BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #363573 przez Asik
hello po przerwie :)

Szafy mi przywiezli i składałam :D potem przenoszenie ciuchów itp .. i tak mi zeszło...

ale jest super :) bardzo mi się podobają , moim rodzicom tez :D
opłacał się zakup :)

Natrzaskałyście stronek az miło :)

Renatko hello :) Celinka sliczna :)'


Edytko Silvia śliczności :D a płacz i zanoszenie się to norma :) jak zmeczona to tym bardziej :D Marta dodatkowo wymiotowała... to dopiero była aparatka :)

kurcze no Silvia to tak jak Szymek , z tym że Szymkowi już przeszło wstawanie o 4 :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #363576 przez Edyta
Asik Hej :)
no Moje dziecko nie wymiotuje ale robi sie strasznie rozwydrzona ale co mam na nia krzyczec NIE przeciesz to male dziecko :dry:
super ze zadowolona z zakupu szaf :) podobaja sie to najwazniejsze :)
bylam u lekarza z kaszlem i co dupa 1 na urlopie a drugi od 8 do 12 przyjmowal :angry: a jutro swieto i bede sie meczyc a jak silvia budzi mnie 0 4 to ja juz nie pojde spac jak ona bo sie dusze i po spaniu :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #363578 przez Asik
Hello Edytko :) na gg Ci pisałam :D

dzieciaczki w taki etap życia wchodzą :D :D próbują nas wybadać , na co reagujemy itp :) malutkie spryciarze :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #363581 przez Edyta
gg cos mi sie nie chce odpalic :dry:
a spryciarze to co jako doswiatczona kolezanko mi radzisz :laugh: :blink: bo ja nie wiem co robic na takie zachowanie... :pinch: Mojej Corki :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #363583 przez Asik
zalezy co chce wymusić :D ja osobiscie nie pozwalam np jak dopadnie telefon, pilot itp żeby to muldał bo kurcze zarazków na tym jest łochochochoooo i zawsze mu wydzieram a Szymek się drze i drzeeeeee .. trudno , próbuję zając go czymś innym :) i tak czaem się udaje , czasem nie i próbujemy swoich sił i daru przekonywania na sobie :D :D jakby ktos tak stał pod drzwiami to pomyslałby że Szymka dręczę , a to jest na dwrót... on mnie dreczxy :D

nie ulegaj we wszystkim :) jak krzyczy i się rzuca to na podłogę połóż, tam sobie krzywdy nie zrobi :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #363584 przez Edyta
Asik :kiss: dziekuje za rade przyda sie :) pozno juz zmykam spac :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #363585 przez Asik
Ja też zmykam :) :kiss:

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #363593 przez jusia
Renata Anna napisał:

Jusia fajnie, że o mnie pamiętasz. Celina bardzo dobrze. ma już prawie 10 kg, ładnie już stoi, ale chyba myśli o raczkowaniu, bo wyrywa się do chodzenia (trzyma się tylko jedną rączką), ale wkurza ją, że nie może sama się na nogach przemieszczać. Poza tym mamy już 4 ząbki. Mała jest zdrowa i wesoła, karmi naszego psa biszkoptami... i jest całą zadowolona jak on wyjada jej z rączki resztki... Ogóle to wynosi z szuflad różne rzeczy i zazwyczaj wieczorem mam akcję "zbieranie i układanie" :D


Hahaha Renatka no to bosssko super kucyka ma Celinka :) i mądra dziewczynka z niej :) moja mała tez uwielbia wyrzucac rozne rzeczy z szuflad :) ma swoje dwie niezabezpieczone i sa tam buciki, czapeczki i skarpetki :) i codziennie rano po karmieniu i przebieraniu zajmuje sie szufladami :lol: i tez lubi zwierzeta :) az zaluje ze w domu mamy tylko chomika ktorego ja w dodatku nie biore na rece bo sie boje ze mnei dziabnie :S

Edytka mam to samo z wymuszaniem i jak jej cos zabiore to jest taki płacz ze masakra, ostatnio z tata przez skuype rozmawialam i mala cos mi naklikala w lapku, wiec M ja odsuna, jak sie poryczala!! :P a SYlvia śliczna, taka delikatna :)))))

łooooo Nelcia tez śliczna :)

Martucha :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: kurka odważny!!!! :) ale świetny!! naprawde!!

Piękne macie bukiety :) to i ja moj wstawie :) zaraz :)

a tak wogole jest 3:30, wieje strasznie a ja spac nie moge :/ zasnelam w ciuchach a moj M mnie nie obudzil:/ obudzilam sie o 2, wykapalam itd no ale si erozbudzilam i nie spie do tej pory :/

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #363595 przez Edyta
Dzien Dobry :)
my pobudka dzis o 5 a nie o 4 wiec corcia dala mi pospac teraz szaleje w lozeczku a ja postanowilam zajrzec :)
Jusia sliczny bukiet i wogole slicznie wygladaliscie :) dziekuje za mile slowa skierowane w strone silvi a i jak bedziesz to wstaw jakies foto Wikusi :) dawno jej nie pokazywalas :)
Ciekawa jak tam Anetka Viszka i Avika sie czuja... :dry: :)
co do rozplakiwania sie silvi przestaje reagowac no nie doslownie ale jak wymusza taki placz bez lez i o jakos glupote bo pozniej to sobie rady z nia nie dam :dry:
wlasnie patrzy namnie z lozeczka wydaje blizej nie okreslone dzwieki i plywa w miejscu raczkami i nozkami :laugh:
Jusia to czemu spac nie mozesz tak poprostu... :pinch:
no nic mykam Silvie ululac i sama jeszcze pospie :)
Milego Dzionka pozniej jeszcze zajrze...
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #363608 przez Renata Anna
Witajcie!

Martucha tatuaż bardzo piękny... ja od dziecka mam hopla na punkcie dmuchawców... Zanim nauczyłam się je dmuchać, to po prostu je zjadałam... :silly:

Edytka Celina też czasami odstawia mi takie akcje, ale ja zazwyczaj zajmuję ją czymś innym i zapomina o tym co chciała... Nie wiem czy dobrze robię, ale mam przynajmniej spokój. A Silvia prześliczna, ma taką delikatną urodę...

Jusia pilnuj chomika, bo jak mała zacznie chodzić, to na pewno go dorwie :)

Asik a co Ty za szafy składasz? Jakieś nowe kupiłaś? Nie w temacie jestem... :(


Mam pytanie... Któraś z Was składała papiery na policję, nie pamiętam która, a chciałam zapytać o jedną rzecz... Która z Was to była??? Hmm? Hm?

Sto lat dla Szymcia :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #363624 przez Edyta
RENATKO dziekuje silvia faktycznie jest taka delikatna ale czasem to potrafi dac czadu no oczywiscie Celinka cudna i swietnie jej w tej kitce :) mysle ze dzieci szybko zapominaja i trzeba je zajmowac czyms innym tez tak czasem robie ale ona sprytna i nie daje sie tak latwo ide gotowac budyn z przepisu Asik dla silvi na pozniej trzymajcie kciuki :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #363627 przez Pippin
Najlepszego Szymkowi :*

Madzia coś tam z policja kombinowała :)

witajcie tak w ogóle u nas pierwsza drzemka a ja zabieram sie za ogarnianie mieszkania

Edytka zgadzam sie z przedmówczyniami - Silvia podobna do Ciebie coraz bardziej :)

Zuza pokaż tatuaż
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
:lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #363637 przez adee84
cześć
100 lat i wszystkiego naj naj dla Szymka :)
co z Madzią?
ciekawe jak Jej koleżanka, oby już było z nią lepiej :(
nie mam weny, siły, mocy i chęci, będę potem bo muszę w kuchni pare rzeczy z Mają na ręku porobić :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #363645 przez Edyta
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SZYMONKA :kiss: :kiss: :kiss: Z OKAZJI 9 MIESIECY :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #363650 przez a!gusia
hej
Renatko Madzia skladala i moj m tez skladal :)
ja dzis wczesniej wstalam bo o 9 kolezanka przyjedzie na caly dzien a m jedzie po ten nieszczesny fotelik ;) zajadam platki :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl