BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 2 miesiąc temu #848042 przez gosiak
Na mamusiowe wątki uciekają ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848044 przez Asik
Mirella nie ma szans bo przekładają ze wzgl na brak funduszy z NFZ inne dzieciaki na dalsze terminy -- np koleżanki córcia miała mieć w 2012 a ma w 2014 , jest nas mnóstwo takich przesuwanych i to wcale nie musi być koniec...bo NFZ obcina fundusze. jak sie załapiemy w terminie i nie przesuną to bedzie dobrze
no ale to jest polska rzeczywistość ... nawet onkologii w IMID obcięli fundusze

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848046 przez Mirella
Zadzwoń do NFZ i poproś o wskazanie placówki, bo oficjalna wersja jest taka, że nie dają więcej kasy szpitalom, bo szpitale ich nie potrzebują, to samo w przychodniach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848052 przez Anabelle
szpulka napisz coś o sobie :)

ja się dość krótko starałam mimo wszystko.
obecnie stan: 2 poronienia, 1 dziecko :)
za pierwszym razem starania trwały prawie rok, a obecnie staramy sie od 7 miesięcy - tyle, że nie robiłam testów owulacyjnych czy nie mordowałam męża codziennie - po prostu sie nie zabezpieczamy. Sama patrze kiedy teoretycznie mam płodne dni i wówczas nasilam zaloty haha

testy owu zazwyczaj działają, ale to dość drogi interes.
w teście jest chyba 5? czasem jak jest dziwny cykl, to owu może wyjść zupełnie gdzie indziej i niektore staraczki robia testy owu przez cały cykl. Biorąc pod uwagę że 1 opakowanie kosztuje 15 zł, to jest to droga impreza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848054 przez gosiak
Anabelle na allegro można taniej kupić, ja kiedyś chyba za 15 testów zapłaciłam ok 20 zl z przesyłką, i wcale nie były złe, bynajmniej pokrywały mi sie z objawami owulacyjnymi, no te apteczne to faktycznie droższa sprawa ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848057 przez szpulka
Pracuje w szkole dorabiam w przedszkolu. W sumie mysle ze dojrzałam do bycia matką. Jestem w szczesliwym zwiazku wiec pragnienie dziecka tez jest silne :) Natomiast nie wiem jak to będzie z zajsciem bo wiem ze sa rozne sytuacje tym bardziej ze lecze sie na tarczyce. Mam nieregularne cykle, czasami potrafie nie miec okresu dosc dlugo, jednakze w opinii lekarza nie jest to przeciwskazanie do zajscia w ciaze. Co do testów to tez nie mysle meczyc meza, bo bede miec dzien plodny :laugh: ale z tego co slyszalam od kolezanki sie przydaja, niemniej ona nie korzystala z testow dostepnych w Pl bo mieszka poza. Nie mam parcia na dziecko, poki co podchodze do tego typu zajde ok nie zajde tez na razie traumy nie bedzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848061 przez studentkaae
dzień dobry... jest 2:35... śpicie? :unsure:
A ja nie... katar mam nieziemski i spać mi nie daje :angry:

Hmmm... a może Dave nie śpi??? Jak za czasów książy??

Witam nowe staraczki :)

Ilonka - ulala ja też widzę 2 fasolki, nooo :cheer:

Anabelle, Gosia - niech ta franca @ nie przychodzi

Gosiak - co tam u Ciebie nowego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848068 przez Asik
Mirella heh myśmy wystosowały pismo do NFZ , do Ministra zdrowia ,do pani Prezydent , do Pana Prezydenta i do wielu jeszcze onnych osób przedstawaiając naszą sprawę ;) TVN o tym trąbił ;) głośno było że hoho :) nie siedzimy jak potulne baranki :) mamy odpowiedzi od nich ;) stąd wiem że onkologii obnizyli fundusze ;) IMID w Warszawie a konkretnie - dziecięcy oddział chirurgii twarzoczaszki sam prosi o więcej kasy , cały IMID też , z dyrektorem rozmawiałayśmy itp itd a tutaj materiał tvn ;)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #848079 przez missyy
gosia28 @ to wredna ..., tak sobie pogrywać :angry: Tak by przyszła i można było dalej myśleć, a tak :dry: Jak nie to do gina.
Chyba, że już nie planuje przyjść :silly:

Anabelle jeszcze jest nadzieja, aa kyszz, sio @ :lol: :lol:

szpulka witaj, rozgość się ;) U mnie testy owu sprawdziły się ;)Właśnie te z allegro.
I faktycznie maliny pokrywały się z owulką :lol:

Ale ciężką noc miałam. Wrrrr, kręciłam się na wszystkie strony i teraz cała obolała chodzę.
Dziecię chyba miało dość zakupów. Wiara po wypłatach to market przepełniony i zrób tu człowieku raz, dwa zakupy :blush:
Dziś cały dzień laaaaba B) B)



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848093 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848095 przez MoNiaaa
Anabell pokaz testa!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848099 przez missyy
wklej to ocenimy ;)



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848101 przez lalka
Anabelle wklej...czekamy!!!!
mój dziadek też był z bliźniaków.....podwójne szczęście.....Jezu ile bym dała!!!!!
ja w ciążę zachodziłam bez problemu i z donoszeniem też nie było kłopotów...jednak teraz po Jagusi...chyba jakaś blokada mi się włączyła......w ogóle wszystko jest jakieś dziwniejsze!!!!! :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #848107 przez vika
Witam a ja się do Was zapisuje juz dwa msc i nic a dzis powtórzony tes i po raz kolejny są dwie krechy
Anabel ja robiła test w zeszłym tyg a wczoraj miałam termin @ i też mój test był dziwny niby dwie krechy ale dopiero po 10 min i taka słabiutka ta druga a dziś już jak byk obie bardzo wyrażne ;)
Dziewczyny trzymam za Was kciukasy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848112 przez Anabelle
Przepraszam, że tak malo napisałam.
Antek przytuptał :)

Nie wiem co myśleć.
@ nadal brak - od ponad 30 dni
zaraz po zrobieniu testu dupa, po 2 minutach też nie za bardzo:
https://lh5.googleusercontent.com/-3RZ95RsFfYE/UxLVk3bl9cI/AAAAAAAAJ-c/vP5-X_681nQ/w1044-h587-no/DSC

hmm po 5 minutach:
https://lh3.googleusercontent.com/-Q4yhS05PXTk/UxLVwDWqTOI/AAAAAAAAJ-0/ysVVcMKx4Yc/w1044-h587-no/DSC

a po 7:
https://lh4.googleusercontent.com/-WhZQ_xSHRQ0/UxLV07p80WI/AAAAAAAAJ_A/xehfpSb7SXM/w1044-h587-no/DSC

ja się tam patrząc jakoś pod światło dopatrzyłam drugiej kreski, ale jest tak ledwo widoczna, że nie wiem co myśleć, może taka wychodzi zawsze? :unsure:
niby 3 razy byłam w ciąży a nadal się zastanawiam :lol: :lol:

no i jeśli ilość beta byłaby tak mała mimo kilku dni po planowanym okresie, to może to byc albo słaba ciąża która się nie utrzyma, albo musiałam mieć jakoś późno owulację :unsure: :unsure:

nie wiem co myśleć.
mam w domu jeszcze jeden test. może zrobie za 2 dni - jak znowu coś dostrzegę to najwyżej się umówię do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl