BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #848746 przez MoNiaaa
byle do 15:)
feri musi byc dobrze :kiss:

zaczaruje moimi corciami :kiss:

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848812 przez tweety
Anabelle napisał:

Przepraszam, że tak malo napisałam.
Antek przytuptał :)

Nie wiem co myśleć.
@ nadal brak - od ponad 30 dni
zaraz po zrobieniu testu dupa, po 2 minutach też nie za bardzo:
https://lh5.googleusercontent.com/-3RZ95RsFfYE/UxLVk3bl9cI/AAAAAAAAJ-c/vP5-X_681nQ/w1044-h587-no/DSC

hmm po 5 minutach:
https://lh3.googleusercontent.com/-Q4yhS05PXTk/UxLVwDWqTOI/AAAAAAAAJ-0/ysVVcMKx4Yc/w1044-h587-no/DSC

a po 7:
https://lh4.googleusercontent.com/-WhZQ_xSHRQ0/UxLV07p80WI/AAAAAAAAJ_A/xehfpSb7SXM/w1044-h587-no/DSC

ja się tam patrząc jakoś pod światło dopatrzyłam drugiej kreski, ale jest tak ledwo widoczna, że nie wiem co myśleć, może taka wychodzi zawsze? :unsure:
niby 3 razy byłam w ciąży a nadal się zastanawiam :lol: :lol:

no i jeśli ilość beta byłaby tak mała mimo kilku dni po planowanym okresie, to może to byc albo słaba ciąża która się nie utrzyma, albo musiałam mieć jakoś późno owulację :unsure: :unsure:

nie wiem co myśleć.
mam w domu jeszcze jeden test. może zrobie za 2 dni - jak znowu coś dostrzegę to najwyżej się umówię do lekarza.


anabel kochana, moj test w 2 ciazy tak samo wygladal, ledwo widac a robilam pozno. ten sam test kupiłam wiec trzymam kciuki ze on ci szczescie przyniesie. a moja siostra tezmiala blady a wyszedl dzidzius! wiec sikaj znowu i wracaj z dobrymi wiesciami, na majowkach tez

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848831 przez Anna1807
Witam wszystkie Staraczki!

Po wskazówkach Ferritki chciałabym do Was dołączyć! Jestem w pierwszym cyklu starań.
Nie będę opisywać całej swojej historii,bo nie chcę Was zanudzac smutnymi opowieściami. Jeżeli ktos chce poczytac to zapraszam na wątek o mnie www.zapytajpolozna.pl/51-przedstaw-sie/7...za-z-problemami.html

Trzymam kciuki za wszystkie starające!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848833 przez tysiiiak
Ferri jak przeczytałam, że Cię mdli ale chyba to za szybko to od razu pomyślałam o bliźniakach :D zaciskam kaciukasy i czekamy do 15 chociaż to chyba tylko formalność :laugh: :lol: :woohoo:

Anabell czekam na teściora :D moim zdaniem Atek będzie miał rodzeństwo ale ciiii cierpliwie czekam z gratulacjami :)

Ilonka gratulacja :kiss:

Monia śliczne panienki :) jak żółtaczka, zeszła?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #848838 przez szpulka
Ferii trzymam kciuki B)
Anna1807 tez trzymam za Ciebie kciuki, przeczytałam Twoja historie. Osobiscie znam kilka kobiet ktore kilka razy poroniły i wiem ze to wielka trauma. Natomiast po nastepnych probach sie jednym udało innym nie, niektore adoptowały dzieci. Mysle ze dopoki jest minimalna szansa dopoty nadzieji. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #848839 przez vika
Feri też trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością :)
Tysiak ja wiem czy za wcześnie...ja zrobilam pierwszy test 17-18 dni po okresie i to dlatego,że mialam dokladnie te same objawy co w zeszłym roku czyli mdlości kręcilo mi sie w glowie naszedł mnie straszny apetyt na noc :ohmy: jestem nerwowa i wybuchowa jak w dzien przed okresem no i bóle w podbrzuszu wszystko dokładnie to samo ....a i jeszcze coraz mniej smakuje mi poranna kawa która uwielbiam :ohmy:
czwarta ciąża przez ostatnie kilka lat a ja mniewam już objawy na tydzien przed terminem @ :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848840 przez szpulka
Vika łał szybko masz objawy, ja wlasnie sie zastanawiam czy jak zajde to u mnie tak bedzie, ze zaraz objawy :lol: Moja kolezanka wczoraj dzownila ze w 7 tc i dopiero lekarz jej uswiadomil po badaniu bo podejrzewal, a ona mimo ze ma juz dzieci to nic jej nie dolega i nawet sie nie zorientowała. :ohmy: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848843 przez tysiiiak
hehe ja miałam objawy też na kilka dni przed @. Nie mdliło mnie wogóle przez całą ciąże ale piersi to mnie tak bolały, że M. miał zakaz zbliżania przez pierwszy trymestr :P Każda przechodzi inaczej ;) Ferri pisała, że chyba za szybko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848851 przez vika
to fakt szybko miewam objawy ale to nie urojenia :) za każdym razem było tak samo ....a w zeszłym roku miałam @ już w trakcie ciąży :ohmy: i to mnie zmyliło dodatkowo po jakichś 15 dniach od owu test negatywny hmmmm jak ja sie zdziwiłam jak lekarz mi powiedzial że to już 8 msc :ohmy: objawy miałam ale @ i test negatywny zaprzeczaly i wprowadziły mnie w błąd :woohoo: a dodam,że pracowalam w restauracji nie dośc że mnie ciągle mdlilo to jeszcze ciągle byłam głodna :ohmy:
kilka lat temu poszłam do gina w 4 tyg :ohmy: i też sama się domyślilam choć nie planowalam :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848867 przez marzenap
ferri i jak tam masz wyniki?? B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848889 przez Dave
Ferri - :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848892 przez monika1984lodz
Feriiiii!!!! Już po 15 gdzie jesteś!!!

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #848900 przez ferritka
palec pod budkę kto kce wiedzieć news miesiąca :lol:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848904 przez anoda89
Ferri gratuluje :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Dwa groszki jak się patrzy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848910 przez vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl