BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu #532333 przez Mała
Marta kurcze trzyma cie to paskudztwo :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532346 przez Agusia83
Emi zasypiala 25 minut, ale chwala nie plakala...chodzila po lozeczku, nawijala do siebie id do mnie :silly: , a ja cichutko siedzialam obok lozeczka..pod koniec juz na nia uwagi nie zwracalam...a ona sie polozyla i zasnela na ukos i w polowie lozeczka :silly:

Natusia, ale z Ciebie alpinistka :laugh: szybko nauczysz sie sama pokonywac schody :laugh:

Mala, dobrze, ze to nie zatoki. Ale sie naczekalyscie...dobrze, ze ta kobitka Was przepuscila...az dziw, ze innym to nie przyszlo do glowy.
A jak to jest z ubezpieczeniem? dziecko jest ubezpiczone automatycznie do rodzicow?

Fanka, ciesze sie z udanych zakupow :laugh: super, bo juz masz z glowy buciki na wiosne i to jeszcze tyle par :laugh:

Jogo, to mistrzyni slowa...jak ona by sie dorwala do forum, to miala by wiecej postwo niz mama :silly:

Beti pokazuj okularki...najlepiej u siebie na nosie :lol:

Marta, kaszlem sie nie martw...bo on moze trwac nawet miesiac po skonczonych antybiotykach...pij syropki...dobrym farmaceutykiem jest tez emskie..(moze zle napisalam nazwe), a temp. 37,3, to stan podgoraczkowy...mam nadzieje, ze szybko Ci przejdzie...uwazaj na siebie i na Maje, by sie nie zarazila...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #532349 przez Mała
Agusia nie z automatu, któryś z rodziców musi zgłosić dziecko do ubezpieczenia.
Z jednego kopma wysłała zapytanie do nfz i wyszło że ubezpieczona, a z drugiego wyszło, że nie :dry: A ubezpieczeni jesteśmy wszyscy, bo ostatnio wyjaśnialiśmy to w NFZ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #532351 przez Agusia83
O kurcze, to ja nie wiedzialam....czyli musze w pracy to zglosic, np?bo tam jestem ubezpieczona...

zreszta slyszalam, ze dziecko do 16 czy 18 roku zycia jest ubezpieczone przez panstwo...
kilka razy jak Emi zapisywalam do jakiegos lekarza, to prosili o moja ksiazeczke zdrowia, wiec moze cos w tym jest? Skoro ja jestem ubezpieczona to i dziecko tez?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532354 przez Mała
Tak Agusia, My jesteśmy przy moim T ubezpieczeni. Tylko nie czekaj z tym, bo jak Emi by zachorowała to będziesz miała przeboje. Każdą pisać jakieś oświadczenie, że jest się ubezpieczonym, a oni sobie to wyjaśniają, z tym że jak wyjaśnią a nie jesteś to naliczają ci koszty wizyty i kto ich tam wie jeszcze czego itp. Nie wiem czy dzieci też tak mają, ale dorośli tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532358 przez slowiczek
Agusia, to prawda ze do 18 roku zycia wszystkie dzieci maja prawo do opieki zdrowotnej ALE skoro masz prawo do ubezpieczenia to powinnas zglosic dziecko...
u mnie Nati byla najpierw zgloszona u mnie w pracy, wypelnilam jakis formularz a potem Lukasz ja wzial pod siebie i obecnie nie wiemy do jakiego funduszu nalezy a ostatnio pytali nas o to u lekarza w kielcach...hmm..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532360 przez Agusia83
Ok, Mala dzieki...ja z D. jestem ubezpieczona...ale powiem mu by jutro zalatwij to w kadrach...bo chyba bedziemy musieli w takim razie otrzymac jakas ksiazeczke rodzinna...prawda? i Tam beda dzieciaki wpisane...
Mala, do tej pory nie mielismy zadnych problemow...ale wiem, ze od 1 stycznia weszly nowe przepisy...i sprawdzaja z kompa ubezpieczenie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532363 przez gosia2324
Fanka, ta panterka to FIU FIU FIU :evil:

Pyska jak Franio?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532367 przez slowiczek
no wlasnie Fanka, rozbawilas mnie dedykacja dla meza :)

mala spi od pol godziny a ja siedze i pisze juz drugi dzien esej na prawo finansowe i podatkowe, przez najblizsze 2 tygodnie mam w opor nauki :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532376 przez Mała
Słowiczek prawo podatkowe bleeee, nie lubiłam

Od 1 stycznia sprawdzają właśnie na kompie, nie chciała nawet spojrzeć na moje zaświadczenie o ubezpieczeniu


A ja 2 lata temu testowałam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532379 przez Agusia83
A ja wstrymbolilam cala puszke orzeszkow w papryce i popijam cola...zdrowe jedzenie..mniam, mniam. :blink: zaraz mi brzuch peknie...jak szlam do sklepu to ledwo sie zapielam...a pozniej bylo ciasnawo.....kurcze, za chwile nie bede miala w czym chodzic :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532384 przez beti
Iwonka, jak odbiorę to pokażę, bo właśnie próbowałam je w necie znaleźć ale nie ma :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532394 przez Mała
Dobrej nocy babeczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532398 przez pati-m
Witam po szkole.

Nati - aleś ty wygimnastykowana! I jak pięknie "gli gli" :lol: :blush: :kiss:

fanka - poszalałaś z butami :) Ale rozumiem nałóg :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532407 przez beti
Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl