BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 1 miesiąc temu #1028955 przez Myszata
Gosiu GRATULUJE

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1028959 przez agnesssa
Gosia Wielkie gratulacje :D :D I ja się wzruszyłam, Piotruś jest przecudny :* Tak bardzo się cieszę że uśmiech mi z twarzy nie schodzi :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1028970 przez nati.olsztyn
Gosiu, Gratulacje MAMUSIU!:) Maleńki jest Prześliczny !:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1028971 przez lynka80
Gosia, moje wielkie gratulacje !!!
Doczekałaś się Kochana :kiss:
Zdrówka dla Piotrusia!



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029021 przez studentkaae
Gosieńko gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
teraz i Ty masz juz swój Mały Wielki Cud :kiss: :kiss:
Piotruś jest śliczny. całuski dla Was!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029022 przez studentkaae

Mirella napisał: Studentka jesteś gdzieś? z takiej okazji to chyba syropku polejesz?


Mirellka no ba :) UWAGA!!! Stawiam syropek dla Wszystkich :) :P :laugh: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: no to zdrówko! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029045 przez madziaska
Gosia, gratulacje! !!!!!! Dużo zdrówka dla Was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029170 przez Mała
Witam
Gosia gartuluje, całuję, ściskam i sama nie wiem co jeszcze z tej radości :kiss: :kiss: :laugh: :laugh:

Gosiak a co u Ciebie na froncie?


My na turnusie rehabilitacyjnym, najpierw jedno wymiotowało, na drugi dzień drugie, boszzzz oby już spokojnie upłynęło do końca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1029298 przez Myszata
lynka80 jak tam u ciebie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu - 8 lata 3 tygodni temu #1029368 przez pani_p
Cześć i czołem :-D
wpadam pogratulować z całego serca Gosi, pięknego masz synka Kochana i bardzo się cieszę, że możesz go tulic w swoich ramionach :-)

Tak dawno mnie nie było, ale zaglądam i podczytuje, wszystkie dzieciaczki tak wyrosły! Normalnie czas zapitala jak szalony :-)

Jak tam Ferri? Widziałam tu jakiegoś testa i cisza, ktoś cos wie?

Pozdrawiam Was wszystkie gorąco i chwalę się moimi dziewczynkami, bo w między czasie do Zuzi dołączyła Lilianka :-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sevilla nie martw się jak w usg wychodzi wszystko ok. U Lilusi na prenatalnych mialam 1:250 chyba i dodatkowo lekarz nie był pewien czy widzi kość nosową więc ja umieralam ze strachu doslownie, na dzien następny pojechalam do innego lekarza, zrobil mi ponowne usg i PONOWNE wyniki z krwi (roznica tygodnia jezeli chodzi o wynik z krwi) i wszystko wyszło w normie i Lilusia jest śliczną zdrową dziewczynką. Ja bym nie ryzykowala amniopunkcji :-)
Załączniki:
Podziękowania: Sevilla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1029379 przez mesy
Witam się i ja ;)
Na początku chciałam pogratulować Gosi..w końcu się kochana doczekalas swojego cudu ;)

Jessssu chyba z rok tu nie byłam :P

U nas wszystko ok ;) Młody rośnie jak szalony ;)
Widzę , że sporo osób ze starej ekipy się tu uchowalo ;)
To tyle bo nie wiem co napisać haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1029387 przez Mirella
Messy w gościach jestem i z doskoku i tylko dlatego armaty nie wyciągnę na Ciebie, no ale weź się kobieto ogarnij, zasady się nie zmieniły :P

Pani, nooooo aż sama nie wiem czy focha strzelić czy buziakować, no taką wiadomość ukrywałaś przed nami tak długo??????????????? No ale że foty grzecznie przyniosłaś to buziaki się należą, tym bardziej, że jest kogo obcałować, ślicznotki obie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1029388 przez Myszata
Mesy zapraszamy do nas cos tam sie u nas rodzi😊

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1029417 przez MoNiaaa
pani Zuzka strasznie się zmienila nie poznałabym jej :) a Lilka cud miod malinka piekniusia jest i piękne imie pewnie jakbym jeszcze miała dziewczynke to bym brala pod uwagę :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1029434 przez gosiak
Mesy :woohoo: :woohoo: :woohoo: fota fota fooooootaaaaa :P

Pani no dobrze że mam Cię na fb to jestem na bierząco :P więc jestem lekko obrażona że tu dopiero teraz :P śliczne masz coreczki :kiss: :kiss:

Mala pytasz co u mnie na froncie...ciagle czekam na wyniki, ale jutro już chyba będą więc i od razu mykam na wizyte;) jak będę szła długim protokołem to zaczynam dopiero w 21 (jakoś) dc zastrzyki przed stymulacyjne;) a jak na razie czekam na @ ktora się ociąga... :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl