BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 10 miesiąc temu #693137 przez anoda89
Marta zajebiaszcze zdjęcie a Twój mały cud piękny aż się łezka w oku kręci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693144 przez Marta M
karolina ja dawno nie zaglądałam ale rozumiem że jesteś w ciąży :lol: :lol: Gratuluję i poczekaj do wizyty, napewno zobaczysz swój cud ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693169 przez gosiak
Dzień dobry :)
gosia28 tak staram się tylko pozytywnie myśleć :blink: co będzie to będzie :laugh:

Marta M Gratuluję syneczka, jej ale fajnie pareczka będzie, Maja będzie super siostrą :laugh: no i faktycznie szybciorkiem maluch daje o sobie znać- gratuluję ruchów ;) a zdjęcie przepiękne, do rameczki :woohoo:

Monia super już maluszka widać, i brzuś się zaokrągla :side:

U mnie pochmurno :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693180 przez Dave
Monia - piekny brzusio i sliczny maluszek:-)

Marta - gratuluje synka, bedzie parka:) Maja bedzie miala braciszka, to co moze Maja i Mateusz:-)

Ingrid - super lobuz:)

ja sie bawie tabletem, ale robi mnie w bambuko :angry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693203 przez iwonta_kg
gosiak napisał:

Iwonta no teraz masz najładniejszy obrazek w podpisie :blink:


Dziękuję bardzo!!!!! :lol: :lol:


Monia śliczny brzuszek!!! a zdjęcie usg boskie!! (też mam prawie takie samo :)) :lol:

Marta gratuluję małego mężczyzny :lol: przystojniaczek z niego :laugh:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693239 przez MoNiaaa
witam nowe staraczki :kiss: :kiss: :kiss:
anusia dziwne to twoje krwawienie jak dla mnie?
ja poronilam samoistnie i wiem to tylko dlatego ze sie staralam i szybko test zrobilam ale wlasnie tak bylo ze miesiaczka spoznila sie ok tygodnia pozniej jakies plamienie a po 2 dniach takie bardzo obfite ze skrzepami :( ale nie chce cie martwic bo u kazdego moze to byc inaczej moze po prostu mialas taka miesiaczke obfita zwlaszca jak piszesz ze bralas tabsy to organizm moze sie troche rozregulowac nie jestem ekspertem tylko pisze jak u mnie bylo i 3mam kciuki u ciebie za zdrowa fasolke!!!

iwonka ja tez zaglosowalam

dziekuje wam za komplementy brzuch wyjatkowo zgrabie wyszedl i mi sie i tak wydaje ze jak na 1 1tc to za duzy :side: dobrze ze kolezanka z pracy idzie na urlop i nie bede musiala przed nia brzucha ukrywac juz :)

a usg mialam wogole nie miec dzis ale gin robil mi cytologie i poprosilam zebysmy tak szybko zerkneli na maluszka:) to jak juz robil usg to zmierzyl i pokazal serduszko ale cos sie zacielo ze nie bylo slychac ale wszystko jest ok:) zdjecie malo wyrazne moze za 3 tyg bedzie juz takie jak sobie wyobrazalam :) a i nie bylo widac jak sie rusza?

gosiak ty nie czytaj za duzo bo ci maz zalozy blokade tak jak sie dziecia zaklada :)

u nas tez pada caly dzien i ponuro a ja w pracy do 20 ;/

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693258 przez iwonta_kg
MoNiaaa napisał:


podobne nie???? :lol: :lol: :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693260 przez iwonta_kg
Moniś dzięki za głos :kiss:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693267 przez MoNiaaa
hihi rzeczywiscie a w ktorym to bylo tyodniu??

wiecie ja sie nie moge doczekac takiego zdjecia prawdziwego dzidziusia ale to chyba dopiero jak jest usg przez brzuch??

ja niby sie czuje ze w ciazy jestem ale jak widze na usg jak rosnie maluszek i jak sie zmienia to nie wierze normalnie ze to sie wqszystko dzieje bez mojej swiadomosci :P
nie wiem czy wiecie co mam na mysli ale to naprawde cud ze taka kropeczka staje sie dzidziusiem :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693270 przez iwonta_kg
Monia w 11 :) Akurat wychodziłam wtedy ze szpitala po tym krwiaku.

A pierwsze usg przez brzuch miałam robione w 16 tygodniu.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693278 przez MoNiaaa
to tak jak u mnie tez 11 tc teraz a ja sie spodziewalam ze sie bedzie maluch ruszal bod ziewczyny na styczniowkach pisza ze maluszki brykaly na usg :)

mi gin mowil ze na nastepnej wizycie juz sprobuje zrobic przez brzuch chyba z enie bedzie widac to dalej dopochwowo i wtedy bedzie mial mierzona przeziernosc karkowa itp

a mialam dzis tez cytologie i obawiam sie ze jakas infekcja albo cos bedzie bo mowil ze sluz nie wyglada tak jak powinien :unsure: mam nadzieje ze to nie wplynie na maluszka!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693304 przez anuuuusia
Marta M gratulacje :)

MoNiaaa piękny brzuszek i super zdjęcie USG :) Mnie się właśnie wydaje, że to nie była normalna miesiączka. Skrzepów było sporo, zobaczyłam nawet coś takiego jak hmm taki pęcherzyk z czarną kropeczką... Nie chcę Was raczyć szczegółami, ale chciałabym wiedzieć, czy któraś miała coś podobnego. Z drugiej strony gin nawet pęcherzyka ciążowego na USG nie widział (to był - gdyby był - 4t6d). Stwierdził, że są 3 opcje: może jeszcze nie być widać, to ciąża pozamaciczna albo po prostu @ mi się spóźnia :unsure: To nie był mój gin, poszłam prywatnie, bo już mnie to testowanie dobijało.
Stosowałam plastry anty, ale od odstawienia minęło już półtora roku i okresy były regularne i bez większych turbulencji.

No nic, kupiłam dziś kolejny test, próba jutro. Na nic nie liczę. Zastanawia mnie tylko, jak bardzo mnie to dotknie, jeśli beta z przyszłego tyg. okaże się dodatnia... :( Kiedy na którymś teście zobaczyłam cień II kreski, nawet syrop dla ciężarnych sobie sprawiłam, głupia :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693313 przez MoNiaaa
anusia a to bylo w tym cyklu czy w poprzednim? u mnie wlasnei bylo duzo takich skrzepow prawie czarnych i bardzo obfite krwawienie i w tym czasie mialam usg i pecherzyka nie bylo bo on juz jakby sie wydalal musisz na bete poczekac choc na twoim miejscu nei wiem czy bym chciala wiedziec bo to nic nie zmieni a bedzie ci przykro :(

wlasnie marta nie napisalam ze twoje zdjecie jest BOSKIE!!!! nigdy nie widzialam takiegu cudnego zdjecia usg maluszek wyg;lada jak ulepiony z wosku po prostu sie zakochalam!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693316 przez iwonta_kg
MoNiaaa napisał:

to tak jak u mnie tez 11 tc teraz a ja sie spodziewalam ze sie bedzie maluch ruszal bod ziewczyny na styczniowkach pisza ze maluszki brykaly na usg :)


mój maluszek też skakał akurat jak miałam to usg. dobrze to pamiętam bo pierwszy raz był taki rozbrykany :laugh:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693323 przez MoNiaaa
a moj nie...ale leniuszek!!! oj znowu dlugie 3 tuyg przede mna! ale dobrze ze gin zrobil mi to usg bo bym sie zamartwiala a tak to widzialam jak urusl i ze serduszko bilo(szkoda ze nie slyszalam) ale pokazal tez przeplyw krwi wiec jest ok:) i tego musze sie trzymac!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl