BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 11 miesiąc temu #369437 przez Kredka
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI PIERWSZEGO DNIA MAMY!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #369461 przez avika
Flower witamy,

Kredka hej - nie pomoge bo u mnie to inaczej bylo a teraz juz i tak butelka; Przestalam karmic jak stuknelo 8mcy bo widzialam, ze roznie bywa z tym karmieniem cycysiem , no i to byl faktycznie dobry moment zeby przestac :blink:
Czasem nie jest tak jak sobie wymarzymy, czy jakbysmy chcialy; posluchaj intuicji co Ci w tym temacie podpowiada.

witam sie pieknie i wszystkim Mamusiom wszystkiego co naj oraz duzo uciechy z tych naszych Pociech :lol: :lol: :lol:


Domii - spoznione, ale szczere (wiesz chyba mam poczatki slkerozy, bo juz wczesniej chcialam to napisac a kilka razy mi umknelo, psieplasiam :blush: ) - super, ze te plytki ladnie spadly, trzymym kciuki oby tak dalej :kiss:

milego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369465 przez a!gusia
Witam w Dniu Mamy moje kochane Mamusie! Wszystkiego dobrego!
KREDKA moj synus ladnie jadl cyca mimo ze karmilam przez nakladki caly czas ale po skonczonych 9mies skonczylam bo juz nie chcial..ale butelki nie chwyci wiec daje mu tylko kaszke lyzeczka..ale ja proponuje zebys sprobowala to przetrwac,moze poprostu Maluszek sie calym swiatem interesuje a nie cycaniem ale moze za jakis czas mu przejdzie i znow bedzie chcial cycac..?
moje dziecie sie juz wyspalo,zjadlo zaraz idziemy na zakupki bo chce tesciowej serniczek na zimno zrobic na Dzien Mamy :-)milego dnia Kochane!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #369491 przez happymamma
hej WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TYM PIĘKNYM DNIU MAMUSIE :kiss: :kiss: :kiss:

KREDKA w 6 miesiący może wystąpć kryzys laktacyjny, szczególnie, że zaczelas wprowadzac mu stale pokarmy i odkrył latwejszy sposob zaspokajania glodu ;) Jesli chcesz karmic musisz pzystawiać i czekac cierpliwe, to chyba jedyne wyjscie (za nami dwa takie kryzysy i trzeci w trakcie ;) ) Wytrwałości i powodzenia :)

Flower hej :) straszne przeżycia :ohmy: cudownie, że już jest dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369497 przez Kasiek
Kredka kryzys laktacyjny jak Happymama pisze albo może ząbki idą i dlatego tez ssac nie chce :unsure:

a moja Iga tez jak glodna to nie płacze :huh: ona mam wrażenie moglaby caly dzien nie jesc i by nie zauwazyla ;) ostatnio byl taki dzien ze jadla kaszke o 10 potem o 13 obiadku odmowila bardzo stanowczo (czyt. plula na caly pokoj), potem o 15 drugi raz probowalam dac obiadek - bez skutku, w koncu o 16 z łaską zjadła pół jogurtu :ohmy: idzie sie wykonczyc ;)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DZIEWCZYNKI W TYM PIERWSZYM DNIU MAMY :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369499 przez martucha
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA MAMUSIE :kiss:

Flower hej :lol: ale miałaś przezycia o masakriczku, dobrze że teraz jest wszystko ok

Kredka ja nie pomogę niestety ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369542 przez domii
Hej

Ja rowniez zycze najlepszego z okazji dnia Matki dla wszystkich Mamus Sierniowych 2011

Kredka zgadzam sie z Happymamma -trzeba przetrzymac jak chcesz karmic :( u nas byly kryzysy w 5tyg. 3 i wlasnie 6 miesiacu a w 8 przestalam karmic-bo musialam ze wzgledu na moje zdrowie :(

Avika spoko ja tez mam skleroze :laugh:

Kasiek u nas tez kiepsko ostatnio z jedzeniem,ale to przez jedynki. Rozumiem doskonale co przezywasz jak Ci odmawia jedzenia i podziwiam za cierpliwosc bo ja juz mam dosc a dotad nie bylo u nas wogole problemow z jedzeniem :angry:

Edyta nie obrazilam sie


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #369544 przez Edyta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369553 przez Monka193
WSZYSTKIEGO DOBREGO MAMUSIE ::)
jestem padnięta Dominik całą noc gorączkował i dokuczał a teraz po spacerku śpi więc i ja troszkę odpocznę
mam nadzieję że to na zęby a nie jakaś choroba się nas czepiła :(

do później miłego dnia :)

[link=http://nasze-wesele.net.pl/phototicker] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369668 przez Pippin
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAMUSIE :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

jak ja bym chciała żeby było jak dawniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369683 przez Hania
Hej;)

Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA MATKI;d

filipek jakby wiedział, że dziś św. mamy i ciągle przytulony albo raczej przyklejony do mnie jak małpka;) kochany mój;)

pippin, ja też chcę żeby było jak dawniej..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369688 przez dorotas29
Witajcie kochane Mamusie: Wszystkiego naj naj naj z okazji Naszego- Waszego Święta:-))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369759 przez kiniaa
czesc dziewczyny

jak tam Wam dzionek minal??
u nas kolejny dzien upal :D troche sie zjaralam na sloneczku i teraz piecze buuuu ;(
M z okazji Dnia Matki zabral mnie i Belle na zakupy i kupilam sobie sukienke na chrzciny :lol: :laugh: i 2 bluzeczki no i oczywiscie Isabelce sukienusie a mamie kupilam w koncu perfumy

dziewczyny czy Wasze pociechy tez nie chca jesc obiadku jak jest upal?? moja juz 3 dni odmawia i pluje na kilometr kazda zupka nawet poslodzona pomidorowka i roslokiem mojej mamy :(

Kredka ja tez Ci nie pomoge bo moja mala to az za bardzo lubila cycusia, tak bardzo ze nie chciala sie oduczyc... ale chyba musisz przeczekac ten okres i jesli dalej bedzie odmawial to znaczy ze synus sam zadecydowal ze chce skonczyc z cycem. Mialam tak z synkiem ze jak skonczyl 4,5 mca to juz nie chcial cyca, pozniej odciagalam laktatorem jeszcze przez 1,5 mca.

Domi kochana kwitniesz :) widzialam fotki na fb macierzynstwo Ci sluzy :)

Flowerhejka :) o rany mieliscie przezycia :( po czesci Cie rozumiem bo z Bella tez 2 razy bylismy w szpitalu. Jak miala 3 tyg przeszla sepse a ostatnio krwinki biale miala bardzo wysokie ale na szczescie wszystko juz jest dobrze :):):) i z tym niejadkiem to ja Cie bardzo dobrze rozumiem bo moja to straszny niejadek :huh:

Edytka dawaj jakies nowe fotki :)

My uzywamy oilatum do kapieli i krem. Do pupy sudocream ale tylko czasem :)

Onka moja staje na paluszki czasem jak sie wspina :laugh:

Kasiek Bella tez pluje zupka :huh: :angry: a co do spania to my mamy 2 drzemki po 1,5 godz. Jedna okolo 9 rano a druga okolo 13. A pozniej juz bez problemu wytrzymuje do wieczora, czasem nawet za pozno chodzi spac tak jak dzis poszla o 22:00 :dry: ale smiala sie caly czas, robila kosi kosi i tanczyla wiec mielismy ubaw z niej

Haniu milo Cie widziec na forum :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #369779 przez Edyta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369781 przez domii
Hej

Spoznione zyczenia dla Silvii

Edyta czemu rezygnujesz? przez to ze zapomnialysmy o zyczeniach? sama przyznalas ze ty tez nie zawsze pamietasz,zreszta chyba kazdemu sie zdazylo.

Ja juz pisalas ze jak ktos nie chce to nie musi pisac :dry:


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl