BezpiecznaCiaza112023

Czy jest mozliwosc ciazy?

10 lata 8 miesiąc temu #715391 przez o.n.a.a.a.
Hej smile Zwracam się do Was z problemem, który mnie caly czas nurtuje.. Otoz 1,5 tygodnia temu a dokładnie 17 lipca powinnam dostać miesiaczke.. 16 lipca dostałam wieczorem brazowych plamek.. 1 dnia cyklu, czyli tego 17 lipca miałam lekkie plamienia.. dosłownie jakby ktoś naplul.. 18 lipca już miałam 2,3 krople.. później nic i 22 lipca jeszcze raz kilka brazowych plamek.. nigdy nie miałam takiej sytuacji.. Robilam test ciążowy 18 i 24 lipca oba wyszly negatywnie.. ciaze mogę wykluczyć? czy test mogl jeszcze nie wykryc? i powtórzyć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715403 przez aisod
ja na Twoim miejscu bym powtórzyła... bo czasami test się myli, a najlepiej idź do lekarza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715406 przez o.n.a.a.a.
ja zrobiłam test tydzień po terminie miesiączki.. myślisz ze test po takim czasie może jeszcze nie wykryc? pojde do lekarza, ale na wizyte musze poczekac. Na razie chciałam abyście się podzielily swoimi opiniami ze mna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715421 przez Dave
A może skocz na badanie z krwi bhcg, wtedy będziesz miała pewność. Koszt ok 25-30 zł.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715424 przez o.n.a.a.a.
no chyba tak zrobie.. bo ta niepewność jest straszna.. to badanie mogę wykonać w laboratorium? trzeba mieć najpierw skierowanie od ginekologa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715442 przez aisod
nie trzeba mieć skierowania, wystarczy, że pójdziesz do laboratorium. Raczej wszystkie takie testy robią.

A co do terminu miesiączki, to testy ciążowe mogą nie wykryć nawet "zaawansowanej" ciąży, a co dopiero takie początki. Do lekarza na pewno się umów, bo i tak będziesz musiała ;) Więc niech termin już sobie czeka.

Powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715449 przez o.n.a.a.a.
aisod dziekuje bardzo za odpowiedz:) w takim razie udam się do tego ginekologa.. no i zrobie ten badnaie z krwi.. Bardzo bym chciała żeby wynik był pozytywny:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715563 przez aisod
to trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl