BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu #792276 przez gosiak
Gabi, czym prędzej leć po testa ;) :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792281 przez MoNiaaa
Gabi Gabi Gabi!!!!nie daj sie prosic niech idzie fala dwoch kresek :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792283 przez Ingrid29
Lacrijka napisał:

Pani - piekna córa !!! Gratki !

Gociak - :kiss: :kiss: :kiss:
Fercia - dziwne że przy takich wynikach Cudek nie zalecił posiewu, zawsze przecież warto szukać przyczyny a akteria to jeden z głównych przyczyn złych wyników.. Poczekajcie tydzień i zróbcie badanko, naprawde wrato.

Guniaszek mój już chyba lepiej bo od rana śpiewa więc może już z górki :)

Lacra a co dostała Igunia na te zapalenie gardła?
Bo jak Artek miał zapalenie gardła to miał antybiotyk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #792293 przez agnesssa
O mamo jakie emocje od kilku dni na forum :lol: :lol: :lol: Aż mi się pracować nie chce tylko bym czytała :silly:

Gabi ależ zaciskam z całych sił :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #792296 przez Lacrijka
Witaminę C do mleczka i inhalacje 2x dziennie solą fizjologiczną.. Od antybiotyku niewiele nas dzieliło.. Miała czerwone gardełko i takie białe pęcherzyki więc dlatego nie chciała jeść bo ciężko jej było przełykać. Ale już je i świergota po swojemu więc chyba żegnamy wiruska :)

Gabi - śmigasz po testa ino migiem :laugh: Zaraz tu przyjdę i chce widzieć II :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792301 przez bidol
agnesssa napisał:

O mamo jakie emocje od kilku dni na forum :lol: :lol: :lol: Aż mi się pracować nie chce tylko bym czytała :silly:

Gabi ależ zaciskam z całych sił :kiss: :kiss:



Agnesssa - a o lipcówkach to się zapomniało?? B)

Lacra - to super że niuni lepiej :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792303 przez gabi28
Dziewczyny... byłam,zrobiłam i zgupłam... po ok 3 minutach widze bladziocha... takiego naprawde bladziocha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792307 przez bidol
gabi28 napisał:

Dziewczyny... byłam,zrobiłam i zgupłam... po ok 3 minutach widze bladziocha... takiego naprawde bladziocha.



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - gabi :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: a czego sie spodziewasz - to południowe siuski - rano była by mocniejsza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792308 przez anoda89
Gabi poka testa :lol: Super, ciesze się bardzo :lol: :lol: Grati :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #792311 przez Mała
Gabi jej super, ale się cieszę :kiss: :kiss: :kiss: :lol: :lol:

Ciekawe jak Ferri po wizycie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792313 przez Lacrijka
A nie mówiłam Wam pare dni temu ze teraz na Gabi pora ??? nooooo to się rozumie :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792317 przez gabi28
nie umiem wkleic,może któras mi da adres poczty i wklei za mnie... kurcze.. zwariuje,...patrze na test i będę ryczec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792319 przez Mirella
Nooooo to ja się jeszcze Zuzią nie zdążyłam nacieszyć a tu już Gabi takie wieści sprzedajeeeee :lol: :lol: :lol: Gabi łapaj ostrożne buziale i dawaj focisza :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Zuzinka pięknotka, noooormalnie słodziak jak rzadko, i jaka kudłata :lol: :kiss:

Ferri ja tam nie rozumiem jednego, jak wyniki są złe to nie ma co posiewu robić bo są za bardzo złe??? To co, jak facet ślepakami strzela to ma łazić z bakterią??? Gdzie tu sens gdzie logika niech mnie ktoś wyjaśni ;)

Bidolku, powoli do przodu, ale trochę jak rencistka, ciągle jakaś dietka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #792320 przez ferritka
Gabi...no nie ma gratków bez testa :cheer:

Gosiak... Ty dziewczyno się nerwowo wykończysz zanim serdusio zobaczysz :S imie macie? bo ja wciąz obstawiam Kapselka ale jak Petunia będzie to też dobrze B)


Lacrunia, dr powiedział że przy tak fatalnych wynikach nie ma co leczyć bo naturalnie nic nie zmajstrujemy. mamy skierowanie na kariotyp, AZF i CFTR... jak te wyjdą mu w miare ok to jest na nas szansa :lol: :lol: moje wyniki mega super hiper książkowe. POgmerał mi dzisiaj w poszukiwaniu chlamiidiiii i :angry: bardziej to bolało od biopsji. A wszystkie moje guzy dostały status C2 czyli zmiana łagodna. Mam co rok monitorować i spać spokojnie.

Mirellka, hmm no nie ma logiki :dry: sama mu ten posiew na własną rękę zrobię..a i urolog nas znowu czeka

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #792321 przez Mirella
gabi28 napisał:

nie umiem wkleic,może któras mi da adres poczty i wklei za mnie... kurcze.. zwariuje,...patrze na test i będę ryczec.


daj, wkleję :) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


no to wklejam :lol: i od razu buziakuję, ja widzę :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Gabi wskoczyła na miejsce Pani, no i będzie córeczka :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl