BezpiecznaCiaza112023

A miało być tak pięknie... ;(

13 lata 4 miesiąc temu #44842 przez Dorciaition
Przez jeden dzień nie czułam ruchów dzieciątka, więc rano wybrałam się z mężem na pogotowie. No i okazało się najgorsze. Serduszko już nie biło, tętna nie było... :(
Najstraszniejszy dzień w moim życiu!
Zostałam w szpitalu na wywołanie porodu, co też nie było łatwym zadaniem.
Przez tydzień różnymi bolesnymi sposobami próbowali wywołać mi poród. Kilka razy miałam okropne skurcze, ale brak rozwarcia. Maluszek nie chciał wyjść na świat. Ale w końcu urodziłam- chłopczyk, 1070 kg, 40 cm. Nie pokazali mi Go :(
To najgorszy czas w moim życiu. Nie wiem co ze sobą zrobić...
Kilka dni temu kupiliśmy łóżeczko...
Wcześniej pisałam na forum...
Miało być tak cudnie :((((((((((((((


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44843 przez Dorciaition
Był to 30 tydzień :(


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44846 przez MoNiaaa
Dorciaition bardzo mi przykro to okropne jak takie zeczy sie dzieja.maluszek teraz napewno lata z aniolkami i juz zawsze bedzie przy Tobie. sciskam cie bardzo mocno :( :( :( :( :( :( :( :(

"dzieci nie odchodza zmieniaja tylko date swojego przyjscia..."

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44847 przez Dorciaition
Dziękuję kochana...
Dzisiaj wyszłam ze szpitala.
Codziennie rozmawiam z moim Alankiem- aniołkiem, który na zawsze pozostanie w moim serduszku.
Był bardzo ruchliwym dzieckiem; w kilku miejscach był owinięty pępowiną.
Wiem, że to nie moja wina, bo dbałam o niego z całych sił, ale nie mogę zrozumieć dlaczego i nikomu tego nie życzę, bo to najstraszniejsze co może przydarzyć się mamie- utrata dzieciątka ;(


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44850 przez MoNiaaa
napewno nie twoja wina i nawet tak nie mysl. zapewne nigdy nie uzyskasz odpowiedzi na to pytanie ale 3mamy mocno kciuki zeby udalo ci sie juz niedlugo nosic dzidziusia pod sercem oiczywiscie jak jestes na to gotowa.

bardzo doluja mnie takie rzeczy nie wiem co czujesz bo osobiscie nie przytrafilo mi sie cos takiego ale podejrzewam co mozesz czuc.wydaje mi sie ze z mezem powinnas teraz duzo rozmawiac bo obojgu wam sie to przytrafilo i chyba potrzebujecie siebie na wzajem.

mowilam juz o tym kilka razy ale dokladnie to samo przytrafilo sie mojej szwagierce jej synek tez owinal sie pepowina i wszyscy w rodzinie bardzo to przezylismy i wiem ze wsparcie bliskich jest najwazniejsze.jesli cie to pocieszy i da jakas nadzieje moja szwagierka ma teraz rocznego synka ale napewnoz awsze bedzie pamietala ze ma 2 dzieci Tobie tez tego zycze z calego serca

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44854 przez sylka
Aż mi słabo się zrobiło jak to przeczytałam. Ostatnio w tym tyg. nie czułam przez 1 dzień ruchów swojego malucha i z mężęm pojechaliśmy na izbę przyjęć. Trafiłam na lekarza który prowadzi moją ciąże na początku się śmiał że muszę czuć, ale jak położna zrobiła USG i powiedziała że bark tętna to szybko na nowy sprzęt mnie wzięli i tam już było ok 140/min serduszko biło a mały po prostu delikatnie tylko pukał a nie jak zawsze z impetem. Mąż zastanawiał się czemu tak długo mnie nie ma i co siędzieje a lekarz po prostu dokładnie zbadał małemu serducho, płuca i inne narządy.
Współczuję ci straty synka i mogę się jedynie domyślać co czujesz. Ściskam mocno. Trzymajcie się cieplutko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44879 przez Gosiaczek31
Dorcia współczuję. Przeżyć własne dziecko to najgorsze co może spotkać matkę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45025 przez sloneczko
strasznie Ci wspolczuje, oh nie ma gorszej rzeczy.
a co najgorsze musialas go urodzic..

kiedys pracowalam z taka dziewczyny w 5 msc dostala jakiegos wirusa i tylko raz dostaala bol brzucha, i wtedy wlasnie wirus dziecko zaatakowala i tez musiala urodzic..

Wiesz moze i lepiej ze Ci nie pkazali, ze masz te wspomnienia w glowie i na zdjeciach z usg, bo mysle ze jezeli byl owiniety pepowina bo musialo to ladnie nie wygladac...

aha ja nie pamietam w ktorym msc to bylo, ale raz tez 6 godziny malej nic nie czulam to lecialam do lekarza, ale okazalo sie wszytsko ok, dlatego gdy sie ruchy czuje sie wazne zeby juz je liczyc, ale kazdy wie zawsze po fakcie....

trzymaj sie, zycze Tobie i Twoojemu mezowi, duzo duzo sil, teraz je potrzebujecie,

domyslam sie ile bolu tez ci sprawia patrzac na wyprawke dla alianka.. ale zycie sie dalej toczy i za kilka miesiecy pewnie napiszesz ze Wam sie udalo, ale do tego potrzeba sil...

buziaki na poprawienie humorku!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45056 przez Dorciaition
Całą wyprawkę mąż spakował i zawiózł do rodziców przed moim powrotem ze szpitala. Mam natomiast płytki i zdjęcia z usg. Włoże je do trumienki, ale moje ulubione, najcudniejsze zdjęcie zostawię sobie żebym zawsze mogła patrzec na mojego synusia...


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45057 przez Dorciaition
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa.
Żyją tylko nadzieję, że nie długo zostanę mamusia zdrowej, małej kruszynki.
Śni mi się to codziennie...


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45059 przez Monix
Kurcze, ale smutna wiadomość :(
Dorciaition przyjmij proszę moje wyrazy współczucia, to naprawdę niesprawiedliwe ...

Trzymaj się i postaraj się być dobrej myśli, choć będzie to trudne...

Aniołku [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45286 przez Manga
Bardzo, bardzo mi przykro.
Trzymaj się!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45295 przez martela89
A ja już nie mam siły czytać o tych nieszczęściach,nie rozumiem dla czego ludzi spotyka coś takiego :(

Dzisiaj zapukała mi do drzwi kobieta i prosiła o jedzenie bo ma 4 dzieci,a idą święta i nie mają nic. Normalna,zadbana widać ,że ujmuje to jej godności ale robiła to dla dzieci chodziła po mieszkaniach i prosiła o pomoc.

To okropne,że jedni mają i są szczęśliwi,a drudzy muszą żebrać żeby mieć jakieś święta :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45317 przez MagdaM
Dorcia... Strasznie mi przykro... Widze, ze laczy Nas ten sam dzien... Tule jak tylko moge :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46394 przez asia26
dziewczyny dopiero teraz zobaczylam :( nie wiem co napisac brak slow dla takiej tragedii :( trzymajcie sie dzilenie moje drogie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl