BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 1 tydzień temu #1036536 przez gosiak
Moofka sory mam nadzieję że Cię nie uraziłam ;) czytam wszystkie te pocztówki i się wzruszam :blush:

A leżeć kochana z nogami do góry to nie. Ostatnie dwa transfery leżałam po kilka dni- nie wyszło, więc teraz leżałam tylko w dniu transferu i dzień po, a teraz normalnie bez szalaństw normalnie funkcjonuję ;) niby leżenie plackiem też nie jest najlepsze bo krążenie krwi nie jest takie jak powinno być, więc ruch jak najbardziej wskazany;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #1036548 przez moofka
gosiak nie no co Ty jakie uraziłaś ;) mój wpis raczej nie wzruszający, krótki i konkretny :whistle: ja to bym w ogóle nie dała rady leżeć plackiem :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #1036557 przez gosiak
No od tego leżenia to wszystko bardziej boli, więc darowałam sobie;)

Co do tych pocztówek to obawiam się że i tak pójdą do "kosza" no ale...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #1036609 przez madziaska
Mirellka już się poprawiam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #1036611 przez madziaska
Podziękowania: Mirella

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #1036672 przez Lacrijka
Hej ho !!!
Gosiakuuù :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #1036691 przez Mirella
madziaska się poprawiła (schowaj bo zabiorę!!!) to teraz na Lacrę trzeba armatę szykować...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #1036713 przez Lacrijka
Heeeeeeej Ho :)

Widzicie moj dzieciowy suwaaak ??????? :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu - 10 lata 6 dni temu #1036749 przez Mała
Witam.
Gosiak i jak tam na froncie ?

Lacrijki sto lat, sto lat :kiss:

A tu mój 9 latek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #1036757 przez gosiak
Lacra, ale ten czas leci, dziewczyny rosną patrzeć tylko jak z tornistrem do szkoły pójdą....:) Sto lat cinki :*

Mała 100 latek dla Twojego solenizanta spajdermena :) imprezka chyba udana bo uśmiech mowi sam za siebie ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 dni temu #1036779 przez agnesssa
Lacra Buziole dla Twoich dziewczyn :kiss: :kiss:

Mała Buziak i dla Twojego Jubilata :kiss:

Gosiak trzymam najmocniej jak się da :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #1036804 przez Śliwka
Gosiakogrome jak u Ciebie nerwy pewnie są ogrome? U mnie nerwy osiągają maksymalny poziom. :'( jeszcze 24 godziny i będzie wszystko wiodome.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #1036827 przez aggi
gosiakuuuu
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #1036834 przez doma92
Szanowne Panie! Potrzebuje Waszej pomocy :)

Witam serdecznie,
jestem studentką II roku kierunku położnictwo magisterskie na Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zwracam się z gorącą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która posłuży mi do opracowania części badawczej pracy magisterskiej. Ankieta bada sferę seksualności, kierowana jest do par leczonych z powodu niepłodności i jest oczywiście w 100% anonimowa. Wypełnienie jej zajmie Paniom kilka minut.

Zachęcam do zaangażowania w poniższe badanie również swoich drugich połówek ;-)

Każda odpowiedź jest dla mnie bardzo cenna i za każdą z góry serdecznie dziękuję!

docs.google.com/forms/d/1eCrSjtQ3ZUSjha6...-Cu7_K1eFik/viewform

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #1036840 przez gosiak

Śliwka napisał: Gosiakogrome jak u Ciebie nerwy pewnie są ogrome? U mnie nerwy osiągają maksymalny poziom. :'( jeszcze 24 godziny i będzie wszystko wiodome.


Nie nazwałabym tego nerwami ;) bardziej ciekawość ;) bo kompletnie nie wiem czego się spodziewać :blink:

Za Ciebie ogromne kciuki- będzie dobrze :kiss:

Dzięki dziewczyny ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl