrzmiały i sutki, jestem bardzo od rana nerwowa i mam takie wahania nastroju ;)
Mam już 3 letniego syna, przy pierwszej ciąży do miesiączki nic nie czułam, tylko piersi jak tym razem miałam nabrzmiałe, zrobiłam test w dniu planowanej miesiączki i były II kreski.
Ja myślę, że dla mnie jest za wcześnie by sugerować ciąże, u mnie dopiero rozpoczął się marsz w brzuszku (jeśli klapło), ale moja dziwna intuicja mi mówi, że udało się.....zobaczymy poczekamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549702 przez kejti22
Iza32 napisał:

Witam Was wszystkie :)
Ja również czekam na ciążę, ale ja przed sobą mam 10 długich........dni by zrobić test. Mam objawy tylko takie, że boli mnie bardzo podbrzusze, piersi mi nabrzmiały i sutki, jestem bardzo od rana nerwowa i mam takie wahania nastroju ;)
Mam już 3 letniego syna, przy pierwszej ciąży do miesiączki nic nie czułam, tylko piersi jak tym razem miałam nabrzmiałe, zrobiłam test w dniu planowanej miesiączki i były II kreski.
Ja myślę, że dla mnie jest za wcześnie by sugerować ciąże, u mnie dopiero rozpoczął się marsz w brzuszku (jeśli klapło), ale moja dziwna intuicja mi mówi, że udało się.....zobaczymy poczekamy :)


życzymy 2 kreseczek po raz drugi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549703 przez m.czacza21
A u mnie kolejny raz się nie udało;( trochę się załamałam...staramy się dalej i zobaczymy co wyniknie...nawet najpewniejsze sygnały mogą być fałszywe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550136 przez gosia28
Iza32 trzymam kciuki :)
dziewczyny starające się- może zaglądniecie do staraczek? W kupie siła :) zawsze sobie można pobiadolić, dziewczyny podtrzymają na duchu, rozrywkowo też jest :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550435 przez Iza32
Hej, postaram się zajrzeć na ten wątek ...
m.czacza21 nie poddawaj się, pokarz światu, że nie załamujesz się :laugh: ....masz rację, czasami sygnały są bardzo mylne, ja też się stresuję, że nie wyszło, potrafimy się nieźle wkręcić, my kobiety chyba mamy wielkie zdolności wyczuwania czegoś, czego czasami nie ma ;) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550500 przez Iza32
JA ŻYCZĘ CUDOWNYCH DNI CIĄŻY I SZYBKIEGO ROZWIĄZANIA :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565917 przez m.czacza21
oj tak potrafimy sobie wmówić,że to w końcu nasza upragniona ciąża,bo to bo tamto,a tak naprawdę się tylko nakręcamy...ale cóż próbuję nadal,może kiedyś się uda,a jak nie to adopcja,to też wyjście...chociaż to nie jest proste...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl