BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 1 dzień temu #363528 przez Pippin
martucha obrazisz sie jak se zrobię taki sam?? :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 dzień temu #363529 przez a!gusia
Edytka Silvia coraz bardziej do Ciebie podobna!
ide sobie i ja do jutra!
Temat został zablokowany.
12 lata 1 dzień temu #363530 przez martucha
No i poszły sobie :(

Pippinku pewnie ze nie :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 dzień temu #363531 przez Nika_OK
happymamma napisał:

wg mnie to dmuchawiec :lol:

Nelcia cuuudna :kiss: :kiss: Prawdę mówiąc myślałam, że Ona będzie w tym wieku już begała, bo wstała chyba jak miała pół roku ;)


Ja też myślałam, ale jest strasznie ostrożna, a poza tym Teściowa, z którą zostaję, wszystko robi za nią, nosi ją, itp. :/

Ja też zmykam, dobranoc :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 dzień temu #363532 przez happymamma
Martucha zobacz co kupiłam Sylwkowi :lol: :lol: :lol:
allegro.pl/show_item.php?item=2341223731

No dobra spadam, bo usypiam :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 dzień temu #363534 przez adee84
Martucha ja bym chętnie jeszcze posiedziała, ale ponieważ moje dziecko ma w poważaniu mój sen i zapewne wstanie jak jeszcze będzie ciemnawo, potem nie będzie chciało spać w ciągu dnia tylko będzie krzyczeć, robić mi na złość i wpadać w histerie za każdym razem gdy zniknę jej z oczu a po wszystko w asyście ojca śpiącego na łóżku 20 cm od nas, który nie usłyszałby nawet końca świata, a do tego chrapiącego tak, że tv na full i tak jest za cicho, wolę udać się na "spoczynek" bo jutro czeka mnie kolejny "miły" dzień :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 dzień temu #363537 przez martucha
Rozumiem Adee i wybaczam :kiss:

Happymamma padłam jak zobaczyłam ta polówkę;D Będą genialnie razem wygladać haha
Temat został zablokowany.
12 lata 1 dzień temu #363540 przez marta_szh
bukiety sliczne wszystkie

Martucha super dziara i fajnie ze jest taka metaforyczna w sensie ma jakis sens :) :) a wlosy dziewczyno to masz super, duuuzo ich, zazdroszcze bo ja mam 5 wlosow na krzyz i caly czas mi leca, boje sie bardzo juz nawet czesac, a najgorsze jest to ze te moje kłaki sa wszedzie


szukam pracy na weekendy ale nie ma nic ciekawego a jak jest to najczesciej trzeba miec status studenta, lipka
Temat został zablokowany.
12 lata 1 dzień temu #363543 przez martucha
Dzieki dziewczyny :kiss:

A co do włosów to mimo iż mam ich duzo to strasznie mi sie łamią i sa suche i jeszcze nie trafiłam na odzywkę która by coś zdziałała....
Temat został zablokowany.
12 lata 1 dzień temu - 12 lata 1 dzień temu #363545 przez Edyta
Agus no czy ja wiem czy domnie... :lol: moze i domnie ja tam nic z siebie uniej nie widze :laugh: ale nie ty pierwsza to mowisz wiec musi cos w tym byc :) dzieki
Martucha :ohmy:
Moge cos powiedziec oooooo fajowy :lol: :lol: :lol: i odwazny :)
ja mam maluskiego skorpiona na cycku :P stare czasy robiony w 2000roku :silly:
jeszce wam sie pochwale moge moge :blush: to moje dziecko tak sie zawsze patrzy w aparat z rozdziawiona buzia kiedys jej cos tam wpanie mucha np... :laugh:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 dzień temu #363555 przez martucha
hehe fajowsko Silvia wygląda:lol:

a poka poka tą dziabę B) B) B)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 dzień temu #363562 przez marta_szh
EDyta no pewnie ze do Ciebie podobna i to bardzo wykapana mama :) sliczna, no pokaz dziarke :) a Martucha to Twoj projekt czy gdzies widzialas?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 dzień temu #363564 przez Edyta
e tam nie ma co pokazywac a tak serio to siedze w sypialni silvia spi w lozeczku jest ciemna i totek robic nie bede teraz dziary :P ale jutro zrobie foto i jak bedzie w miare do pokazania to wkleje jutro tutaj :)
fotki silvi tu jakos kaprawo widac a na kompie takie czyste duze fajne a tu jakos tak mh :dry:
no i dobrze ze podobna do Mamy a jak tylko niech szczupla po Tatusiu bedzie :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 dzień temu #363568 przez Edyta
a musze wam pomarudzic moje dziecko oszalalo wstaje na mleko juz o 4 rano i nie da sie herbatka oszukac :pinch: pozniej godzina rajcowania po lozeczku i pada do 8-9 :pinch:
pozatym dzis tak mi plakala przed mycie i po ze M musial wkroczyc do akcji wziasc ja na barana powyglupiac sie i bylo ok mysle ze to ze zmeczenia bo dzis nic nie spala 1 drzemke 1h i dla tego byla taka rozrzalona az sie zanosila w penych momentach nie wiecie czym moze byc spowodowane takie zachowanie dziecka :(
Temat został zablokowany.
12 lata 1 dzień temu #363572 przez Edyta
jest tu ktos jeszcze.... B)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl