BezpiecznaCiaza112023

Rozterki młodej mamy

10 lata 6 miesiąc temu #754938 przez KarolciaZumba
Dziewczyny ! Poszukuję rady mądrzejszej i bardziej doświadczonej mamy od siebie :P

Jestem mamą 12-dniowej Mai, karmię piersią, strasznie uważam na to co jem i piję.

Dzisiaj mieliśmy dziwną noc... Maja od 18 do 23 nie mogła zasnąć dodam,że w ogóle nie płakała jak w końcu usnęła zjadłam biały twaróg półtłusty, który jadłam już wcześniej i nic jej po tym nie było. NO i nagle w nocy było widać,że Maja ma problemy ze zrobieniem kupki prężyła się i płakała. Na szczęście po jakimś czasie zasnęła, kupkę zrobiła rano porządną nawet 2 i pierdzi ale ciągle widzę ,że jest taka niespokojna i się dużo pręży. teraz zaczęła mi ulewać.... na szczeście zasnęła znów nie wiem na jak dlugo...

Dodam,że karmię ja na żądanie, zapisuje sobie co ile je i średnio co 2-3 h.
Czy ja coś robię źle? Czy to jest normalne?

Poradźcie coś bo oszaleje !! Tak mi jej szkoda gdy coś się jej dzieje.... :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #756983 przez 3sylwka
Przykro mi, nie mogę ci pomóc ponieważ nie miałam jeszcze takich problemów. Ale sugeruję pójść do jej lekarza. Wtedy będziesz miała pewność co jej jest. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759045 przez srenka_918
Karolcia, Ja bym radziła odczekać jeszcze 2 dni, bo coś tak sobie przypominam że Pawełek w tym samym czasie co jest teraz Maja miał tak samo. To taki "skok rozwojowy" układu pokarmowego chyba ;* Powodzenia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl