BezpiecznaCiaza112023

prosze was o porade i pomoc

9 lata 4 miesiąc temu #947215 przez kakasia20
:dry: witajcie . Juz nie wiem co myslec.
dzis mialam.dostac @ ale nic na to nie wskazuje . Od 2dni boli mnie nad pepkiem.i pepek jak docisne reka sobie i piersi bola nieco .. Nie mam jak zawsze boli podbrzusza przed miesiaczka czy czegos moja temp w pochwie 37,1 37,3 zalezy od dnia ... Kochalam sie z przyszlym.mezem bo sie staramy 3lata o dzidzie . Moze jutro jak nadal nie dostane @zrobie test?? :unsure: co myslicie...?? Kogos tez bolalo kolo pepka? W poprzednich ciazach tak noe mialam.tylko piersi bolaly i w dole kulo i brak @ hmmmm . ??prosze o odp doradzenie czegos

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947256 przez natB
Kasia masz juz 2 dzieci, wiec mysle, ze juz jako doswiadczona mama powinnas wiedziec co robic heh :P.. ja tam bym leciala po test, juz taka jestem :)...takich bolow jak Ty nie mialam.. bardziej mnie bolaly piersi :)... powodzenia i pzdr :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947408 przez kakasia20
nio mam 2cudownych dzieci ale jest roznica jednak kazda ciaza inne doznania itp z synem bolal mnie jajnik z poczatku rwaly piersi ...wiec wiedzialam o ciazy a majka... Mniej bolaly ... A testy w obu ciazach pokazaly mi 2kreseczki po msc z synem i po 1,5msc z majka .. Bo ciaze wczesne byly .
poczekam moze dostane @ msc temu tez mnie puersi bolaly i okres mialam . Ale co dziwne nigdy mnie nie bolaky piersi na okres.... A bola mnie od poprzedniego msc ...hmmm

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #947520 przez kakasia20
:unsure: jutro zrobie test bo okresu nie mam 2 dzien zleksza. i rankami od 4 dni zapomnialam napisac ale mam taki smak metalu bleeee ... pfff
myslalam ze to z tego tak mam bo 3 msc temu robilam zab kanalowo i tez to taki smak ma... ble ... :S :S ....///
jutro dam wam znac co i jak . mimo co 2 dzien NIE MAM DALEJ @ I MAM TAKI SLUZ BIALAWY .. NIEC O LEPKKI INNY NIZ PRZED @ ... mokry

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947526 przez tysiiiak
Przy obu ciążach przed sama @ miałam śluz białawy, bolały mnie intensywnie piersi i brzuch jak na @ ;) poczekamy zobaczymy zrób jutro test a jak sie niecierpliwisz idz na betę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947559 przez kakasia20
;) nio msc temu bete zrobilam.i okres mialam.i zalamana bylam.hee bo sie nastawialam.na ciaze .wiec biore juz to na luzie .ze bedzie co bedzie . A jutro z rana zrobie tescik . I sie okaze . :silly: .bo nie wiem czy teraz byl by wiarygodny wynik...?
mi z synem test klamal az do 1msc pokazal 2kreski a z majka po 1,5msc polazql 2 ...jak co czeka mnie pewnie 3cesarka ... Bo watpie zeby mozna bylo rodzic sn jak sie mialo 2cc .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947563 przez zancik
Kakasia powiem Ci,że mnie piersi zaczęły boleć jakieś 3 dni po owulacji dla mnie było to dziwne bo piersi mnie zawsze bolały na @ ale tak z 5 dni przed.No i jestem w ciąży :) Czekam na Twój wynik testu i trzymam kciuki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947834 przez natB
3mam kciuki za testowanie :)
Ja mialam wrazliwe piersi na dotyk, a tak czulam sie jak w ciazy heh :)...

Daj znac pozniej, czy sa 2 kreski :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl