BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu #500675 przez angie1713
Witam druga :)

Pospaliśmy do 9 a jestem wyspana jak nigdy M wstawał w nocy do Nadii dobrze mieć M w domu na urlopie :)

My idziemy do T dziś na obiad :) więc gotowanie mi odpada :) I będziemy u nich dzisiaj ubierać choinkę bo ja u siebie w tym roku nie ubieram bo w moim pokoju nie ma miejsca w miejscu gdzie stała choinka są nadii puzzle z zabawkami ;) Przerąbane z tą kawalerką ;)

Agusia śliczny brzuszek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500692 przez Sylwia26081982
Witam sie i ja , u nas noc w miare ok, pogoda dobra dla depresji,,, zjedlismy sniadanko i zanim obiadek to troche sie poobijam z moim pierworodnym póki mam dla niego 100% czasu :)

Miłego dnia, moze uda sie to wpadne jeszczę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500697 przez nikusia1988
A czy ja o Wasze głosiki mogłabym prosić??? Pierwszy raz w życiu startuję (a raczej mój piesio) w konkursie i nie ukrywam że fajnie by było wygrać dla niego karmę. Głosować można codziennie. www.facebook.com/PedigreePolska?sk=app_332972500143137 On jest pod nazwą Puszek 5 lat.
Z góry dziękuję za każdy głosik oddany

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500724 przez magda79
gosia2324 napisał:

Agusia83 napisał:

tak, tak...tez pokrowiec mozna bylo zobaczyc na zdjeciach w bikini ze spa... :silly:


na szczescie zdjecie bez brzucha B) serio dziewczyny ja mialam w pasie 113 cm !!!! jedyny moj ratunek to upchac w spodnie, albo wciagnac :S


Gosia to szyjemy razem :lol: :lol: :blink: :S ja miałam jeszcze więcej w pasie jak byłam w ciąży....więcej pokrowców zdziargamy i na allegro wystawimy :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500734 przez gosia2324
MAgda umowa stoi,
serio kazdy mowi ze jestem chuda, ale brzuch mam mega i juz sie to nie zmieni, no chyba ze na gorsze :dry:

Mgielka rozstepow nie mam na brzuchu,tylko na dupie :cheer: :S

Magda jam Domi?
U nas noc bez kaszlu, rano zakrztusila sie jablkiem i zwymiotowala flegna wiec moze juz po chorobie u nas :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #500747 przez magda79
Gosia niestety nie za dobra - dwie pobudki na kaszel - raczej suchy , druga - wilgotny

rano kaszlał raczej mokro, teraz pokaszluje troche sucho troche mokro..

Mi też wszyscy mówią że chuda jestem...no ale jak usiąde to flak z przodu wisi :S :S :( i mam plana, że brzuszki będę robić...tylko ciagle czasu brak, chyba jestem nieudolna :S

Jogo zuch dziewczyna :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500762 przez gosia2324
Magda :woohoo: :woohoo: :woohoo: mam to samo, a jak podjem sobie :S to 5 miesiac ciazy wita :silly: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500766 przez magda79
gosia2324 napisał:

Magda :woohoo: :woohoo: :woohoo: mam to samo, a jak podjem sobie :S to 5 miesiac ciazy wita :silly: :woohoo: :woohoo:


albo przed @ też mi go wysadza do przodu :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #500806 przez Agusia83
A my wlasnie bedziemy jadly rosolek..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
..byla moja mama i zdeklarowala sie, ze przyjdzie jutro i umyje mi okna, bo ja nie powinnam sie narazac ani na zimno, ani na podnoszenie rak...oczywiscie powiedzialam, ze D. umyje, ale ona stwierdzila, ze on przychodzi pozno z pracy i nie ma sensu by okna tak dlugo czekaly :silly: Dzis moze uda mi sie w szafkach w kuchni posprzatac...nie mam drabiny, wiec na stolek nie bede wychodzic...i wypucuje tylko te dolne...reszta zajmie sie D.

ale jestem glodna...idziemy jesc...

odnosnie brzucha, to przy Emi mialam 125cm...i tez mam sporo naddatku...chyba oprawie sobie meble... :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500852 przez monika1984lodz
dzien dobry

a ja Was trzepnę- Gośka ?Ciebie w szczególności wrrrr
Przesadzacie i tyle!!
Ja startowałąm z Emi z 70 kg i było mnie dużó mniemamterazjak wyglądam wiecie
więć nie marudźcie o

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500857 przez ewelinaa
Hej :)

U nas śnieg sypie od wczoraj, ale my się zimy nie boimy i już na spacerze na sankach byliśmy - ale Kinga się cieszyła. Czekam tylko na śpiworek do sanek i będzie full wypas :woohoo:

U mnie niestety też brzuch wisi :angry: ale na szczęście nie mam żadnych rozstępów.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Patrzcie jaką fajną stronkę znalazłam www.alamakota.net/ chętnie bym sobie taką lalkę kupiła :S :blush: ;) śliczne :)

I zamówiłam wczoraj sukienkę do chrztu dla Klary, będzie szyta na miarę (tak jak dla Kingi), odbiorę w piątek po świętach to cyknę fotkę i Wam pokażę.

Agusia śliczny brzuszek :woohoo:

I jakie maluszki cudowne świąteczne - w tym roku już na choinki będą się wdrapywać :cheer: ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500910 przez beti
Dzień dobry :)

byłam dziś w IKEI bo się zakochałam w reniferku dla Fifika :)) i tym oto sposobem dostanie jeden prezent więcej pod choinkę :) :D

Zaraz się zabieramy za ubieranie choinki a wczoraj mnie naszło na robotę dlatego do Was już nie zaglądałam :) lodówka wyszorowana, dwia szafki też, dzisiaj jeszcze trochę ogarnę i już będzie na święta :)

Panowie mi zrobili daszek nad tarasem już, jeszcze tylko na wiosnę balustrada, szalunek dookoła i rynny i będzie cacy :) a póki co zawisną na nim lampeczki sopelki :) będzie pięknie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500912 przez Agusia83
Beti, na pewno bedzie slicznie i bardzo swiatecznie :laugh:
Ja Wam zazdroszcze, ze tak dajecie sobie rade z porzadkami chociaz pod nogami plataja sie maluchy...Emisia dzis czepia sie mojej nogi i na krok mnie nie chce puscic...

co prawda ogarnelysmy zabawki, poodkurzalysmy, zrobilysmy obiadek...ale to tyle, szafki nadal nietkniete.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500913 przez beti
Agusia, gdyby nie fakt, że moje szafki niektóre nie były ruszane ze 2 lata to też bym nie robiła :P idziesz na L4?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500915 przez mgielka22
A ja zaliczylam Focusa :D i kupilam sobie butki w CCC bo do dzis z ich karta byla przecna na wszystko 20% :D wiec za kozaki zaplacilam 63 zl a normalnei kosztowaly 140 :P potem 79 i w rezultacie 63 :P kupilam Lilce w carrefourze kuchnie za 49 zl bardzo fajna :D zaraz wam wstawie fotke :D top mam juz z glowy prezent dla niej :D znow popakowalam troche rzeczy :)

Gosia a ja mam na udach i to masakryczne wiec tylek sie nei liczy :P

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl