BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662211 przez Dave
Pani - ślicznie wyglądasz :laugh: :laugh:

Gravi - ruchy są wspaniałe, już niedługo poczujesz. A pod koniec ciąży to dopiero poczujesz, jak to jest mieć tam małego ludzika, który się wpycha w każdy Twój narząd :silly:

Feri - wyganiaj tego wirusa :ohmy:
No i trzymam kciukasy za Was:)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662214 przez Lacrijka
Dziś ruchy troche lepsze ale bez szału.. Moze jakos do wtorku nie zeswiruje psychicznie a jak cos to podjade do jakiegos gina polookac.

pani - pikny brzuś, pamietam jak moj taki był i nawet w takiej sukience mam focisza jak Ty :)

Fercia - nie otrujesz eMka bo to sa tylko suplementy. Ja Ci dalam resztke tego Androvitu ale warto go kupic jak staruś wyźre ten co macie :)

Objadłam sie kruskawków i boli brzuch.. kurka rurka no :dry:

A czy któraś z Was używała kosmetyków Hipp ? dobre są ?? Ja byłam dzis po kosmetyki zeby torbe juz spakowac i na te własnie sie skusiłam.. Emulsja do mycia, oliwka i krem. W razie W kupiłam tez małe opakowanka Oilatum jakby miały skórkę po tatusiu :) Chcialam z Nivea ale nie wiem czy one są od pierwszych dni życia, bo na tych Hipp jest to wyraźnie napisane..hmmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662225 przez sylka
Lacra Kuba na kosmetykach z Hippa jechal i wg mnie sa najlepsze i mydelko bambino tez jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662229 przez MoNiaaa
ja na poczatku sie obkupilam w kosmetyki a baardzo dlugo uzywalam tylko mydelka bambino i oliwki

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662235 przez Gravity
Pani brzusio sliczny!

Dave ja sie juz doczekac nie moge:(

Feri nie dawaj sie wirusowi!!

Ja znow jem bo glodnam:(a na wage boje sie wejsc:P

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662236 przez anoda89
Pani super wyglądasz :) Brzuszek rośnie :) a Ty się ciesz że na razie waga stoi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662326 przez iwonta_kg
Pani kupiłaś już coś dla maleństwa???



Słyszałyście o tym Że kobiecie kazali urodzić 5,5 kg dziecko?????????? zmarło w kanale rodnym :( pierdoleni lekarze!!!!!!!!!!!! i oczywiście pewnie nikomu nic za to nie zrobią jak zawsze!!!!

www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/lekarz...two-trwa,327536.html



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662375 przez studentkaae
Gosia :kiss: :kiss: tulam Cię mocno Kochana! eee, spoko, spoko, ja Ci miejsca ustąpię, wcale to nie ja muszę być pierwsza :) może to Twój awatar będzie tym razem tym szczęśliwym :)

Pani - brzusio super :)

Sis - żołądkowa mówisz??? uuuu, Ty to se lepiej syropka walnij na noc, co by Ci szybciej przeszło, nom, mówię Ci ;) :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662417 przez pani_p
Dziękuję Wam bardzo :-)

Iwonta tak mam, przypadkiem kupione w lumpie kombinezonik, skarpetki, i te takie na rączki ochraniacze :-) koleżanka mi wyszperala i mówi wes bo ja za to sporo placilam w sklepie ;-) no i takie skarpetko budziki mam bo jak się przyszły tatuś dowiedział to zaraz mi przyniósł w prezencie, oczywiscie niebieskie ;-) zakupy bede kontynuować jak poznam płeć :-)



Lacrijka a widzisz :-D powiedz mi kochana, bo ty buszowalas po tych sklepach internetowych z ciuchami. Podeslalabys mi linki na priv? Musze jakąś sukienke na wesele znalezc i szukam juz doslownie wszędzie ;-)

Dobranoc dziewczynki:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662430 przez ferritka
Lacrijka, no już mam wszystko co mam kupić na liście, niech no ja tylko podjadę do superfarmy i apteki B) B) B) a Stary mnie się pyta jak mu dałam tabletkę do połknięcia tak " jak Cię kocham tak Ci ufam ale dlaczego każesz mi połknąc czopka" :S :S :lol:
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Pani aaależ masz brzuszek prześliczny :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662478 przez Agusia83
hahah...Ferii, jak to czopka? :silly: :silly: :silly:

A mnie allegro wkurza, chcialam wystawic letnie ciuszki Emi a zdjec nie moge zaladowac :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662496 przez Lacrijka
haha mój eMek tez sie śmiał że czopki mu daje.. Zwłaszcza z ta l-karnityną miał problem hihi.. A właśnie, ta l-karnityne dawaj eMkowi z rana to jeszcze uchudnie fajnie tzn podczas pracy zamieni tłuszcz na mieśnie :)
I nie obiecuj mu ze to na bliźnieta bo u nas bliźnieta to skutek mojego leczenia i mnogich owulacji.. No ale na zachętę mu dobre i to żeby łykał.. Bo tu co niektóre męże nie chciały nic łykac.. ja nie miałam z moim problemu, zamisat kolacji niosłam garsteczke hihi Jezeli cos moge Ci jeszcze poradzic to jezeli Twój eMek lubi piwo to niech sie przerzuci na niepasteryzowane. Mój przeszedł z Leszka na Kasztelanka i w sumie do teraz pije te zdrowsze.

Pani - rano Ci podeśle, teraz mam zacmienie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662509 przez Agusia83
Ja pierdziele, co za konowaly...Iwonta, nie ogladaj takich widomosci,.,.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662510 przez ferritka
a że mój mógłby se schuść to tym bardziej się ucieszy ;))
mój piwa nie tyka nigdy piwa nie pił i łyka nie zrobił i to ja w tym domu brokna ciągnę B) B)

a wiecie że mój jutro ma 30tkę :lol: torta zamówiłam więc która ma chęc mojego prawieEmka wyściskać to jutro ma ostatnią okazję na ściski z kawalerem :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662548 przez madziaska
Lacra, ja na poczatku uzywalam Oilatum. Teraz prawie wszystkie dzieciaczki rodza sie z bardzo sucha skorka. Zlazi z nich jak z weza ;) Tego Oilatum chyba ze dwie butelki poszly. Potem Hipp, bo wlasnie od pierwszych dni. Nastepnie Nivea 2 w 1 i ten jest swietny jak dla Hani. Do tej pory uzywam. Niczym jej nie smaruje.

Pani, brzuszek sliczny :) Ty jaka laseczka :)

Gosia :kiss:

Gosiaku, jak tam na froncie???

Reszty nie doczytalam ;)

Ps
Feri, trzymam kciuki za blizniaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl