BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 6 miesiąc temu #784901 przez ferritka
bry;)

już wracam do żywych B) B)

myślałam ,że już tu fota zuzi krąży a tu krążą łapki po brzusiu tylko :kiss: :kiss:

Dave, moja Ty superwoman, dasz radę, w końcu się wyśpisz :kiss: :kiss: zdrówka dla was :kiss: :kiss:

Sis, a ja Ci dzisiaj ze Szwagrem machałam bo byłam w Twojej dzielni :lol: :lol: widziałaś nas ,prawda :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #784947 przez MoNiaaa
ja przy Julce przytylam ponad 20 kg i nie chce takiego rekordu powtarzac bo niestety to sie bardzo odbilo na mojej fogorze do ktorej nigdy nie wrocilam daletgo teraz tak przezywam.n poczatku od wizyty do wizyty dochodzilo mi po 0,5 kg a teraz od wizyty do wizyty 2/3 kg to jest roznica :huh: brzuch mam jakos tak nisko jak siedze musze w rozkroku bo kolanami bym sobie go zgniotla a na bol kregoslupa nic mi juz nie pomaga ani siedzenie ani lezenie a tu do konca jeszcze daleko...

Majowka super wygladasz jak z magazynu promieniejesz po prostu zgrabna z ciebie laseczka :)

pani no no czyli wielkie odliczanie juz mozna zaczac??3mamkciuki zeby szybko poszlo!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785024 przez Ewelinkade
Witajcie Moje Drogie !!!!!
Pisze teraz bo caly dzien mega szok !!!!!
Zaczne od poczatku -wstalam i na dzien dobry tescik i znowuuuuu blade cos :angry:
Stwierdzilam ze jade do lekareczki bo zeswiruje
Naczekalam sie i wreszcie do laboru krew mocz i pani na dzien dobry ze ciazy nie ma (bo zrobila test paskowy )
Mina mi zbrzydla , ale jeszcze zostalo badanie i usg
No i do rzeczy ,,,,,, myslalam ze zemdleje jak pani doktor poinformowala mnie i pokazala ze mamy TRZY PECHERZYKI :cheer: :cheer:
A mina mojego meza jak wreczylam mu butelke vodki i trzy pary bucikow byla bezcenna hahaha

Dostalam jakies leki na wzmocnienie ciazy i za tydzien kolejne usg i sprawdzenie czy wszystko ok

O dziwo mimo ekscytacji i podniecenia zaliczylam drzemke na sofie :S

No i to na tyle , caluje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785027 przez Dave
Ewelinka - wow,wow,wow :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Ja piernicze 3 dziabongi :lol: :lol: super :woohoo: :woohoo:

Na moim watku kwietniowek 2013 mamy trojaczki :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785028 przez Mała
Witam
Ewelinkade o ja pierdziu, trojaczki :ohmy: :cheer: :lol: Trzymam kciuki, żeby wszystkie trzy się utrzymały, no i gratuluję :kiss: :kiss: :kiss:

Pani :lol: no i to mi się podoba, już Zuzka niedługo nas powita :kiss:

Weny u mnie brak, a jeszcze @ najdejszła, ale wszystko wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785039 przez Ewelinkade
Strachh mnie ogarnia ,, szok mija
Jak ja dam rade ?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785044 przez Ewelinkade
Acha dodam jeszcze ze te wszystkie objawy co mialam to mialy prawo byc ona mi to tak wytlumaczyla ze przy zagniezdzaniu sie trzech jajeczek mialo prawo mnie bolec krecic sie w glowie byc slabo i bolec w podbrzuszu czyli to nie byl moj wymysl , a dziasla mam tak opuchniete i bolesne ze chyba mi wybuchna zaraz -ale to przez wieksza produkcje krwi i mozliwe ze tak bedzie do konca :dry:
Jutro wrzuce wam fotke bo moj mi ja zwinal i zabral do pracy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785047 przez Dave
Ewelinka - jak najbardziej w Twoim przypadku wszystkie objawy są bardziej odczuwalne, organizm szalenie obciążony.
Ta nasza koleżanka to była tak jakby 10 tyg do przodu np. z wielkością macicy.

No a ja uśpiłam dzieciaki, ogarnęłam chatę, tera sobie z herbatką usiadłam. Czekam na chłopa, w końcu po 4 dniówkach wraca do chałupy.

W sumie to w szoku jestem, że tak dobrze sie czuję. Ale ja to cyborg jestem z innej planety :P :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785048 przez emma
Ewelinka, nie znamy się jeszcze, ale też chcę ci serdecznie pogratulować!! :lol: a już myślałam, że same nudy dziś na forum ;-) trzymam kciuki za bezproblemową ciążę, powodzenia, na pewno sobie poradzisz!! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #785050 przez Mała
Ewelikande który to tydzień? Jak sobie poradzisz, jakoś na pewno, choć łatwo nie będzie :blink:

Dave no jesteś :S :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785054 przez Ewelinkade
Z tego co powiedziala to ok 4 ale nie jest pewna bo kazdy pecherzyk jest inny i dopiero jak bedzie widac fasolki bedzie mogla mi dokladnie powiedziec ,, wyniki krwi podobno mam super i jej zdaniem za tydzien juz wszystko bedzie wiadome i zalozy mi ksiazeczke ciazy ...kazala odpoczywac i mam pic duzo mleka -jak spytalam czemu to powiedziala mi ze to dobrze wplywa na ciaze mnogie i tyle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #785057 przez Dave
Mała - jestem, jestem. Nawet jak mnie dziecka będą już zajeżdżać i będę ledwo dychać, to do Was przyjdę :silly: :silly:

A powiem Wam, że nawet bym miała jeszcze siły dziś poćwiczyć. Jakaś dziwna jestem. Ale wiem też że jeszcze jedna taka nocka i już będę przeładowana.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785107 przez Ewelinkade
Po dzisiejszym dniu mimo drzemki padam na ryjek i sie zegnam :kiss:
Kolorowych snów :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785115 przez Ewelinkade
Acha dodam jeszcze ze te wszystkie objawy co mialam to mialy prawo byc ona mi to tak wytlumaczyla ze przy zagniezdzaniu sie trzech jajeczek mialo prawo mnie bolec krecic sie w glowie byc slabo i bolec w podbrzuszu czyli to nie byl moj wymysl , a dziasla mam tak opuchniete i bolesne ze chyba mi wybuchna zaraz -ale to przez wieksza produkcje krwi i mozliwe ze tak bedzie do konca :dry:
Jutro wrzuce wam fotke bo moj mi ja zwinal i zabral do pracy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #785117 przez anoda89
Ewelinka wowowow gratuluje potrójnie :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Emma kiedy suwaczek :unsure: Założę niedługo ;) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl