BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 8 miesiąc temu #924984 przez Dave
Gosia - ale super :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

A moja @ zniknęła, ale pewno chwilowo :blink:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924990 przez Anabelle
Demoniq a po co dziadu robiłaś betę?
Miałaś plamienia? Coś się działo? Mnie gin zawsze opierdziela jak latałam bez sensu na betę. Beta dzisiaj może być piękna, a jutro może się coś spieprzyć w podziale czy rozwoju rdzenia i zarodek się zatrzymuje. Więc beta jest bez sensu. To bardziej chodzi o to, żeby tylko ciąże potwierdzić lub jak są plamienia, żeby sprawdzić czy nie jest to poronienie tj czy przyrost bety zanika bądź przy krwawieniu czy poziom bety spada. Czasami po poronieniu też chcą żeby robić, żeby sprawdzić czy doszło do oczyszczenia. A ty tu robisz od razu bete za betą. Znam mamy które miały przyrosty 40 czy 50% i mają zdrowe dzieci a także mamy które miały przyrosty po 200% a ciąże straciły. Nie nakręcaj się betą. Musisz zaczekać na wizytę u gina jak już będzie coś można zobaczyć i nastaw się pozytywnie :*

Dave jak to zniknęła ? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925009 przez gosiak
Bry ;)

Ta beta za betą to też nie za dobrze...u mnie przyrastała ładnie a ciąża i tak się nie rozwijala..tylko stresu się człowiek nabawi :blink:

U mnie @ dziś zagościła :S ale co tam nic nowego :whistle:

Ingrid super fotki, uśmiechnięta cała familia :cheer:

Gosia super że w pracy tak fajnie Cie się ułożyło :laugh: i jeszcze podwyżka fiu fiu :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925128 przez Dave
Bella - ano straciła się. Powinna cholera już dawno być, a ni ma :blink: :blink: Niby 10-11.09 jakoś tak miała mnie zalać, ale póki co nie zalewa. Ale już ją czuję gdzieś za zakrętem :angry: :angry: :angry: :angry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925140 przez demoniqe
Kurde ale ze mnie matematyk Anabelle :) ten przyrost bety jest spoko. Niby niższy niż w pierwszym wyniku ale nadal 80% :) a ja sobie wyliczyłam że jakieś 30% :) jak mi to wyszło? :) dla mnie zawsze te pierwsze tygodnie są najgorsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925141 przez Dave
demoniqe - zostaw wszystkie obliczania i przelicania a zacznij się cieszyć fasolinką :laugh: :laugh: I grzecznie czekaj do wizyty.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925145 przez Magdzialenka
Hej Dziewczynki!
Dołączam do Was B)
Staram się o dzidzie już 7 miesiąc w międzyczasie zrobiłam sporo badań leczyłam bakterie antybiotykami i dalej cisza...
Zaczynam odczuwać stres czy wszystko jest ok :(
Już tak bardzo bym chciała zobaczyć te upragnione dwie krechy echh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925146 przez demoniqe
Dave mocno się staram :) jeszcze tylko 2 tyg i wszystko będzie jasne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925149 przez Dave
Magdzialenka - witamy :laugh: Mam nadzieję, że zna mi się uda zafasolkować :kiss: :kiss:

demoniqe - zleci i zobaczysz pięknego fasola na monitorze :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925157 przez Magdzialenka
Wiecie może jakie są objawy niskiego poziomu progesteronu?
Dziś cały dzień o tym myślę i chce iść zrobić badanie... słyszałam że około 7 d ni po owulacji najlepiej....

Może to jest przyczyna coraz większy mętlik mam w głowie... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925178 przez martyna_z
Dave a może Ty nie @ czujesz za zakrętem ;)

demoniqe a ja myślałam że taka niecierpliwość to znika jak się zobaczy dwie kreseczki a to coraz gorzej tylko ;) trzymaj się, do wizyty już niedługo, na pewno będzie wszystko ok

Magdzialenka witamy, za mną 5 miesiąc starań, ale jeszcze bez żadnych badań i leczenia, to ty szybko zaczęłaś badania, a testy owu robiłaś? Myślę że lepiej rozmawiać z lekarzem na temat badań i samemu się nie wkręcać, też przez jakiś czas myślałam o tym progesteronie, ale na razie zapisałam się do gina i niech on coś myśli, ja się nie nakręcam...

U mnie koniec @ się zbliża, M się już doczekać nie może, jakiś taki wyposzczony chodzi :blush: ja jak będę miała tyle stresu w pracy to w życiu nie zajdę, jeszcze codziennie przychodzą do nas mamusie z takimi niespełna pół rocznymi maluchami, co u mnie kończy się często płaczem na koniec dnia... eh
Zamiast się zarażać to sie dołuję.
Moja koleżanka teraz zaczyna planować dziecko i tak jak z nią rozmawiam to mi się przypomina jak my z M planowaliśmy, że chciałabym zajść w jakimś konkretnym miesiącu, żeby urodzić przed latem, albo że chciałabym dziewczynkę, a teraz to już po prostu chciałabym być w ciąży, bez znaczenia kiedy urodzę i jakiej płci dziecko będzie. Oby jej się udało od razu bez tego stresu spowodowanego czekaniem... Nikomu tego nie życzę.
Przepraszam za marudzenie, ale ostatnio nawet nie mam z kim pogadać. A jak wyrzucę to z siebie to nawet jak czytam przed udostępnieniem to jakoś lżej na duszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925181 przez Dave
Martyna no raczej mi to na nadciagajaca @ wyglada.

Gadaj kobieto tu ile sie da. To pomaga. Ja juz z tel klikam wiec sie nie rozpisze.

Zmykam bo na oka juz nie widze.

Dobranoc:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925187 przez Magdzialenka
Martyna - ja tez kiedyś tak planowałam zeby na wiosnę itd :cheer: teraz sie śmieje z tego... Myslalam ze to będzie takie proste B) w tym miesiącu sie nie nakrecam nie kupie testu ciazowego chyba ze spóźni sie @ ale badanie z krwi na progrsteron zrobie dla świętego spokoju :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925244 przez Dave
Dzień dobry!

No i się moja @ znalazła :blink: :blink: :blink: :blink:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925252 przez Mirella
Dave, bo Ty jakaś dziwna jesteś, zamiast fasoli szukać to @ szukasz, a wiesz jak to mówią, szukajcie a znajdziecie....

Ja chciałam na wiosnę i urodziłam na wiosnę, co prawda rok później niż ostatecznie chciałam, a pięć lat po tym jak się zdecydowaliśmy na dziecko, no ale na wiosnę urodziłam. Cudna pora roku na dziecko, naprawdę polecam.

Martynka, może tego nie zauważyłaś, bo ostatnio rzeczywiście jakoś tu inaczej, ale po to są staraczki żeby się wyżalić jak potrzeba przyjdzie.

Madzialenka witaj i rozgość się

Demonique, no widzisz, mowiłam, że łażenie na betę jest szkodliwe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl