BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 9 miesiąc temu #910624 przez Anabelle
to my dzisiaj wstaliśmy o 8:30, ale za to o dziwo 2 karmienia :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #910667 przez Dave
U nas 1 :cheer: Ale ccccciiiiiicho, bo się skapuje i jeszcze zechce częściej się w nocy z butlą spotykać :blink: :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910903 przez Dave
Ho, ho, ho.....

Gdzie wszystkie wywiało???



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910907 przez Gosia 2712
Dave hehe tez sie wlasnie zastanawialam co tu tak cicho :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910913 przez Dave
Przeniosły się france na wątek owulacyjny :ohmy: :ohmy:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910924 przez martyna_z
Ja jestem, ale nie chciałam zanudzać bo złapałam dziś doła. Moja siostra ma roczną córeczkę i jest w drugiej ciąży. Wiem, wiem powinnam się cieszyć, ale tylko zazdroszczę, co jeszcze pogłębia moje złe samopoczucie. Nie potrafię się cieszyć razem z nią. Jestem okropna. ... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910935 przez Gosia 2712
Dave cos ten watek podupada :( coraz mniej starajacych :S nawet na testach owu jest wiecej zaciazonych niz starajacych :P

Martyna heh skad ja to znam :( ile razy mnie kolezanki zapraszaja na kawe a ja wole siedziec w domu bo nie chce ogladac ich dzieci :( dzisiaj bylam u fryzjerki i tam tez byla dziewczynka miala prawie dwa latka :( i tak mi sie smutno zrobilo bo moja Zuzia tez mialaby juz ponad roczek :( takze dobrze Cie rozumie ... tule Cie mocno :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910937 przez Dave
Martyna, Gosia - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910982 przez marysiamarysia
:laugh: No witam witam dziewczyny po długiej przerwie . Nie wchodziłam na forum , bo jakoś jeszcze przetrawiam temat :evil: Jakoś nie spieszno mi żeby być babcią i dziwnie się czuję z tą myślą . Zajęta jestem przeokropnie , bo chcąc za dużo nie rozkminiać znalazłam sobie zajęcie . Jak babcia to babcia - szydełko poszło w ruch :P
Wpadłam do Was po trosze z prośbą . Narobiłam stringów na tym szydełku i chciałabym się ich trochę pozbyć .
Jeżeli któraś z Was byłaby tak miła i udostępniła moja stronę na fb byłabym wdzięczna
Nie wiem , czy mozna zapodac link więc tak pokombinuje troszkę :P
galeria,marimagxxx,com,pl ( zamiast kropek dałam przecinki )
Tam na dole jest share - walcie w to ile wlezie , bo pomysły mi się w głowie rodzą a kasy na kordonki już brakuje :P
No i buziaki dla Was wszystkich :D
Poczytam Was jak znajdę chwilkę , bo nie ukrywam , że ciekawa jestem co u Was :D
No w każdym razie mam nadzieję , że wszystko dobrze . Teraz , że tak późno jest to ja idę do poduszki się przytulić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910987 przez martyna_z
Gosia Ty w ogóle jesteś moim bohaterem <3 mimo wszystko dajesz sobie radę i potrafisz tu wchodzić, co dla mnie brzmi abstrakcyjnie po takich przejściach i jeszcze mnie pocieszasz.
Dziękuję Wam dziewczyny, doskonale zdaje sobie sprawę, że przesadzam i nie mam w gruncie rzeczy na co narzekać. Kochane jesteście <3
Może udzieliło mi się od mamy, która właśnie wczoraj skończyła 50 lat i potrzebuje chwili żeby oswoić się z sytuacją :-)
Marysia ja na pewno zajrzę, sama czasem coś wyprodukuję na szydełku, ale głównie jesienią i zimą, bo latem czasu brak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #911157 przez Gosia 2712
Hejka :)
Co tam kobitki u Was slychac? Jak sie czujecie? Bylam dzisiaj z M. na targu pokupic pare rzeczy na weselicho :D

Martyna uwierz mi ze jest mi bardzo ciezko :( czasami nawet jak tu wchodze to ze łzami w oczach... a czesto jak wchodze przeczytam i heh weny brak zeby cos napisac :(
A tak swoja droga to ten jez w avatarku to jest Twoj?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #911210 przez martyna_z
Nawet nie próbuje sobie wyobrażać przez co przechodzisz, ale naprawdę jesteś mega dzielna :) Oby tak dalej, trzymam za Ciebie kciuki, żeby poukładało Ci się wszystko dokładnie tak jak chcesz.

Tak jeż jest mój, łobuz straszny i chuligan, ale ukochany. Moja mama śmiała się, że instynkt macierzyński zagłuszam ;p chyba coś w tym jest.

U mnie znów gorąco, wzdęcia mam ostatnio okropne i pocę się strasznie nawet jak jest trochę chłodniej to i tak sałbo się czuję. Zamówiłam wczoraj sobie sukienkę, bo też nam się szykuje wesele w sierpniu, i dziś dostałam awizo, dopiero jutro odbiorę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #911220 przez Gosia 2712
Martyna nie dziekuje ;)
Chyba cos w tym jest co Twoja mama powiedziala bo ja po odejsciu Amelki zaczelam rozgladac sie za jakims zwierzakiem :P chcialam psiaka ale mamy juz trzy na podworku i raczej wystarczy hehe :P i ostatnio wlasnie te jeze ogladalam :D i chcialam kupic takiego bo troche mniejszy problem jest z takim zwierzakiem hehe nawet jakbym gdzies jechala to zawsze moge podrzucic w akwarium mamie :P A masz jakies zdjecie sukienki? pochwal sie :P ja po weselu tez wstawie jakies fotki :D A przypadkiem nie masz problemu z tarczyca? Ja powiem Ci ze tez strasznie slabo sie czuje i mam zamiar zrobic jakies bad w tym kierunku... tylko wiesz ja to ostatnio nie mam nawet weny wyjsc z domu a co dopiero latac po lekarzach :S po tym miesiecznym pobycie w szpitalu nie chce mi sie nawet patrzec na lekarzy... o gin juz nie wspomne hehe :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #911245 przez Sevilla
Hejka, długo mnie nie było, lecz i u mnie problemy, choć finansowe, ale jest już pomysł, jest rada, więc muszę przeć do przodu. A tak swoją drogą pochwalę się jutro mam rozmowę kwalifikacyjną na doradce klienta ds. kredytów hipotecznych. Przeszłam pierwszy etap, drugi i teraz rozmowa face to face. Nie liczę, że coś z tego będzie, ale w końcu będę po innej stronie. Zawsze to ja przeprowadzałam rozmowy kwalifikacyjne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #911286 przez martyna_z
Wrzucę zdjęcia jak juz ją odbiorę :)

A zanim kupisz jeża mocno się zastanów to dośc wymagający zwierzak, musi mieć odpowiednią temperaturę bo jak jest za zimno to może się zahibernować i już nie wybudzić (mój kiedyś malo tak nie zrobił, o 1 w nocy mój M jechał do apteki po termofor) więc akwarium odpada, do tego dość mocno brudzą i są typowo nocne, czyli dopóki jest widno to nie wstają. Ja swojego uwielbiam, ale gdybym miała ponownie decydować się na zakup wybrałabym chyba co innego. Tylko że nie bardzo mogłam bo mój M jest uczulony na sierść zwierząt, a jeże sierści nie mają ;)

Tarczycę kontroluje raz na jakiś czas, ostatnio chyba pół roku temu i nie tylko TSH, ale też inne badania robiłam i wszystko było ok. Konsultowałam się nawet kiedyś z ginekologiem endokrynologiem, bo miałam różne przejśćia od wypadających włosów, przez torbiel na jajniku aż po włókniaka w piersi i tez wszystko było w normie.
Więc moje zmęczenie wynika głównie z mojej pracy - pracuję w przedszkolu :) a przy dzieciach jest sporo do zrobienia zawsze.
Ewentualnie jeszcze mogę być w ciąży ;p albo ją sobie tylko uroiłam ;p

Sevilla trzymam kciuki żeby się z pracą ułożyło, kogo teraz nie dotykają problemy finansowe, najważniejsze że jest plan działania. Życze wytrwałości i powodzenia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl