BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 11 miesiąc temu #368875 przez avika
czesc

dziekuje za info sprawie czapeczek i owockow :) troche mi sie wyklarowalo i juz nie ma mtakich dylematow :)

milego dnia, ide troche posprzatac :)

my uzywamy galenco do kapieli i balsam a do pupci bepanthen masc, sudocrem tylko moze ze 2razy sie przydal jak pupcia byl odparzona a tak to bepanthen bardz odobrze sie u nas sprawdza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368883 przez Monka193
Dzień dobry :)

Domis dziś przebudził się o 4.35 zjadł i spał do 7.30 :)pierwszy raz od nie wiem ilu bo za zwyczaj budził się o 2.00 a pobutka o 5.30 lub 6.00
My mamy do ciałka maść robioną na receptę a do pupki używamy również sudocrem a do kompania nivea

powiem wam że mój Domiś to taki mały leń (po Tatusiu) wy piszecie że wasze pocieszki raczkują robią kupcie do nocnika i stawiają pierwsze kroki a mój Domiś nic sam się podnosi jak siedzi przy np. łóżku czy pufi ale zaraz się giba i muszę go łapać by się nie rozbił a raczkować w ogóle jak już jest w takiej pozycji to podnosi głowę i zaczyna się drzeć a jak próbujemy chodzić na nogach to staje na palcach a nie na całych stopach

[link=http://nasze-wesele.net.pl/phototicker] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368887 przez adee84
Kasiek w związku z Twoim pytaniem: nie piszę tu bo nie chcę zdominować forum, przebijać którejś z Was czy okłamywać jak to mi zarzucono. mam powód by nie pisać, bo mnie te słowa zabolały, a focha nie strzeliłam, jak niektóre.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #368895 przez domii
Witam

Happymamma co do moich płytek to dobrze ze mi spadaja :) bo jak rosna to zagraza to mojemu zyciu :(

Adee wez przestan ,rozumiem ze Cie pewne slowa zabolaly i masz prawo sie z tym zle czuc ale jest cala reszta dzieczyn ktora nie twierdzi ze zdominowalas forum i nie uwaza ze klamalas wiec pisz normalnie :)

Monka nie przejmuj sie chlopcy sa wiekszymi leniuszkami od dziewczyn,poza tym jak bylam na tej wizycie u neurologa to mi powiedziala ze najwazniejsze zeby dziecko robilo postepy nie wazne czy one przychodza szybko czy malymi kroczkami ,ale jak widac ze sa to napewno jest wszystko dobrze :)

My uzywamy mleczka i zelu z hippa kremu do pupy robionego na recepte na slonce ziajke

Angelika ja mam ten fotelik o ktorym pisala Agusia 9-18kg i jestem bardzo zadowolona

Kasiek Blazej rano spi 1h a popoludniu od 1-1,5h ale jezeli Iga ci nie marudzi-a piszesz ze nie to widocznie tyle jej wystarcza spania,a w nocy jak Ci teraz spi? Blazej idzie spac kolo 20 i sie przewaznie raz budzi czasem o 23 a czasem o 5 rano i spimy tak do 7-7.30.Mojej kolezance spi coreczka 1,5 h do poludnia i idzie spac po 19


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368899 przez Monka193
Adee Domii ma rację wracaj !!!

[link=http://nasze-wesele.net.pl/phototicker] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368901 przez Hania
Hejka;)

spóźnione 100 lat dla wczorajszych solenizantów;)

domii, w pracy nudy :dry: dzięki :kiss:

monka, leniuszek po tacie...;) ja też uważam, że fifi fizycznie rozwija się po tacie tj. z grubsza po tyłach:silly:

mykam ale jeszcze do was zajrzę;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368902 przez Hania
adee, podpisuję się pod dziewczynami! wracaj i nie ciągnijmy już więcej tego tematu;)

asik, madziu,
tęsknię :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368967 przez a!gusia
Hello u nas znow lampa :-) Jerzus w nocy mi znow nie spal-Juz sie odzwyczailam,bo tak mi ladnie spal..teraz odsypia w sypialni moich rodzicow bo tam ciemno i chlodno ;-)
Kasiek maxi cosi jest super,mi sie marzyla m.c axiss on jest obrotowy i latwiej dziecko wyciagnac ale kosztuje prawie 1000zl B-)
my do cialka uzywamy oilatum kremu do pupki nivea przeciw odparzeniom i na slonce vichy z filtrem 50 bo moj maly Irlandczyk by sie poparzyl..
my dzis znow na spacer wybywamy..
aaaa co do spania to w Irlandii Jerzyk sypial 2razy w ciagu dnia a tu nawet i 4 bo w nocy nie spi a jak jest tak goraco i mial katar to byl zmeczony..ale to tak krotko spi a czesciej..jednak ja sie trzymam tego co w Irlandii czyli spi 2 razy a na noc idzie spac o 19.30.. Mam nadzieje ze jak wrocimy to znow tak bedzie!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368971 przez Onka
hej mamuśki
Dzisiaj się wyspałam bo dzieciaki wstały ok. 9 :) Zapowiada się fajny dzień pomimo chłodnego wiatru. Co do ubierania czapeczek to ja jedynie zakładam jak jest poniżej 10stopni chyba że wieje mocno no i w dużym słońcu ale jak mam parasolkę to wolę parasolkę rozłożyć i zdjąć czapkę bo jednak to dodatkowa warstwa na głowie i jej też jest ciepło.
Lecę Was poczytać
Mam nadzieję, że mogę bardziej regularnie zaglądać do Was? Teraz mniejszy ruch więc łatwiej będzie mi to wszystko ogarnąć i odpisywać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368982 przez Onka
My do mycia używamy bubuchen bo bardzo mi zapach odpowiada i ma dość naturalny skład. Wcześniej oliatum. A z owocków jemy jagody, maliny, kiwi, banan, jabłka. A co do filtrów to ziajka ma nawet fajny 50+ z filtrem mineralnym w korzystnej cenie.
Fotelik pewnie kupimy dla Lilianki maxi-cosi tobi lub cybex pallas. Jeszcze pojeździmy ze dwa lub trzy miesiące w tym 0-13.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #369022 przez Edyta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369059 przez flower188
Witam!
Jestem mamą sierpniowej Karolinki (09.08) korzystałam z forum babyboom ale nasza grupa zaczęła "wygasać" stąd moje pytanie - czy można do Was dołączyć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369064 przez Hania
Edytko, czekamy na foto;)
flower, witamy;) napisz coś więcej o sobie i małej;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369074 przez Monka193
My po małym spacerku i zakupach a teraz Domiś śpi więc mam chwilę na przygotowanie obiadu :)

Flower Witamy :)

Dziewczyny mam pytanie czy wasze Dzieciaczki też jak uczycie je chodzić stają na paluszkach a nie na całych stopkach??

[link=http://nasze-wesele.net.pl/phototicker] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369075 przez flower188
dzięki wielkie :P

więc tak Karolinka jest moją pierwszą ukochana córunią (mam 26 lat) z ciąży z komplikacjami (cholestaza, zagrożenie przedwczesnym porodem itd) urodzona SN bez znieczuleń (wg usg miała być malutka max 3 kg) ważyła 3840 i miała 58cm, 10 pkt Apgar ale niestety kilka godzin później zaczęły się problemy (w skrócie: obustronne zap płuc, ciężka sepsa wywołana e.coli, zap opon - 3 tygodnie spędziła na intensywnej terapii przewieziona karetką do szpitala dziecięcego). Chyba to cud ale wyszła z tego bez żadnych śladów (oprócz ciągłych wizyt kontrolnych) i teraz jest bardzo ruchliwym i pogodnym dzieciątkiem, trochę niejadkiem (choć odkąd miesiąc temu pzrestałam ją karmić piersią jest lepiej...). Ząbków nie mamy i chodzimy do żłobka od połowy lutego najpierw prywatny, pozniej była przerwa na szpital bo niestety znowu zap pluc a pozniej rotawirus mimo szczepienia(nawet w programie TV występowałyśmy) a teraz od 2 tyg dostalismy się do państwowego - ja w pracy.

Myślę że to tak na początek (choć w sumie i tak sporo info mi wyszło w pzrekazie ;P)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl