BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu #792909 przez gosia28
o ja Cie Lacra ale byłby czad :cheer: :cheer: :cheer:
Ja to w klasie licealnej to miałam koleżankę z lutego co miała brata z tego samego roku z grudnia :cheer: :cheer: :cheer: :lol:

emma na następny miesiąc to ja się nie nastawiam, owu wypadnie w grudniu i to w dniach odejścia moich chłopców, to nie będzie przyjazny dla nas czas na przytulanki :dry:
ale potem nowy rok, może szczęśliwszy :huh:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792924 przez @nulka
Lacra z Gosiakową stara gwardia tak ale nie dinozaurusy!!! :laugh:
42 roki mnie w czerwcu minęły, a mojemu małżynowi 46. Lata świetności moich jajków minęły bezpowrotnie a i armia eMa już dawno pewnie poszła do rezerwy, do cywila czy jakoś tak. Jak się tu pierwszy raz logowałam to miałam 38 i wiedziałam, że to ostatni z ostatnich gwizdków - niestety nie zagwizdał :angry: i cała para poszła w pierzynę B). Już się z tym pogodziłam. Cieszę się z Waszych dzidków bo wiem jak smakują kolejne rozczarowania. Razem to przeżywałyśmy. Ale wiem też, że dwie kreseczki na teście wynagradzają ten trudny czas i zapomina się o tym czekaniu tak szybko jak o bólu po porodzie.
Będę tu podglądać bo muszę wiedzieć co i jak z Waszymi dzidziolami B)
pewnie przestanę dopiero jak już zostaną same nieznajome nicki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792930 przez Mirella
@nulka, równie uprzejmie co bezczelnie Ci wypomnę, że mój eM jak Duśkę mi machnął to był od Twojego sporo starszy a teraz jest jeszcze bardziej starszy i co???? I mnie w kolejkę wpychasz :P To wiesz, jak mój może to Twój tym bardziej może. No Ty masz trochę sporo na liczniku, nie będę mówiła, że nie (w sensie na dzidka nie tak w ogóle, żeby nie było) ale i takie rzeczy medycyna widziała, to ja Cię w tej kolejce przepuszczam, Vifi też przepuszczam bo ja mam Duśkę, a ona nie ma, to ja mogę jako trzecia po Was, dobrze będzie?

Gosia, z lutego i z grudnia mówisz? Hmm, to to drugie to chyba jakiś wcześniak, no bo bez jaj, miesiąc po porodzie w ciąży??? No dobra, może być i tak, to weź Ty Lacra siknij tak dla sportu i Gosiakowi do towarzystwa,bo Wy to jak siostry tutaj :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #792976 przez madziaska
Wow Gabi, Jejku aż dreszcze po mnie przeszły! Gratulacje Kochana! Strasznie się cieszę!
Aż mi się przypomniały nasze stare czasy!

@nulka :kiss:

Pani, gratulacje! Zuzia jest śliczna ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793000 przez ann-sunshine
Gabi :kiss:

i @nulka się odezwała :lol:

ja tam też teraz pauzuję i wszystkie w kolejkę puszczam :blink:

lecę jeszcze poczytać co tam dziś się urodziło jeszcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793015 przez Marta M
Pierwsza w nocy a ja dalej nie spie, wczoraj zasnelam po drugiej po to zeby po pol godzinie wstac na siku i od nowa meka z zasnieciem, sikac wstaje przynajmniej osiem razy i nie mam kiedy sie wyspac, mam juz dosc tych nocy, piata noc spie sama bo meza wygnalam na kanape, myslalam ze mi to pomoze jak bede miec wiecej miejsca ale dalej kiszka, takze dave jednocze sie z Toba :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793018 przez Mirella
Marta, ja mam swoją teorię na ten temat, pod koniec ciąży po to się wstaje co godzina na siusiu, żeby jak się dzidziuś urodzi i trzeba wstawać co trzy godziny czuć się wyspaną :lol:

Ann, Ty lepiej nie pauzuj, Duśka miała rok jak napisałam, że muszę zrezygnować z powiększenia rodziny ze względu na sytuację i sama widzisz, Duśka na wiosnę pięć lat będzie miała, a siostry jak nie było tak nie ma ;)

Madziaska, jak Ci się stare czasy przypomniały, to może wrócisz do nas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793045 przez gabi28
Dzień dobry. :)
Jeszcze raz dziękuję za gratulacje,ale jak jutro powtórze test i będą maliny to wtedy zacznę się cieszyc. a ból @ nadal jest. Piersi bolą masakrycznie i w ogóle @ się czuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793053 przez gosia28
gabi jutro będą grube, tłuste maliny :)

Mirella sama nie wiem czy bym uwierzyła gdyby dziewczyna ze mną do klasy nie chodziła, a jej brat do równoległej klasy, może i wcześniak tego nie wiem, ale na płodność w tej rodzinie nie narzekali, chyba koło siódemki rodzeństwa było :laugh:

@nulka moja sąsiadka w takim wieku jak Twój zaszła w ciążę, dziś piękny synuś już w podstawówce, szanse zawsze są :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #793079 przez Marta M
gabi więc czujesz się prawidłowo jak na ciążę :):) Czekamy więc na te malinki :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793085 przez Dorciaition
Anulka :kiss:

Mam sąsiadkę (21 lat), która 2 lata temu w styczniu urodziła córkę, a pod koniec roku bliźniaki (wcześniaki) wiec trójka w tym samym roku. :ohmy:

Marta u mnie jeszcze nie jest tak źle z sikaniem- 1, 2 razy wstaje tylko, choć ostatnio Lenia potrafi strajkować w nocy i nie śpi :/


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793098 przez MoNiaaa
witam sie :)

ja tez mam problemy ze spaniem ;/ sikac nie chodze czesto bo tylko przy okazji jak do julki wstaje albo max 1 raz sama z siebie.
najgorzej zasnac jak usne to julka sie obudzi i znowu problem...

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #793149 przez gosiak
Witam ;)

Ja w podst. też miałam kuleżanke ze stycznia a jej brat z grudnia :laugh: ale tam też z płodnością nie było problemu, ostatnie dziecko chyba 6 po 50 miała ;) a jeszcze ta moja kuleżanka z tej rodziny jak byla w ciąży to razem ze swoją mamą B)

Co ja kciałam...@nulka tak czy siak licze na Twoją wpadkę :S :lol:

Madziasku tak tak wracaj do nas, pamiętam jak się kiedyś Ciebie spytałam kiedy drugie to powiedziałaś że poczekasz na mnie czy jakoś takoś B) :lol: ho :blink:

Gabi ja też się czułam @-owo, cały czas myślałam że zaraz przyjdzie :S dziś jest 3 dzień jak brzuch mnie nie boli jak na @ chyba minął czas w którym pownna być @ i dlatego przestało, no mam nadzieje że to dlatego :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #793210 przez gabi28
A mnie Gosiak boli dzisiaj od rana. Martwi mnie to,bo ból jest dosyc silny.

MoNiaaa... mam pytanie,pewnie w poniedziałek będę chciała zrobic bete,gdzie u nas w mieście można zrobic?niestety nie mieszkam tutaj dlugo i w ogóle się nie orientuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793245 przez dominia
Gabii możesz zrobić w szpitalu E. Szczeklika na ul. Szpitanej, jest punkt pobrań czynny całą dobę i tam są najwiarygodniejsze wyniki :)
Przepraszam, że wsadzam nosa :blush: dzisiaj właśnie byłam z Synem tam i jestem na bieżąco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl