BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 11 miesiąc temu #668590 przez pani_p
Hejo :kiss:

Odpowiem tylko na "bieżąco" bo mimo, że czytałam wczesniejsze posty to nie jestem w stanie ogarnąć.

Studentka Kochana nie łam się :kiss: jesteś pod opieką lekarza, będzie monitoring i się uda. Ale też nie róbcie może tak że przytulaski tylko jak lekarz powie kiedy. A nuż widelec to będzie inny dzień? Nie wiem czy tak robicie, ale tak zrozumiałam ostatnim razem.

Gravity mój wczoraj też mnie wkurzał ostro, ale dzisiaj już kochany Misiu także jutro będzie lepiej :kiss:

A u mnie leje praktycznie cały dzień, z procesji to uciekłam po trzeciej stacji bo byłam już przemoczona mimo posiadania parasola... Jutro na panieński się wybieram :D Jestem współorganizatorem, że tak powiem, i mam stresa żeby się udało wszystko, bo to mój pierwszy raz :)

Trzymajcie się cieplutko Kochane :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668728 przez anoda89
Studentka trzymam kciuki za fasolkę żeby w tym cyklu się pojawiła w Twoim brzuszku i zamieszkała na 9 miesięcy :kiss:

Panito sobie poszalejesz w babskim gronie :woohoo: Zazdroszczę :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668784 przez ferritka
aloha;*

szybki raport ode mnie:
pogoda raz jest ale częściej jej nie ma, ale nic to bo i tak w kuchni siedzę, nie kręce lodów , bo tak wyszło, że
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
więc teraz to ja Was na rybcie pipcie zapraszam do mnie, mamy już gdzie zlot zrobić moje drogie Panie B)

poza tym:
groszka brak, Fasolinki też, twarz mi wysypało jakbym miała 15lat i pierwsze pryszcze - chyba kurka rurka od wody, albo nie ,no sama nie wiem od czego, ale czuje się fatalnie :dry: dobrze, że siedzę w tej kuchni przynajmniej nikt mnie nie widzi :cheer:
stopa wciąz mnie boli, dowiedziałam się, że jak halux rośnie to jednak boli i to mnie chyba dopadło właśnie- ale też pewna nie jestem, hmmm
cały czas boli mnie lewe jajko i w sumie nie wiem na co, mu chyba też ten morski klimat nie służy :dry:


Inso, kochana a Ty wiesz że ja odkąt tu siedzę to jeszcze piasku z plaży w butach nie miałam , jak teraz wychodzę z tej nowej K to mam widok na morze, ale plaży jeszcze nie widziałam :dry: :dry: :dry:

Sis, nie łam się, clo ma to do siebie ,że czasami zanim zacznie czynić cuda, musi minąc cykl lub dwa. dobrze że wciąz się monitorujesz zobaczysz, że wszystko będzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss:

Lacrunia, wypatruj kuriera coś do Cinek leci expresem bo jak mówisz że coś u lipcówek się ruszyło to ja 6 bieg wrzuciłam :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668891 przez iwonta_kg
Dobrydeń:-)

Co tu tak pusto?? Odsypiacie po Bożym Ciałku?? Ja zaczynam cierpieć na bezsenność... Pół nocy nie spałam!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668935 przez Dave
Dzień dobry :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668981 przez gosia28
dobry :)
ale impra wczoraj była kuleżanki co osiemnaste w trzydzieste urodziny obchodziła :lol: aż normalnie nie wiem co dziś ze sobą zrobić B)

studentka, nie smutaj, przy clo nieraz tak jest, mi to się raz torbiel zrobiła ale z końcem cyklu się wchłonęła. A w kolejnych pęcherzyki ładnie rosły. A Twoje jajo może jeszcze urosnąć, tylko owu będzie ciut później.

ferri no gratuluję przejęcia interesu :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #668997 przez MoNiaaa
ja wpadam tylko na chwilke pokazac wam moja krakowianke :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669144 przez NinaTulip
Witam:)
Mam prośbe,mogłaby mi któras z koleżanek pomóc w interpretacji wyników cykl mam 29 dni. Ostatnia miesiączke miałam 03,05,2013, OWU miałam około 20,05,2013. Robiłam BETA HCG 29/05/2013 wynik 12,30 ( wartosci referencyjne 0,0-2,7) a PO 48H 31,05,2013 WYNIK 56,60 Miu/ML.
Wizyte u ginekologa mam dopiero za kilka dni, a bardzo chciałabym wiedziec czy wszystko ok:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669147 przez Dave
MoNiaaa - Julka śliczna :) :)

Nina - ja nie pomogę, ale wydaje mi się że wszystko ok. Poczytaj jak to jest z tymi przyrostami ile powinno podskoczyć na dobę.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #669151 przez emka
Witajcie babeńki :)
Cieszę się ze podobała Wam się piosenka :)

Lacra TRzymam kciuki żebyś ponosiła jeszcze Cinki w brzuszku :kiss:

MOnia Julka cudna!

Anoda
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



(b]Nina[/b] Witam Cię, beta powinna przynajmniej podwoić swoją wartość po 48 godzinach :) Wszystko OKI! Gratki!!! :kiss: :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669159 przez Dave
A no właśnie, właśnie Nina - GRATULACJE :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669164 przez Agusia83
Hej dziewuszki....pół nocy nie spałam, bo męczyły mnie skurcze, które oczywiście poszły gdzie pieprz rośnie :angry: niby mam jeszcze 2 tygodnie, ale już ledwo żyję....Emi dziś jest niezłą rozrabiarą...15 minut temu dopiero adła w łózeczku...a ja padam w swoim :silly: nie wiem, o której mąż przyjdzie z pracy...

Monia, Julka ślicznie wygląda...podobało jej się sypanie kwiatków? Widzę, że u Was piękna pogoda wczoraj była...u nas niestety non stop lało i burza przychodziłą i odchodziła...

Ja nie wiem jak to jest przy clo, ale studentka, gosia na pewno ma rację...główka do góry...

Nina, spokojnie, nie denerwuj się, beta pięknie przyrasta...a kiedy masz wizytę u ginka? Bo wiesz, teraz jeszcze nic nie będzie widać...najlepiej jak beta ma już koło 1000 jednostek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #669169 przez NinaTulip
Dziewczyny :kiss:

Bardzo dziękuje za tak szybkie odpowiedzi!!!
Strasznie martwiłam sie czy wszysko ok, w poniedziałek robie jeszcze raz BETE i mam wizyte wieczorem w poniedziałek:) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #669170 przez emka
Aguś To już nie długo, dasz radę :kiss:

NIna Spokojnie, naprawdę pięknie rośnie betka :) Dlaczego jeszcze raz betkę robisz?

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669173 przez gosia28
Monia Julka super wygląda :)

Emka zapomniałam powiedzieć, że mnie też bardzo wzruszyła ta piosenka :)

Nina gratuluję :) według mnie wszystko jest ok. i Agusia ma racje- przy becie poniżej 1000 nie nastawiaj się, że na usg zobaczysz pęcherzyk.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl