BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 10 miesiąc temu #693846 przez MoNiaaa
witam sie z rana
oczy ciezkie al ejutro w koncu odespie!!!

gosia niezle sie nalepilas :) ja lubie pierogi lepic ale tylko na siedzaco jak lepimy z moja mama to zawsze ponad 100 i w sumie wszystko sie rozchodzi tego samego dnia :side:

dziekuje jeszcze raz wszystkim za mile slowa :blush:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693860 przez MoNiaaa
MAM OGROMNA PROŚBE JEŚLI SIE KTOŚ ZNA DOBRZE NA PRAWIE PRACY I MOGŁBY MI ODPOWIEDZIEC NA KILKA(KILKANASCIE) PYTAN BEDE WDZIECZNA. NIE JESTEM PEWNA CZY TO SYLKA NIE BYLA W TYM OBEZNANA? JEŚLI SIE ZNAJDZIE KTOŚ CHETNY DO POMOCY PROSZE O WIADOMOSC NA PRIV

Z GORY DZIEKI :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693895 przez Asik
anuuuusia napisał:

Koleżanka mojej siostry przez pół roku ( :ohmy: ) nie domyśliła się, że jest w ciąży :ohmy: Brzuch rósł, a ona myślała, że po prostu trochę tyje :huh: Najgorsze jest to, że przez ten cały czas paliła i piwkowała :pinch: A dzidziuś? Zdrowy, 10/10, karmiony cycem. Wiele kobiet by tak chciało i chociaż dbają o siebie w ciąży, czasem coś jest nie tak...


to nie tak niestety że jesy zdrowe...., dziecko ma nieodwracalne zmiany w mózgu , bedzie miało problemy z koncentracją , z zapamiętywaniem i ogólnie dużo takich "niewidocznych" gołym okiem problemów "mózgowych" z wiekiem się pomalutku zaczną ujawniać. nie chodzi mi o to że niep umysłowo będzie ale problemy mieć będzie.... wizulanie i ruchowo jest ok , ale tak jak napisałam , te wady przez alkohol i palienie to nie są widoczne gołym okiem...

Lacrijka :) :) śliczności kochaniutkie te Twoje cineczki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Gosiaku Ty tez taka pierogara jesteś :) ja tez ostatnio lepiłam z jagodami :) 60 szt ;) za to z mięchem 120 ;) ale ja nie siadam do lepienia :) jakoś wsio na stojąco , jak na lapie piszę to tez stoję ;)

Monia :) brzusio brzusinek ;) :kiss:

Marta M :) ja tez mam takie zdjęcie gumiludka :)

a my dzisiaj zmykamy na Dni Tyskie ( nie o piwo chodzi a o miasto moje ;) ) i SAAzymek się na karuzelach wozić będzie :D :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #693923 przez helenne
MoNiaaa Ja dziś w końcu odespałam!!! ale jestem szczęśliwa...
Dave Dzień Dobry i miłego dnia dla Ciebie i wszystkich forumowiczek!
Asik Miłej zabawy i wyżerki na takich imprezach zawsze coś dobrego można zjeść nawet pajdę chleba czasem warto!
A ja dziś praca praca praca -od rana czeka mnie doczepianie rzęs moim klientkom potem pedicure i jedna odnowę tipsiaków mam więc do zobaczenia wieczorkiem lub jutro!
Buziaki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693953 przez Dave
Asik - zgadza się, niby dzieciaki zdrowe, ale z czasem wyłazi ten cały syf, którym raczyła się mama w ciąży.

Helenne
- pracowity dzień się zapowiada. Niech szybko przeleci, a klientki będą miłe :laugh:
I mam pytanie, masz na imię Helena??

U mnie troszkę nieśmiało słońce próbuje zerkać, od razu lepiej :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693956 przez iwonta_kg
Witam się dziewczynki:-)

Gosiak zaszalalas z tymi pierogami! Ja te 60 sztuk z truskawkami to bym chyba wciągnęła na raz :lol: ostatnio trzy pod rząd jadlam takie kupne ale smaczne były:-)

Ja bym chciała sie pochwalić nowym nabytkiem dla Kacperka:-)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693964 przez anuuuusia
Dzień dobry :) Na teście I krecha, ale niczego innego się nie spodziewałam. Na razie mam w sobie ten luz (a może to takie oczekiwanie bardziej...), bo do owu jeszcze czas. Kupiłam sobie nowy termometr i już nie muszę czekać 5 min z wsadzonym wiadomo gdzie :silly:

Asik oczywiście, że prędzej czy później to wszystko wylezie. Siostra męża podpalała w ciąży, a jej syn (nastolatek już) od kilku dobrych lat ma problemy z płucami i alergię :dry:

iwonta_kg piękne buciki. Z dziecięcej garderoby to zawsze obuwie najbardziej mnie rozczulało :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693984 przez pani_p
Czesc dziewczyny.

Lacrijka piękne córeczki, lubię na nie patrzeć :-)

A nam slonko zaszło :( rano ani jednej chmurki a teraz slonko juz nie ma jak przebić. Szkoda, ale na plaży i tak siedzimy :laugh:

Pozdrawiam cieplutko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #693985 przez missyy
Dzień dobry:P
Wstał leń i chyba dziś nic nie zrobi cały dzień :lol: :lol: :lol:

Odrabiam zaległości:::

Monia, piękny brzusioo!! taki delikatny i słodki :kiss: Od którego tygodnia zauważyłaś, że jest większy?
Też chce taki :ohmy: , dopatrzyłam się zarysu, ale to chyba od czego innego :P :P :P hehhe

Marta, gratuluje synka!!! A co do badania przezierności karku, to jeszcze nie martw się na zapas, moja znajoma też miała taki przypadek, że było takie zgrubienie, co prawda musiała zrobić dalsze badania- amniopunkcję, ale ostatecznie okazało się, że maluszek jest zdrowy. :) :)

Ingrid Mały rojber :woohoo: no co, mały to go wszystko ciekawi :lol:

Lacra, nie mogę się napatrzeć na Twoje dwie iskiereczki :) Coś mi się zdaje, że mała Zoja to harda kobietka będzie, urwis mały:P A Igunia, taka delikatna, cichutka :))
Dwa charakterki, mamusia nie będzie się nudzić !! :kiss:

Iwonta śliczne buciki. Widzę, że szykujesz już mini wyprawkę dla małego. Nie idzie się oprzeć, żeby choćby jednej rzeczy nie kupić :laugh: . Mojemu chrześniakowi przed urodzeniem nakupiłam pajacyków od metra, takie szczęście mi to dawało, jakbym w sklepie ze słodyczami była :lol:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694024 przez Dave
Iwonta - ale sweet buciki. BOMBA :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: No i ta bluza tam pod spodem też wypasiona :laugh: :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694030 przez iwonta_kg
Dzięki za miłe słowa :lol: kocham takie maleńkie buciki :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694033 przez MoNiaaa
butki sweetasne!! :)

a mi tata obiecal ugotowac fasolke po bretonsku i az sie skrecam taka mam ochote mialam ja niby jutro odebrac ale nei wiem czy wytrzymam i jak bedzie gotowa wieczoem to M wysle po nia!! bo az mam sliniotok :blush:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694035 przez iwonta_kg
Ja nie lubie fasolki blleee :X bym rybkę smażoną wciągnęła :laugh:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #694064 przez Gosia 2712
Witam :)
hehe Monia i Iwonka ale macie zachcianki hehe jak baby w ciazy :P :P :P

Iwonka buciki sliczne :) w sklepie nie umie sie zawsze napatrzec na takie cudasne rzeczy dla dzidziusiow :)

Ja juz po pracy :) heh ale pogoda jest beznadziejna :S co chwile sie chmurzy za chwile wyjdzie slonce a pozniej popada :S

Monia nie wiem czy juz pisalam ale sliczny masz brzusio :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694164 przez anoda89
Hejka Moje Drogie :) Ja nie mam mocy w ogóle jakbym w ciąży była a nie jestem :dry: Co u gina? Dostała leki na zapalenie, tym razem z mężem się leczymy bo cały czas coś tam siedzi. W sierpniu mam się rano stawić w szpitalu na tą histreroskopie, na szczęście tego samego dnia wracam do domu, później wizyta kontrolna we wrześniu. Pytałam się jakie są szanse donoszenia ciąży po usunięciu przegrody to odpowiedział zawile a powinno być ok a jeśli okaże się że to dwurożność macicy to dupa blada bo na podtrzymaniu będę od początku do końca i zakaz robótek w domu i dużo odpoczywać. Znając moje szczęście to będzie opcja druga :dry:

Helenne kolacja przy świecach, winko i powinnaś się odstresować :)

Gosiak weź mi z jagodami podrzuć kilka pierożków :lol:

Iwonta super buciki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl