BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 1 miesiąc temu #1035194 przez Mirella
Marta, my też nie wiemy co u Ciebie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #1035196 przez gosiak
Martuś dziękuję, każde kciuki, modlitwy dobre myśli w moim kierunku dużo dla mnie znaczą, przydadzą się szczególnie w najbliższym czasie, dziękuję :kiss:

Ale Mirella ma rację, też nie wiemy co u Ciebie, pisz pisz i koniecznie fotki proszę :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 3 tygodni temu #1035257 przez Marta M
Oj dziewczyny jakoś czas zaczął mi tak nieubłaganie pędzić. Czas wykorzystuję maksymalnie ile się da i jeszcze mi dnia brakuje. I tak codzień. Dzieciaki już duże, świata poza sobą nie widzą :) Ostatnio pierwszy raz się zdarzyło na chyba 50 przypadków że katar był tylko katarem a zawsze schodziło na oskrzela, obturacja, duszność, świsty itd a teraz normalnie pierwszy taki wybryk że skończyło się na nosie, z czego się niesamowicie cieszę :) Maja chodzi ze mną do szkoły, co prawda już do zerówki ale tylko w tych godzinach kiedy ja pracuję także dla mnie wielka wygoda a i ona zadowolona :)



Jakoś dawno nie zgrywałam zdj z aparatu i komórki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #1035297 przez Asik
Witajcież :)

Marta ojj leci leci ten czas :) śliczne te Twoje dzieciaki :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #1035522 przez Ingrid29
Marta śliczne dzieciaki i jakie już duże :)
dziewczyny żyjecie? puchy okropne :dry:
z
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
wypadu do Gdańska
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #1035810 przez masuska
Witajcie,

Pokazałam się na staraczkach 2 miesiące temu, to poinformuję chociaż że fasolka zasadzona. U lekarza potwierdzę w połowie miesiąca.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035815 przez nati.olsztyn
masuska Gratuluję!!! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035863 przez masuska
Dziękuję. Oby zdrowo rosła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035865 przez Gosia 2712
Hejka :)
Co tu kobitki taka cisza? Gosiaku co tam u Ciebie?
Masuska gratuluje kochana :kiss: :kiss: :kiss: spokojnej ciazy Ci zycze :) :kiss:
Ingrid sliczna z was rodzinka :)

U nas wszystko dobrze :) Piotrus rosnie jak na drozdzach, nawet nie wiem kiedy to zlecialo,a we wtorek konczymy 16 tyg :whistle: i pediatra mowi, ze mozemy juz wprowadzac jedzonko :woohoo: :silly: hehe juz to widze jak mycha bedzie tym pluł :silly: :lol: B) Grzeczny jest jak nie wiem co, no zlote dziecko mi sie trafilo :blush: :blush: spi od 22 do 7.40 :lol: a i w dzien potrafi duzo spac :) Zebym z armaty od ciotki Mirellki nie dostala to wstawiam fot oczywiscie :P :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035872 przez Śliwka
Witajcie po długiej przerwie. U nas wszystko ok. No prawie... Ale zacznę od początku. Ostatnio pisałam, że ciąża potwierdzona ale serduszko nie biło i ten krwiak... Byłam u lekarza dwa tyg temu i serduszko biło pięknie. Krwiak nadal był więc i leki nadal dr kazała brać. Byliśmy wczoraj i maleństwo nasze ma już 2,5 cm, serduszko bije świetnie a i nawet widzieliśmy już jak się rusza :-D Mężowi aż łezki poleciały. Krwiak niestety dalej jest wiec nadal leki i nadal muszę uważać na nas. Czuję się średnio bo muli mnie całymi dniami i nie zjem wczystkiego. Mam teraz ochotę często na owoce i warzywa, jem małe porcje. Od poczatku maja poleciało 10 kg. Wyniki mam dobre a że do szczupłych nie należę więc dr powiedziała, że póki co to nie ma się czym martwić. Z synkiem w ciąży też tak miałam, że tylam ale nie tylko miałam takich mdłości. Do tego jeszcze coś mi się porobiło z uchem. Dwa tygodnie temu mialam angine. Niby przeszła ale chyba klima w aucie mnie doprawila i znowu czułam gardło ale kilka dni temu ucho mi się zatkało. Do tego mam nadal zawalone zatoki. :'( Wydaje mi się, że to chyba samo nie przejdzie i bez lekarza się nie odejdzie. Chyba, że Wy macie jakieś rady. ? :-) :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035874 przez masuska
Gosia śliczny chłopczyk. Też mam syna Piotra. Od 2,5 miesiąca życia przesypiać potrafił całą noc, skoki rozwojowe przechodził łagodnie, ząbki tak samo.Był bardzo grzeczny, tak do 2 latek:)

Śliwka ja walczę z przeziębieniem, chyba mi w pracy chłodzenie szkodzi. W sumie to tylko gardo mnie boli, a na to działam wodą z miodem i cytryną, oraz zrobiłam syrop z cebuli i wkroiłam też trochę czosnku. A że odczuwam już mdłości to ciężko mi przez to przebrnąć. Z synkiem tak nie miałam, a teraz mimo że to sam początek to męczę się strasznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035882 przez honka_18
Masuska Gratuluję :laugh:
Też mdłości miałam w 2 ciąży aż 16 tyg :evil:


Gosia kiedy to zleciało :woohoo: Piotruś śliczny, ze spaniem chwalić Jego nie będę żeby się nie popsuł :whistle:

Kurcze ostatnio mam wrażenie że wszystkie dzieciaczki na około śpią tylko nie mój młodszy dzieć :pinch: zasypia po 20.budzi się ok 23 i do 5 rano wierci się i płacze po czym śpi do 8 rano a ja jak widmo się snuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035895 przez gosiak
Bry, nie mogłam nie napisać jak Gosia tu wpada z takim przystojniakiem, Gosiu ale czaruś :kiss: a że grzeczny to masz w nagrode wiesz za co :kiss: :kiss: wycałuj Go odemnie :kiss: :kiss:

Marta widzieałam tu fotki Twoich dzieci, no śliczności i jak podobni do siebie :kiss:

Asia Twe dzieciaki też widziałam, córa piękna kobita a Szymi wiadomo słodziak :kiss:

Ingrid zarażacie uśmiechem :kiss:

Wszystkim nowozafasolkowanym życzę nudnej ciąży i Gratuluję :cheer:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: Asik, Mała, madziaska, aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035902 przez moofka
Dobry :)

Gosia cudny Piotruś :kiss: ale leci ten czas :ohmy:

Masuska gratulacje :)

Gosiaku no w końcu jakieś wieści :whistle: już szykuje kciuki ;)
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035912 przez Sevilla
Gosia młody cudny, kiedy ten czas zleciał??

Gosiak trzymam kciuki za udany transfer :)

Zafasolkowanym gratuluje :)

A ja turlam się dalej.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl