BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 1 miesiąc temu #863176 przez Dave
Marysia - to się chyba zdziwił co ?? Pozytywnie odkors :silly:

Ewa - no tego Ci życzę :kiss: :kiss:

Asiaaa - wpadaj częściej :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863177 przez marysiamarysia
Studentka :) i ode mnie wszystkiego naj naj :laugh: Już wczoraj miałam napisać , ale po wywiadówce byłam więc...ehmm :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863182 przez marysiamarysia
Dave napisał:

Marysia - to się chyba zdziwił co ?? Pozytywnie odkors :silly:

:laugh: Dave ja to myśle , że on już przemęczony buhahah toż to 20 dc a poluje dość często :lol:
Dogodziliśmy sobie w każdym raze :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863188 przez julka
Dave napisał:

Mada - jak już się starasz to co miesiąc żyjesz nadzieją.

A może zacznijcie myśleć o ślubie to myśli gdziesz indziej ulokujesz i fasola przyjdzie :side:


Sorki, ze tak sie wtrace ;)
Mada, u nas wlasnie tak sie udalo!!! starania od stycznia - caly rok badania, stymulacje itp, itd, i nic... A w grudniu zareczyny i w styczniu bach! udalo sie, wiec mysle ze planowanie slubu to skuteczny odwracacz uwagi :)

Powodzenia i trzymam kciuki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863201 przez Dave
Marysia - najważniejsze że się dogadaliście i teraz trzymam kciuki co by z tej ugody było :silly: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863263 przez meli1990
My byliśmy dzisiaj na pobieraniu krwi i nawet nie jęknął. W nagrodę kupiłam mu małą kopareczkę bo od dwóch dni cały czas chce iść szukać koparki na polu tak mu się podoba.

O bete nie spytałam bo nie chciałam przy mojej mamie pytać. Dziś 42dc a @ brak. Drugi dzień mnie cycyki pobolewają i mi się spać chce. dziś mam 13 dzień podwyższonej temp nadal. Jutro poszukam tych czulszych testów ciążowych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863284 przez Anabelle
Meli po co ty się meczysz kobieto? Daj spokój z tymi setkami testów i idź na betę. Nie trzeba iść rano, nie trzeba iść na czczo. 2 min i popołudniu wyniki. Wyjaśni się czy jest ciąża i na jakim etapie. Nie wiem co ty tak tej bety uciekasz bo już chyba 3 tydzień piszesz czy jest ciąża czy nie ma. Zrób badanie z krwi i wszystko się wyjaśni.

Dave u mnie dzisiaj jest więcej krwi. W nocy nic a po śniadaniu musiałam już założyć podpaske.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863290 przez gosia28
Meli jak masz 13 dzień wyższych temperatur to poczekaj jeszcze ze 2 dni zanim zatestujesz. Mówią że przy 16 dniach można podejrzewać ciążę.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863296 przez meli1990
tylko że unas jest tylko do 9 pobieranie krwi. a nie uciekam tylko nie chce małego brać do przychodni a nie mam go zawsze z kim zostawić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863297 przez Ada2424
Anabelle napisał:

Meli po co ty się meczysz kobieto? Daj spokój z tymi setkami testów i idź na betę. Nie trzeba iść rano, nie trzeba iść na czczo. 2 min i popołudniu wyniki. Wyjaśni się czy jest ciąża i na jakim etapie. Nie wiem co ty tak tej bety uciekasz bo już chyba 3 tydzień piszesz czy jest ciąża czy nie ma. Zrób badanie z krwi i wszystko się wyjaśni.

Dokładnie myślę to samo co Anabelle


[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863322 przez Asiaa
Dave dzięki :) spróbuje ;)

Fakt, beta jednoznacznie by rozstrzygnęła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863352 przez bujanka
Powiem Wam jak m.in. feri mnie ostrzegała, że uzależniacie :)to chyba coś w tym jest...
Bo mój mąż już chce mi poprzecinać kable od laptopa ;)
Dużo się nie udzielam, ale poczytuje na bieżąco :)
U mnie w piątek chyba testowanko, chociaż brzuch napiernicza więc małpa pewnie przylezie :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863410 przez marysiamarysia
bujanka ja też się uzależniłam . Bądź dobrej myśli , z tym brzuchem to różnie bywa . Mnie dzisiaj też boli , nie wiem tylko czy na @ , czy spóźniona owulacja czy wzdęcia :silly: bo zafasolkowałam fasolkę po bretońsku ;)))

Meli podziwiam Twoją cierpliwość :) ja już bym zatestowała :silly:
Wczoraj kupiłam dwa testy ale na razie leżą na półeczce grzecznie czekają na swój dzień . :laugh:

Ferritka - patrzyłaś na ten wykres? Hehe - jak dziś zobaczyłam temperature to zastanawiałam się czy żyję :)

Anabelle ściskam mocno - trzymaj się :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863427 przez iwonta_kg
bujanka napisał:

Powiem Wam jak m.in. feri mnie ostrzegała, że uzależniacie :)to chyba coś w tym jest...
Bo mój mąż już chce mi poprzecinać kable od laptopa ;)
Dużo się nie udzielam, ale poczytuje na bieżąco :)
U mnie w piątek chyba testowanko, chociaż brzuch napiernicza więc małpa pewnie przylezie :/


Trzymam kciukasy za teściora a jesli chodzi o uzaleznienie, to uwierz że to dopiero poczatek ;) ja tez czasem wolalam posiedziec na ZP niz z mezem romantycznie wtuleni w jakis dobry film ;) troche mnie tu nie bylo ale wrocilam bo stesknilam sie za tymi wariatkami :laugh: :lol: :kiss: :silly: B)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863446 przez bujanka
Taaaa dziewczynki to fakt jest to bardzo uzależniające :laugh: No i dobrze można w końcu powiedzieć, że się ma jakieś poważne uzależnienie :side:
Aaaaaaa wiem naczytałam się o wczesnych objawach wczesnej ciąży więc cały czas iskierka jest :)
Marysia to kiedy jest ten odpowiedni dzień u Ciebie na testowanie? Pierwszy dzień oczekiwanej @ czy wcześniej. Bo sama się zastanawiam, żeby za wcześnie nie zrobić...
Iwona no tak bo Ty dopiero urodziłaś synka, gratuluje :lol: długo się staraliście? Ja jestem dopiero w 1 cyklu starań.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl