BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 8 miesiąc temu #697676 przez gosia28
dobry B)
spać :S

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #697677 przez Mirella
Oooo, Gosia, nie śþisz? :lol:

Ferri, nie wiem jak to u Was, u nas kalendarzyka to na indywidualnych spotkaniach uczyli, a na ogólnych to takie bleblanie było.

A co do karmienia, to niejedna w ciążę zaszła karmiąc :P

Zajrzałam na chwilę, ale jednak spróbuję pospać ;) Nie wiem kiedy ja sie pozbieram, żeby każdej rzetelnie odpisać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #697701 przez Gravity
Witam
Ja juz wyspana poszlma spac o 19 wiec juz jak nowo narodzona:)Jessica kopie jak szalona ihihhi uwiebiam to uczucie :kiss:

studentkaae ja bym Ci radzila poprostu kochac sie z mezem nie myslac o ciazy tylko z przyjemnosci dac na luz a zobaczysz ze fasolka sie pojawi czego zycze Ci z calego serca!!i nie tylko Tobie ale wszystkim oczekujacym tych 2 kreseczek.Ty znasz moja historie wiec wiesz co przeszlam i staram sie zapomniec ale sie nie da:( teraz ciesze ie kazdym dniem ze Skarbeczek rosnie i zdrowo sie rozwija :lol: :kiss: :kiss: i wierze ze i Ty niedługo pokazesz nam tu tesciora z 2 krechami malinowymi :ohmy: :ohmy: :ohmy:


gosiak :kiss: :kiss:

Ingrid29 dzis bedzie lepiej malemu przejdzie a jak tam lazi jakies chore dzieciatko to jak masz mozliwosc nie puszczaj swojego Syneczka :lol: :lol:

anuuuusia hmm o motto pytasz proste musi sie udac ale nie mysl o tym,mi tu jedna kolezanka tak doradzila nie bede podawac niku ale bardzo jej za to dziekuje :kiss: :kiss: :kiss:

Patrizia a calkowita racje daj na luz chodz wiem ze jest ciezko jak sie wyglada na ten "Cud" ale jakos jak sie nie mysli o tym to szybciej sie zjawia:) :kiss: :kiss:

Dave my to rozumiemy i Ci wybaczamy wiec ciesz sie tym szczesciem:)))) :kiss:
:kiss: :kiss:

ferritka Ty to kochan jestes :kiss: :kiss: ja bylam rok na chipie antykoncepcyjnym i osobiscie sobie chwale.Normalnie to na 3 lata ale chcielismy znow sprobowac i wyciagnelam z koncem lipca a w pazdzierniku juz okresu nie dostalam:) :kiss:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #697708 przez karolina G
Dzień dobry :laugh:

taka dziś ładna pogoda, rozsyłam Wam słoneczko.

Ferritka pisałaś o przebiegu nauk przedmałżeńskich mi na samo wspomnienie śmieje się buzia bo nauki mieliśmy indywidualne z bardzo nobliwą panią w wieku lat 60+ co jakoś marnie kolidowało z tematami które poruszała a z racji wieku poglądy i wiedza na temat seksu i zabezpieczenia przed ciążą były dość archaiczne więc ciężko było zachować powagę a nie można się było schować w tłumie, każde spotkanie zaczynało się modlitwą i podczas jednego z takich rozpoczęć nagle z telefonu mojego przyszłego wówczas męża zaczął wydobywać się dość straszny odgłos "kra, kra, kra" moje kochanie miało wyłączone dźwięki w telefonie ale zapomniało że ma nastawiony budzik bo akurat w tych godzinach lubił się zdrzemnąć i stąd cała heca a ja już do końca zajęć nie mogłam zachować powagi.
Poza tym wydaje mi się że te nauki powinny być zlaicyzowane a tym co mnie ostatecznie zniechęciło do tych nauk jest fakt że pani która rzucała gromami w in vitro na koniec wręczyła nam plik ulotek by gdzieś rozdać w pracy odnośnie naprotechnologii bo to niby naturalne i zgodne z wiarą a in vitro nie. Jak dla mnie coś tu się nie zgadza. Ale na szczęście nauki już poza nami więc mamy spokój a Tobie Ferri życzę dużo cierpliwości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #697758 przez studentkaae
Anodka, Patrizia, Gravity :kiss: :kiss: :kiss: tak, wiem, że macie rację, ale coraz ciężej w to wszystko wierzyć po prostu. a nasze motto coraz gorzej mi jest realizować.

Gosiaku - trzymam, trzymam i nie puszczam, aż 2 krech nie zobaczę. najważniejsze, że jajko wytrzymało i sie udało. a teraz czekamy, to będą długie dwa tygodnie, ale efekt mam nadzieję, że będzie wart wszystkich minut oczekiwania :) :kiss:
Gosiaku - ja mam dziś 12 dc.

uciekam do pracy, miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #697857 przez Marta M
gosiak czekam razem z Tobą te dwa tygodnie :blush: :blush: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #697870 przez gosia28
No dobra, zdecydowałam się jednak trochę pospać :)

I niestety dziś mnie tknęło żeby zrobić testa, a tu I
mówiłam, że się cała popsułam. Chyba czas do gina :angry:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #697943 przez Ingrid29
Gravity Artek w domku siedzi, teraz śpi. Na pewno odpuszczamy sobie żłobek dziś, piątek i być może jeszcze poniedziałek. Już jest lepiej. Nocka nie spana, może w sumie 2 godziny kimnęłam. Myślę,że to ząbki (bo wchodzą 4 na raz) + jakiś wirus.

A tak to się witam w samo południe - u mnie na cieniu +32 C :S Ledwo żyje. Artek śpi. Może i mi się chwilę uda kimnąć :dry: :ohmy:

A to mój duży kawaler
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #698037 przez Gravity
Ingrid29 to bidoczka meczy nie dosc ze zabkuje to jeszce choróbsko:(((masakra i Ty nie wysapna.Trzymajcie sie jakos oboje:) :kiss: :kiss:

studentkaae nie poddawaj sie !!!mysl pozytywnie jestesmy z Toba!! :kiss: :kiss:

a tak ogólnie ja juz po pracy siedze i zaraz biore sie za paznokcie:))

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #698055 przez MoNiaaa
Ingrid zdrowka dla Arturka

moja Julka tez chora dzis bylam u lekarza i zapalenie ucha i kolejny antybiotyk...rece mi juz opadaja ;/

gravity wiesz mi sie wydaje ze jak sie jest juz w ciazy to latwo sie radzi innym wrzuc na luz ale jak sie jest po tamtej stronie i sie czeka z miesiaca na miesiac to flustacje tylko narastaja i raczej ciezko czlowiekowi nie myslec o tym czego tak pragnie

gosiak 3mam kciuki i odliczamy 2 tygodnie :)

a ja wam powiem ze na ostatnim usg widzialam niby ze serduszko bije itp ale jak wszystkie dziewczyny u nas pisza ze maluchy sie ruszaly i fikaly a moj niz po prostu zero to sie troche martwie strasznie chcialabym juz 19 lipca wtedy bede miala szczegolowe badania i usg i wyniki cytologi..tez sie troche obawiam bo gin stwierdzil ze sluz jakis nie taki :unsure:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #698072 przez anoda89
Dzień dobry. Ja właśnie okno obskoczyłam ale się zgrzałam przy tym taki gorąc jest dobrze że wiaterek powiewa.

Monia z tego co pamiętam to u mnie jakoś bardzo nie fikał, dopiero na przyzierności widziałam jak się ruszał więc spokojnie pewnie leniuszek i spał :)

Ferri ja Ci mówiłam że te baby z nauk są nawiedzone i dzieki takim kalendarzykom mają po 6 dziec :unsure:

Gosia może jeszcze za wcześnie ale do gina nie zaszkodzi się przejść :)

Ingrid rośnie Ci kawaler w oczach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #698077 przez gosiak
Heloł ;)

Nie mam dobrych wiadomości, jaja nie pękły :( to mniejsze tez podrosło i siedzą sobie w jajcu, drugiego zastrzyka dzis mi dali i naturalnie kazał...no mówi ze plemniory jeszcze żyją więc szanse jeszcze są, ale ja już straciłam nadzieję :huh: :dry: jutro znów podglądanie a ja juz mam dość...chciałam z trzy razy podejść ale za dużo mnie to nerwów i pieniędzy kosztuje, same podgladanie plus zastrzyki prawie wyniosly tyle co insemka więc nie wiem czy się jeszcze na to zdecyduje...czekam :( chyba se zrobie testa co by mieć dwie kreski po ovu bo innych chyba nie zobaczę :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #698092 przez MoNiaaa
gosiak nie trac nadzieji!!!moze do jutra jeszcze zaolnierze dotrwaja a jajka pekna?
3mam mocno kciuki!!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #698119 przez Marta M
gosiak żołnierzyki żyją do 7 dni, poczekają, ja ciągle mam w głowie ten film z poczęcia kiedy plemniczki tak dzielnie lecą do jaja i o niczym innym nie myślą tylko o tym, żeby się dostać do jajeczka, także napewno tam dzielnie czekają :blush: :blush:

Chociaż rozumiem Cię co czujesz, gdybym tylko mogła zasiać zasiałabym u Ciebie fasolkę :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #698124 przez gosiak
Dzieki dziewczyny :kiss:

Heh Marta jak to napisałaś że czekają dzielnie to se wyobraziłam, ze juz czekaja na miejscu zwarte i gotowe a jaja ni hu hu :lol: :lol: matko jakie to wszystko dziwne wczoraj sie modliłam zeby nie pękły nie ruszałam się wręcz a tu jak na złość...a dzis wszystko robie zeby pękły, brzuszkami się katuję, sprzątam ehhh...czemu to takie trudne jest :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl