BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271979 przez a!gusia
Hania napisał:

anetko, Fifi ryczy nim zdążę go położyć, jedyny wyjątek to sen.

Piszecie o maju... w maju chyba nie dam(y) rady.


u nas jest tak samo :)

Pippin a gdzie w Irlandii? masz jakas propozycje?z Antkiem?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272005 przez Hania
pippin, Irlandia? fajnie,fajnie:) ja marzę o wyjeździe do Kanady na stałe, nie jest to łatwe ale możliwe bo mam tam wujka tylko mój M nie bardzo chce wyjechać :dry:

Asik, w wolnej chwili popraw prosiem datę ur. filipka ma lipiec :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272008 przez Pippin
tak z Antkiem oczywiście z m ale jeszcze o tym nie wie :blink: dokładnie nie wiem gdzie do koleżanki która jest już tam z 4 lata ale coraz bardziej się mi ta propozycja pooba
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272011 przez a!gusia
ja juz tesknie za Irlandia...moj m tez...i pewnie tam wrocimy bo z praca w Polsce kiepsko... Spodobaloby Ci sie :)
teraz np moglabym za te 800 zl zaszczepic Jerzyka tutaj ale jednak kupilam bilety i lece...juz sie nie moge doczekac!
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272012 przez Nika_OK
dorotas29 napisał:

Nika-mamy do siebie 78 km :laugh:

No, ja pamiętam, że Ty z Bielawy :) Bo na mnie nakrzyczałaś jak byłam na Street Fighter, że się nie przyznałam wcześniej, to kawę byśmy się umówiły :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272014 przez dorotas29
Nika- nie nakrzyczałam :blink: , pamiętałam tylko,że Zuza jest z moich okolic, ktoś jeszcze jest z Dolnego Śląska, chyba nie...
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272021 przez Nika_OK
Też nie kojarzę, żeby był ktoś "od nas" :)
Ale poznanianki też nie są daleko :) A ja się z nimi po trochu identyfikuje, bo było nie było, ale 6 lat tam spędziłam :)

Te 8 stron naszego forum wygląda śmiesznie B)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #272024 przez Asik

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272028 przez maga4
Wy chcecie wyjezdzac, a ja codziennie mysle nad powrotem do Polski. Nie chce juz mieszkac za granica, chcialabym byc w koncu u siebie. Ale na powrot jeszcze przez kilka lat nie ma szans :(
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272029 przez Nika_OK
Asik Nelka obrót z plecków na brzuszek opanowała do perfekcji już jakiś czas temu, ale w odwrotnym kierunku coś jej też nie wychodzi, dupcia w bok i do góry, ale nie wie co z rączką zrobić co by w tym wyczynie przeszkadzała :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272030 przez adee84
ja nie wiem za jakim kmiastem będę bo u nas to i tak będzie zależeć od kasy :dry:
Madzia trzymam kciuki mocno za Julitkę :kiss:
Anetko za Was też :kiss:
my dziś poszliśmy do lekarza bo Majce pęklo naczynko w oczku i się bałam czy coś się nie stanie ale jest okazem zdrowia, waży 7400 i lekarka poewidziała, że z innym jedzeniem niż cyc mogę poczekać aż skończy 6 miesięcy.
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272034 przez maga4
Kubie ani w glowie przekrecanie.
Mozecie doradzic co robic w sprawie jedzenia. Kuba jest karmiony BEbilonem Pepti ze wzgledu na skaze bialkowa. Wprowadzalam mu nowe produkty ale po wszustkim ma wysypke na buzi. Czekac dalej z wpowadzaniem lekarza?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #272039 przez Asik

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #272045 przez a!gusia
Nika 8 stron w pol dnia!!!!!!!!!!!!gdzieniegdzie cale forum ma 30 str!
Maga wierz mi ze nie jest tu wcale tak pieknie...ja od jakichs 2 lat marzylam o powrocie...ze w Polsce bedziemy u siebie, blisko rodziny itp...ok ale zdecydowalismy sie i wrocilismy w koncu...a teraz juz chcemy jechac do ie...wszedzie dobrze gdzie nas nie ma...a tam chociaz mam prace...
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272047 przez Hania
Asik, ja najbardziej pamiętam tą Twoją komodę jak w ciąży przesuwałaś ją po mieszkaniu a biurko za pewne do lekkich też nie należy
a i dzieki za poprawkę

maga, fifi też jest na bebilonie pepti a rozszerzenie diety zaczynalam o jabłuszka. Wysypke miał po bananie

adee, dobrze, że z Mają wszystko ok! :kiss: :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl