BezpiecznaCiaza112023

Wygodne buty na ślub

7 lata 2 tygodni temu #1058931 przez puchatka9
Ślub - nie mój, tylko w rodzinie. Nie wyobrażam sobie założyć butów zupełnie płaskich, raczej nie będą pasowały mi do sukienki, a poza tym po prostu czułabym się niekomfortowo, a to tez jest ważna dla mnie sprawa (samopoczucie). Idealne buty znalazłam na tej stronie http://www.kazar.com/pl/sklep/kobieta/buty/peep-toe . Szczególnie podoba m się ten zloty model - będzie idealnie współgrał z sukienką. Czy któraś z Was ma może taki lub podobny model. Jeszcze nigdy nie miałam tego rodzaju butów, nawet nie było okazji przymierzyć w sklepie i po prostu się zastanawiam czy jest wygodny. Wydaje mi się, że idealnie tez będzie na inne okazje - takie buty w zdecydowanej kolorystyce (a taką wydaje mi się zloty kolor) nadają charakteru reszcie stroju. Zgodzicie się?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061499 przez Domii1983
Ja zabieram zawsze na ślub dwie pary - szpilki i baleriny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062846 przez Quake
Ja jestem za płaskimi butami, nawet na co dzień praktycznie nie chodzę w obcasach bo zwyczajnie to zbyt niewygodne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu - 6 lata 3 tygodni temu #1066784 przez Andreaa
Buty takie będą ok jeśli nie ma sie na nogach rajstop. Bo jeśli macie na nogach rajstropy to nie będziecie zadowolone.... Nie powinno się nakładać rajstop do butów, które maja odkryte czubki...

Proponowałabym poszukać butów wygodnych, takich które posłużą nam nie tylko do ślubu ale równiez i na inne okazje.
butymodne.pl/czolenka-damskie-c5543.html
Te lakierowane szpileczki są piękne:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 tygodni temu #1066792 przez marika
Bardzo ładne te jasne szpileczki i wyglądają na dość wygodne, bo nie są super wysokie. Mogę jeszcze polecić albo buty z paseczkiem, bo się trzymają lepiej na nodze, albo z platformą, bo to dodatkowe ułatwienie, z tym, że platformy raczej wyszły z mody, więc najlepiej z jakąś niewidoczną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 tygodni temu #1066818 przez marysia654
Wiele ciekawych wzorów znajdziecie na stronie markoweobuwie.com.pl/ a jeszcze -15% do 4 kwietnia na wszystkie nowości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 tygodni temu #1066836 przez poloznapani
Ciężko jest znaleźć odpowiednie buty, w których można przetańczyć całą noc. U mnie zazwyczaj noszenie szpilek kończy się otarciami odciskami. Bez zapasowych butów niestety się nie obędzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066874 przez misiu
Ja na pewno skręciłabym sobie nogę w kostce przy noszeniu szpilek - to model obuwia zdecydowanie nie dla mnie. Na wesela wybieram bezpieczniejszy wariant, tzn. koturny, ewentualnie platformy. Chociaż generalnie do najniższych osób nie należę, więc mogę się obejść bez obcasów w ogóle, a zamiast nich zakładam płaskie obuwie. Pasują mi do większości ciuchów, które zakładam na wesela, bo rzadko zakładam sukienki, także prościej jest mi zabrać ze sobą jedną parę butów na tego typu imprezę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1066981 przez Karola12
Kazar to dobra i porządna firma, myślę, że te buty będą dla ciebie odpowiednie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067105 przez jarilitmanen
Tutaj jest fajne zestawienie modnych butów do ślubu: www.eobuwie.com.pl/damskie/przeznaczenie:slubne.html Niektóre modele naprawdę robią wrażenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067127 przez martabrzeczyk
To bedzie bardzo dobry wybor.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068257 przez KarolineCZ
Ja na pewno na swój ślub wybrałabym szpilki. Uważam, że najlepiej się one prezentują do sukni ślubnej. O tym, jakie obecnie szpilki są modne poczytacie sobie na stronie http://www.draco-sport.pl/najmodniejsze-szpilki-na-wyjatkowe-okazje . Moim zdaniem warto podążać za modą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1069988 przez ulke
Poza tanecznymi, które rzeczywiście są wygodne, ale mi nie wchodzi ta estetyka nieźle są buty ze sklepu Suzana. . Jak ich podpytasz to podpowiedzą które są szersze w palcach. Stopa lepiej leży jeśli ma się standardowa lub szersza. Nieźle są bioeco by arka. Ale tu mierzyłam takie pantofle na chyba ok 4 cm obcasie. Nie były najpiekszejsze ale mega wygodne. No i sporo osób w necie mówi że szczewiki są mega. Podobno mają szerszy przód i węższa piętę, przez co komfortowo się trzymają na nodze.
No i polecam zajrzeć sobie tutaj:
clothy.pl/czerwony-dywan/top-3-butow-na-wiosne/

Na stronie jest opisane, jakie są modne buty w tym sezonie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl