BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu #501108 przez Pyśkaaaa
Slowiczku na bogato :p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501110 przez monika1984lodz
Dobry wieczór
goście poszli Emi zasnęła grubo po 20 padam normalnie
ale co się naśmialiśmy i nawygłupialiśmy to nasze :)

Gosia ser twarogowy w wiaderku- tylko ni ekupuj tego tescowego bo jest za rzadki :/ ja kupiłam wczoraj i zrobiłam na nim i mi się rozwala cały sernik :/

Franula :*

Emilka :* i Aguśka :*

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501116 przez beti
Pyśka, to jedna Twoja jedna małża, a gdzie trzecia dla Frania?? :P

My mamy 58m - 2 pokoje, a na górze będzie drugie tyle i 3 pokoje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501122 przez mgielka22
No na tym mieszkaniu gdzie bedziemy to jest olbrzymia jedna lazienka ze tam materaz 2u osobowy sie jeszcze zmiesci :P

Lilka nam pospala 2h i teraz nie chce spac lata z pendrakiem zadowolona nie wiem kiedy zasnie...

Katy wspolczuje...

Pyskaaa jedz na IP naprawde!!! Jesli antybiotyk nie pomaga przez 5 dni to jest cos nei halo wiem bo pracuje w szpitalu i nie takie przypadki znam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501124 przez katy25
ja tez uwazam pyskaa ze powinnas jechac... ale ja ogolnie jestem przewrazliwiona na punkcie Samiego przez to ze juz mi sie wychorował i nigdy w zyciu nie chcialabym przechodzic tego po raz drugi

my mamy 130m. a nie korzystam nawet z połowy! siedzimy tylko na dole gdzie mamy salon i kuchnie plus łazienke z prysznicem, na pietrze mam duza lazienke gdzie kapia sie tylko dzieci a kosztowała mnie ho ho ho... no i 2 pokoje dzieciakow a na poddaszu jest biuro safcia i PRZESTRZEN - na wiosne bedziemy robic tam nasza sypialnie. Tylko sprzatania mam duzo...

ja juz lece do m.;)
dobrej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501190 przez katy25
witam si ei ja

ooooooo ja zakończyłam dzień i ja zaczynam :laugh:

u nas noc fatalna dla mnie, bo Sami sobie smacznie spał... 2 razy wstawałam bo zrobił kupe i na śpiocha bo przebierałam. A jeszcze za pierwszym razem nie mogłam zasnac :dry: kurcze znowu jak z krzyza zdjeta jestem - nie wiem jakbym funkcjonowała gdybym teraz musiała do pracy jechac?? :huh:

ja dzis bede zaganiana ale wieczore moze z jakimis fotkami do Was wpadne?

ide budzic Ines i Samiczka...
i jade na te zakupy chociaz nie chce mi sie strasznieeeeeeeeeeeeee

miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501193 przez mgielka22
Druga :P

U nas tez sporo pobodek i rezu;tacie o 7 Lili wstala, M kedzie do pracy a ja musze do banku zawiezc papiery i jeszcze na targ skoczyc bo pomaranczy mi sie zachcialo :P

Na dworze mimo godziny pare min przed 8 jest strasznie ciemno...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501223 przez ewelinaa
Hej :)

Ja dziś zostałam jeszcze w domu, z Kingą już dobrze, jutro pójdzie już do żłobka, a ja do pracy - i cieszę się z tego bardzo. Bo w domu się rozleniwiłam - w piżamie pół dnia, nigdzie nie wychodziłyśmy, więc i ogarniać się nie chciało. I spałyśmy do 7-8, a jestem jakaś bardziej zmęczona niż jak wstawałam do pracy o 6.15 :P

Beti ten łoś/renifer :unsure: :lol: jest świetny, w zeszłym roku kupiłam go chrześniakowi na święta, buja się cały czas i wygląda jak nowy.

Katy :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

My wynajmujemy mieszkanie 55m2, 3 pokoje, w zupełności nam wystarcza. Ale 2 łazienki chciałabym mieć :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501231 przez gosia2324
HEJKA :)


Noc dobra, spalam od 8.30 D przejąl gromade :blink:

Mgielka, widzisz nie masz sie co łamać, większość dziewczyn na wynajmie jak widac, kazdy sie doczeka swojego :blink:

Czekam na przelew i lece na zakupy . musze dzis upiec placek bo jutro przylatuje moj brat :woohoo: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501242 przez maja1982
Wpadłam tylko powiedzieć ze nasza Pyska zdała prawko:D:D:D:D:Djeszcze raz ogromne gratulacje:D:D:D :kiss: :kiss:

Wpadne jak lolo pójdzie spać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501260 przez Iwonka
Hej wpadła na chwilę bo cierpię na brak czasu w pracy się trochę na szczęście ruszyło :) w sobotę byliśmy na urodzinkach i w krainie świętego mikołaja ale się urwisek cieszył :) wieczorem może uda mi się wrzucić kilka fotek. Do mnie przyszla @ i czuje się strasznie ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501306 przez gosia2324
PYSKA HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501314 przez Pyśkaaaa
witam sie :)
maja :kiss: :kiss: juz przekazała super wieści ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAm :lol: :lol:
co prawda powiedział że troche pierdołowato jeżdze ale jak mam jeźdic po 35 hnauki jazdy nie jeżdząć nidy wczesniej po sniegu (bo nie dokupowałam godzin) ale co tam :) wiecej go nie zobacze :P

cieszę sie jak głupia :lol: :lol:

Franio nie gorączkuje na szczeście kaszle ale już mokro ufff.... widzę poprawę i w koncu w nocy spaliśmy po ponad tyg nie spania...

w srodę idziemy się osłuchać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501327 przez mgielka22
Pyskaaa gratulacje :D:D:D mowilysmy ze do 3ech razy sztuka :lol: tylko teraz nie porozjezdzaj ludzi z radosci :silly: wazne ze zdazylas przed nowymi zasadami :)

Kupilam dzis Lilce nowy niekapek pojemniejszy zobaczymy ile bedzie pila sprobuje jej przy[pilnowac a mleko tez sie liczyc do spozywanych plynowe chyba tez prawda??? Bo wtedy jej wyjdzie jakies 800ml dziennie + staly posilek typu obiadek, serek, chrupki... wczoraj o 20 musialam do apteki jechac po lactulose bo juz sie tak meczyla jak nie wiem teraz 2 pampery mi zakupkala i od razu padla w lozeczku, niestety na nocniku siedziec nie chciala :dry: zaczal sie jej chyba okres buntu bo wiele rzeczy jej sie nie podoba i robi histerie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501338 przez maja1982
Witam sie :)

U nas noc znowu kiepska :( nie spaliśmy od 3 do 5 :( i pobudka o 6.10 :dry: ja nie wiem kiedy zaczniemy normalnie spać :unsure:

pyska - ciesz sie ciesz bo jest z czego :) już masz z głowy :) Dobrze ze Franio już lepiej :) :kiss:

ewelina - dobrze ze już obie z sie lepiej czujecie?? :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


gosia - fajnie ze D dał CI pospać :) dobry z niego m :)

katy - współczuje przebojów kupkowych :dry: miejmy nadzieje ze już mu też odpuści!!

ja wczoraj byłam na ostatnich zakupach prezentowych z moją mamą :) bardzo fajnie było :blush:

nie wiem co miałąm napisać??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl