BezpiecznaCiaza112023

Adopcja przez homoseksualistów

14 lata 1 miesiąc temu #7360 przez poli
Teraz jest całkiem malutki, więc nie kojarzy jeszcze pewnych rzeczy. Ale jak mieszkacie w kawalerce to macie jeszcze kuchnie i łazienkę na igraszki ;) A jeśli to nie wchodzi w grę, to cichutko pod kołderką jak dziecko mocno śpi.
Ale jak będzie większy to może wpłynąć negatywnie (nie musi). Ale zawsze dziecko akt seksualny kojarzy z przemocą (dziecko, które już myśli). Można o to zapytać jakiegokolwiek dobrego psychologa.
Jeśli już coś się takiego wydarzy, że dziecko wejdzie, trzeba szybko zareagować, bez zmieszania, nienerwowo, i starać się jak najprościej to dziecku wytłumaczyć. A później obserwować dziecko jak się zachowuje, czy się jego zachowanie nie zmieniło. Trzy - czterolatkowi naprawdę nie wytłumaczysz, że tatuś mamusi robi dobrze. Nawet jak przytaknie, że to nic takiego - nadal może myśleć swoje.
To nie są moje wymysły, a lekarzy, którzy się zajmują tym zjawiskiem na co dzień. Ja wolę dmuchać na zimne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7374 przez sara125
no w tym roku konczymy budowe domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7409 przez basik_twins
Moim zdaniem dziecko wychowyane przez pedałów czy lezby nie wyrośnie na zdrowego seksualnie człowieka.
Widząc codziennie obściskujących się całujących np mężczyzn....

To jest niedorzeczne i uwazam że nie mają praw do aborcji słusznie i nie powinno sie tego zmieniać absolutnie.

Żaden temat kontrowersyjny, gejostwo i lezbijstwo jest psychologicznie nazywane skrzywieniem więc werdykt jak dla mnie jest prosty.

Zero tolerancji z mojej strony, no cóż....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #7489 przez kasiora
w prasie /mediach jest bardzo duzo na temat tolerancji :) ze dzisiejsza mlodziez jest bardzo tolerancyjna itp... itd... a tu jednak na forum na odwrot :lol: :lol: :lol:


media klamia :unsure: hehe :lol: :lol: :lol:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7501 przez Mirella
Kasiora, tolerancja jest w modzie teraz, nawet ta posunięta do granic absurdu. Na szczęście my tu zachowujemy zdrowy rozsądek. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7510 przez poli
Kasiu, a ja chyba nie spotkałam się z ani jednym nietolerancyjnym komentarzem. Wszystkie jesteśmy bardzo tolerancyjne, więc w tym przypadku media nie kłamią.
Klasyczna definicja tolerancji:
Tolerować znaczy znosić, wyrażać niechętną zgodę na istnienie czegoś, co uważa się za złe. Tolerancja w żadnym wypadku nie jest tożsama z akceptacją, czyli poparciem dla czegoś. Nie jest też wartością samą w sobie. Tolerancja nie równa się krytyce dyskryminacji. Stanowi ona brak zachowań agresywnych w kierunku tego, co podlega krytyce, ale tejże krytyki nie wyklucza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7514 przez Mirella
poli napisała:

Tolerować znaczy znosić, wyrażać niechętną zgodę na istnienie czegoś, co uważa się za złe.



Poli, my tu w większości nie wyrażamy niechętnej zgody, tylko jesteśmy stanowczo przeciwne adopcji przez pary homoseksualne, czyli jednak nie jesteśmy tolerancyjne.... I bardzo dobrze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7515 przez poli
Ja myślę, że jesteśmy tolerancyjne z tego względu, że jawnie wyrażamy krytykę takiego czynu, nie zgadzamy się z tym, ale jednak nie mamy agresywnych zachowań w stosunku do takich osób i osób które tak robią.
Definicję tą należy traktowac całościowo, nie wybiórczo, bo tylko wtedy ma sens.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7516 przez Mirella
Jak całościowo to całościowo, a niechętnej zgody nie wyrażamy....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7518 przez kasiora
moj post byl i na wesolo i sarkastycznie :lol: :lol:
poli dala nam wyklad :laugh: ale milo poczytac :cheer: :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7521 przez _aga86_
Ja napisze tak: toleruje homoseksualistow (przynajmniej tak mi sie wydaje, bo nie mam z nimi stycznosci), ale jestem stanowczo przeciwna temu, by mogli adoptowac dzieci!!! Takie jest MOJE zdanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #7522 przez poli
Bo Poli od wykładów jest ;)
Ja tam żadnego geja bić nie zamierzam ani ręcznie ani słownie za to, że chce adoptować, ale uważam, że ten fakt nie powinien mieć miejsca.
Wiem, że coś takiego istnieje i siłą rzeczy muszę żyć obok tego. Więc niechętnie wyrażam zgodę na istnienie homoseksualistów, traktowania ich jak osoby zdrowe i ich pomysłów - bo one są i będą. Ale nie zachowuję się wobec tego faktu agresywnie. Ale absolutnie tego nie akceptuję i nie popieram.
Nie spotkałam się również z agresją słowną wśród innych użytkowniczek, stąd mniemałam, że każda z nas jest tolerancyjna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl