BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 11 miesiąc temu #887247 przez pani_p
Ferri haha kochana padlam z tego bikini :-D ja juz go nigdy nie ubiore ;-) ale jakiś zabudowany strój to zapakuje :-P hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887265 przez monia89
Witam czy mogę się dolączyć? Od 2 m-e staramy się o 2 dzieciatko. Moim problemem sa pozrastane jajowody....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887603 przez meli1990
monia89 zapraszamy i witamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #887622 przez Gravity
Hej Kochane

Przepraszam ze sie nie oddzywalam :(Pewnie Wszystkie juz o mnie zapomnial :( Ja o Was nie. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zabiegana miedzy domem,praca dzieckiem:( Jessica chodz ze mna do pracy bo nie mam ja z kim zostawic bo moj pracuje do 5:(

Mieszkanie tez udalo sie zmienić i nadal cos w nim do zrobienia:( jeszcze brak firanek i zaslon bo rolety chce usunac:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887632 przez Gravity
monia89 ,pani_p,gosiak,Ingrid29,studentkaae,Anabelle,ferritka,Asik,MoNiaaa,Dave,anoda89,Mała,Mirella,mesy,ann-sunshine,Agusia83, :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Nie zapomniałam pisac mi tu co u Was?


I milo mi poznac nowe forumowiczki:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887638 przez ferritka
Gravity no ostatnio jak zaczeli grzebac w forum to kazda tak troszke z doskoku tu zagladala wiec masz wybaczone B)

A jakby tego bylo Malo to smutny czas tu jest, Amelka od naszej Gosi odeszla do Aniolkow I tak jakos pisac sie nie chce :S

Witaj nowa staraczko ;)
Widze ze masz Antonia to niebawem poczujesz gasoline to tylko kwestia czasu ;)
Rozgosc sie, niebawem jak opadna z nas smutne emocje zobaczysz jak sie w grupe wciagniesz B)

Pani a Wez Kto Cie tu zna, mowia rybaki ze weekend to nawet ponad 30 stopni ma byc..wiec bier bikini lezak I parawan I korzystajcie z pogody.. a bikini dla Mlodej Damy masz B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887663 przez MoNiaaa
oo Garvity pokaz jessi :)
u nas leci czas jak opetany Zuzka rosnie ale nic nie chce spokorniec i wygrzeczniec :(

powiem wam ze strasznie mnie dobila wiadomosc o Amelce naprawe teraz duzo o nich mysle w zyciu bym nie pomyslala ze to sie tak skonczy :( mam nadzieje ze gosia sie jakos podniesie po tej tragedii nawet ciezko cos napisac bo podejrzewam ze zadne slowa nie sa wystarczajace :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887669 przez mesy

Gravity napisał: monia89 ,pani_p,gosiak,Ingrid29,studentkaae,Anabelle,ferritka,Asik,MoNiaaa,Dave,anoda89,Mała,Mirella,mesy,ann-sunshine,Agusia83, :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Nie zapomniałam pisac mi tu co u Was?


I milo mi poznac nowe forumowiczki:)


u mnie nic ciekawego....nudy , nudy i jeszcze raz nudy aaaa no i rosniemy sobie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887671 przez monia89
Ja wsółczuje Gosi.
Ostatnio z nią przechodziłam strate poprzedniej córeczki a tu znowu cios... Boże dlaczego ta dziewczyna tak cierpi a taka majówka2013 usunie dziecko bo to zły moment za wcześnie. Widzisz a nie grzmisz. Ja chyba nie zrozumiem poczynań Tego z Góry...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887686 przez Mała
Witam
Ferri nie gadaj dziś było ładnie u nas. A jednak Kubuś :)

Messy nic tylko się cieszyć i delektować takimi nudami :)

Gravity nie uwierzę, że to Ty jak nie uwidzę na fotce ;)

U nas do przodu dzieci rosną, Ola pędziwiatr jak była tak jest, nudno nie jest ;) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887714 przez Gosia 2712
Witam
Dziewczyny dziekuje za tyle slow wsparcia... Jest mi ciezko wchodzic na forum bo zaraz przypominaja mi sie chwile kiedy cieszylam sie z ciazy i z zakupow dla malej, ktore niestety teraz zostaly w szafie i przynosza tyle bolu gdy na nie spojrze :( :( Monia89 ja tez nie potrafie zrozumiec poczynan tego z gory i coraz czesciej zastanawiam sie czy on tam w ogole jest... :( mam dopiero 25lat i ciagle sie zastanawiam dla czego juz tyle musialam przejsc i wycierpiec? kiedy inne ktore nie chca maja co roku dzieci i wyrzucaja je na smietniki lub co gorsza zabijaja... :( nigdy tego nie zrozumie... :(

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: Mała, Ingrid29, ferritka, monia89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887737 przez Ingrid29
gosiu idla mnie wyroki boskie są czasem niezrozumiałe , ale wydaje mi się że kto inny miesza plany :evil: a już tego że dziewczyna starająca się i zasługująca na dziecko nie może mieć dziecka, a taka za przeproszeniem często pijaczka i ladacznica, co roku ma dziecko - nigdy tego nie zrozumiem :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #887753 przez Gravity
Hej Kochane to ja .

Gratuluje wszystkim ktore spodziewają sie swoich pociech :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887767 przez kasia085
Hej kochane! Czy moge sie tu troszke poudzielac? Bo moje kochane listopadowki 2013 opuscily forum a ja bardzo lubie ta forme kontaktu. No i pozdrawiam moje: pani p i gravity:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887774 przez Mała
Gosia :kiss:

Gravity ale laska :whistle: Jessi śliczna, wiadomo po mamusi :)

Anoda kiedy Wojtusia witamy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl