BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 11 miesiąc temu #884063 przez missyy
mesy ojj tam ojj tam, dużej różnicy między nami nie ma ;) Zobaczymy, kiedy Młoda będzie wyjść :P heheh
w zimę na mrozy byśmy sobie ponarzekały i na to, że nawet nie mamy co na siebie założyć :P :P



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884095 przez Ingrid29
agusia boski masz dzieciaczki. Artuś słodziak duży :kiss:

missyy i mesy oj biedulki ciężko wam będzie w upały - podobno sierpień ma być gorący :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884251 przez Marta M
Masakra, niby wszystko podobne a jakieś takie inne, nie mogłam najpierw Was odnaleźć a potem się tu znaleźć. Czytać już nie będę bo nawet nie wiem gdzie skończyłam ale patrząc po samych suwaczkach ciężarówek to kilka tygodni temu, upst...:(

To teraz czekamy na rozpakowanie Anody, tak? :) Czy któraś wcześniej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884259 przez missyy
Marta M Tak, Anoda na czele stawki B) B) heh



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #884305 przez studentkaae

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: Ingrid29, ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884306 przez meli1990
śliczne zdjęcie, jeszcze raz gratuluje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884307 przez Ada2424
Studentka pięknie! :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884347 przez toska
Dobry wieczór
Można?Przyznam sie bez bicia że podczytuję was regularnie a teraz postanowiłam napisać powiedzmy że chciałaby dołączyć do grona staraczek :) Otóż 16 maja miałam zabieg łyżeczkowania bo niestety okazało się ze było puste jajo płodowe. :( Lekarka powiedziała że po dwóch cyklach można zacząć się starać na nowo a ja nie ukrywam że chciałabym jak najszybciej zobaczyć znowu dwie kreski na teście.Po jakim czasie od zabiegu można spodziewać się pierwszej @?a dodam że to byla moja druga ciąża, jestem szczęśliwą mamą 20 miesięcznego brzdąca.
Życzę wszystkim staraczkom żeby jak najszybciej zafasolkowały a tym oczekującym na swoje dzidziusie spokojnej ciąży i szybkiego porodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884362 przez Asiaa
Studentka, oby tak dalej wszystko w normie było :) i to jest niesamowite, że taka mała kropeczka a już serduszko jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884364 przez tysiiiak
Studentka gratuluję z całego serca :) Powiem Ci, że jestem zachwycona Twoją kropeczką :) Jeszcze nie widziałam tak młodej fasolki wyglądającej już jak mini ludzik :) Raczej są to właśnie fasolki ;)

Wszystkim obecnym i przyszłym mamom życzę dużo uśmiechu, cierpliwości i żebyście nigdy nie traciły wiary w to, że jesteście najlepszymi mamami dla swoich pociech :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884368 przez Mirella
studentka, łapaj buziale, fota boska, cuda się zdarzają jak widać :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Tosca, na Twoje pytanie chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Tak czy siak witaj wśród staraczek, oby Twój Aniołek szybko wrócił :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884383 przez agnesssa
Mesy To prawda, że w ciąży wakacje się dłużą, zwłaszcza jak ma się termin na wrzesień :P Ja od połowy lipca już nie pracowałam i czas się ciągnął jak flaki z olejem, myślałam że oszaleje, a jak jeszcze Maks postanowił że wyjdzie dopiero 30 września a z USG cały cza wychodził koniec sierpnia, to tym bardziej ten wrzesień myślałam że oszaleje :silly: :silly: :silly: Ale z perspektywy czasu, to był najspokojniejszy czas jaki w życiu miałam i wspominam fantastycznie ;)

Studentka
Przepiękne zdjęcie :) Jeszcze raz wielkie gratulacje :kiss: :kiss:

Toska A dzień dobry :kiss: :kiss: Z tego co pamiętam to ja dostałam równo po miesiącu, ale pewnie u każdego inaczej :huh: Ty wiesz, że ja za Ciebie z całych sił zaciskam kciuki :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884389 przez Dave
Dzien dobry

Studentka piekny dzidziolek:-)

Witam nowa stareczke.

Ja po dwoch tyg od lyzeczkowania dostalam @a za kolejne dwa bylam w ciazy:-)
Ale ja to krejzolka jestem. Chcialam odczekac 2cylke I uwazalismy ale aniolek juz chcial znow byc z nami a teraz mi tu rozrabia wiec mykam.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884401 przez Anabelle

toska napisał: Dobry wieczór
Można?Przyznam sie bez bicia że podczytuję was regularnie a teraz postanowiłam napisać powiedzmy że chciałaby dołączyć do grona staraczek :) Otóż 16 maja miałam zabieg łyżeczkowania bo niestety okazało się ze było puste jajo płodowe. :( Lekarka powiedziała że po dwóch cyklach można zacząć się starać na nowo a ja nie ukrywam że chciałabym jak najszybciej zobaczyć znowu dwie kreski na teście.Po jakim czasie od zabiegu można spodziewać się pierwszej @?a dodam że to byla moja druga ciąża, jestem szczęśliwą mamą 20 miesięcznego brzdąca.
Życzę wszystkim staraczkom żeby jak najszybciej zafasolkowały a tym oczekującym na swoje dzidziusie spokojnej ciąży i szybkiego porodu.

Hej, ja miałam łyżeczkowanie koncem marca. Miesiączka najczęściej przychodzi między 4-6 tygodniem po zabiegu. U mnie przyszła dopiero w 7 tygodniu i lało się ze mnie jak z kranu. Dosłownie kapało cały czas. Nowa podpaska co 1-2h. Makabra. Za to nic mnie nie bolało.
Ginekolog zalecił czekać 3 cykle, ale ja zamierzam czekać 2 bo na pierwszą miesiączkę długo czekałam.
Proszono mnie także, aby tuż przed staraniami wygonać cytomegalię igg, igm, toxoplasmozę, tsh, ft3, ft4, morfologię i mocz.
Jeśli wyniki będą dobre, to po następnej miesiączce czyli drugiej zaczynam znowu starania :)

Powodzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884405 przez missyy
Studentkae Jeszcze raz gratulacje :) Ładna fasoleczka, a jaka kształtna :P Dbajcie o siebie :kiss: :kiss:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl