BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030204 przez Sevilla
I Weronikas że też Mirella nie napisała Ci najlepszego lekarstwa luz, blues k bzykanko. Mi pomogło :laugh: :laugh: a staraliśmy się ponad 1,5 roku. Kiedy zaczęłam ćwiczyć i zrzucać zbędne jak dla mnie kg to zaszłam i już leci 20tc.

A Mirella u mnie luzik. No już z górki niż pod górkę. Wczoraj wizyta u Gina. Malutka skacze, fika, płci nie zmieniła i waży 330g

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030206 przez Sevilla
A tak wyglądam w 20tc

Załączniki:
Podziękowania: Mała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030238 przez gosiak
Sevilla super że u malutkiej wsio okej oby tak dalej;) brzuszek pięknie już widać;)

Mirella, właśnie jestem po małpie (4dc) i 17dc wizyta i zacznę zastrzyki przedstymulacyjne;) idę długim protokołem także z 5-6tyg kłucia, ale lubię to hahaha

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030275 przez Mirella
Sevilla nie napisałam jej że luz blues, bo gołym okiem widać, że to był post sponsorowany, dostanie kasę za wrzucenie linka.

Kurde, w połowie ciąży taka figura?? No niektóre kobiety to mają szczęście...

Gosiak, nooo co kto lubi, ja od igły z daleka :) Ale jak ma pomóc to trzeba to przeżyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030313 przez Sevilla
Mirella dzięki :laugh: :laugh: Było widzieć mnie w połowie ciąży z Maksem. Teraz figura to nagroda :P Z Maksem wyglądałam jak zmęczony życiem pulpet na tym etapie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030935 przez Śliwka
Witam Obserwuje Was od miesiąca. Staram się przeczytać wszystkie wpisy ale jeszcze trochę zostało. Jestem tu nowa. Mam nadzieję, że mogę się do Was dołączyć. :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030941 przez Gosia 2712
Hejka :)
Halo Halo jest tu ktos? Co tu tak cicho sie zrobilo? hmmm? Co tam u was dziewczyny?

Śliwka witaj i rozgosc sie :) podziwiam, ze chcesz wszystkie wpisy przeczytac :)

U nas oki, dni mijaja jak szalone hehe nawet nie wiem kiedy a zlecialy ponad 3 tygodnie :) :whistle: :whistle: moj maly mezczyzna jest grzeczniutki tylko meczy go troszke brzuszek :( i najprawdopodobniej ma skaze bialkowa :S wczoraj bylam z nim w labolatorium zbadac krew i kupke i dzisiaj jedziemy do lekarza zobaczyc wyniki... Cioteczki trzymcie kciuki zeby wyniki byly dobre :) Jest tez troche zolty od zoltaczki, bo mu cos wolno schodzi...
Milego dnia dziewczyny :kiss:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030944 przez Sevilla
Gosia to już 3 tygodnie, a masakra jak ten czas leci :)

U nas też dobrze, mała kopie jak szalona. Normalnie worek treningowy zrobiła sobie z mojej macicy. W środę mam połówkowe w poradni genetycznej, ciekawe ile kluska przykoksowała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030953 przez Śliwka
:lol: może mi się uda wszystko przeczytać ;) Jeśli chodzi o moją historię to tak... Mamy już jednego brzdąca 5,5 letniego, po roku założyłam wkładkę tzw. spiralę. Cykle miałam regularne co 30 dni. W grudniu postanowiliśmy, że chcemy mieć drugie Maleństwo. Byłam u ginekolożki, która wyjęła wkładkę i powiedziała, że mamy poczekać do miesiączki i po możemy się starać. W styczniu był pierwszy cykl starań. Dzień przed spodziewaną @ zrobiłam betę i wyszła 6 a dzień później przyszła@. W ubiegłym miesiacu też nic nie wyszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030964 przez Śliwka
:blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031027 przez Paulana
Hej dziewczyny. Czytam tak niektórych wpisy i tak sobie myślę, że Wam zazdroszczę. Mam ponad 30 lat, zapadła decyzja o dziecku po kilkuletnim leczeniu policystycznych jajników i przerwaniu tabletek przed możliwymi dniami płodnymi dopadła mnie wysoka gorączka i niby z niej już wyszłam to pozostał ogromny dylemat czy to ryzykowne po takiej gorączce podjąć się działania czy lepiej poczekać do następnego cyklu. Nikt nie odpowiedział na moje wątpliwości w innym temacie. Miałyście może podobną sytuację? Chodzi mi o chorowanie. Ja mam jakoś w życiu pod górkę :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031049 przez Śliwka
Moim zdaniem spokojnie możesz próbować. Moja gin powiedziała, że maleństwo przez 4 tygodnie "wymieniają tkanki" bo to jest czas kiedy kobieta moze nie wiedzieć, że jest w ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031104 przez Sevilla
Paulana u wielu dziewczyn czytałam, że zachodziły w ciąży, kiedy były chore, bądź tuż po zapłodnieniu chorowały. Mój ginekolog kiedyś mi powiedział, że organizm ze względu na obronę przed chorobą, zapominał o zarodku i ten mógł się spokojnie zagnieździć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031105 przez Paulana
Tak, ale tu chodzi o niebezpieczeństwo jakim jest staranie się o dziecko podczas choroby wirusowej. Płód może być uszkodzony. Dziecko rodzi się z wadami czasem. Nie chciałabym chyba być za to odpowiedzialna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031118 przez Mirella
Paulana, jak masz wątpliwości to po prostu poczekaj. Teraz wydaje Ci się że miesiąc to wieczność, ale jak już przytulisz malucha do serducha to nawet rok nie będzie miał znaczenia. Wiem co mówię, naczekałam się ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl