BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 3 miesiąc temu #539492 przez Marta M
A jednak czytam dalej i chyba dojdę do Was jeszcze dziś :)

Aguś brzuszek mmmmm, piękniutki:)

Monia i ja z chęcią kupię taką torebkę od Ciebie :):)

Loluś gratulacje, ale postęp z tym wołaniem, wow :)

mgiełka brałam i biore dalej trillac, dziękuje za oferte, jak nie zwalcze tymi specyfikami co polecałyście to się zgłoszę, chyba że wcześniej pódę do gina bo tak mi już podchodzi..

Mała dzięki za radę :)

A my dwa razy do Chorwacji jechaliśmy w ciemno, stali z tabliczkami przy drodze i fajnie bo widzisz na miejscu co i jak, ale z dzieckiem jednak nie polecam takiego sposobu ;)

Jogo brawo :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #539496 przez Marta M
Tak myślałam, że nikogo już nie będzie ale jestem już na bieżąco, juhuuu :)

U mnie najpierw była T z Kasią kilka dni, potem moja mama, dziś pojechała,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Moja Maja to mała księżniczka, chodzi w koralach, moicj kapciach, przegląda się w lustrze, poprawia włosy i co lepsze dzisiaj pierwszy raz pokazała mi że nie założy tego co ja chcę jej ubrać, zakładam jej złotą kurtkę a ona się wyrywa i płacze i nie sposób jej ubrać co nie podobne do niej, w końcu pytam nie chcesz tej kurtki? Ona że nie, pytam a tą szarą? Ona że tak i dała się od razu do szarej ubrać! Cwaniak mały :)

I choć nie mówi za dużo to taka mądra, nauczyłyśmy ją z babcią jak wygląda literka B i literka R, teraz jest w trakcie uczenia A i O :) To te literki z puzzli piankowych, jak pytam jaka to literka odpowiada albo jak mówię przynieś taką literkę to przynosi :):) Na R mówi H takie krteniowe co podobnie brzmi jak R ;)

I ma fazę na chodzenie po domu i pokazywanie palcem rzeczy i na moje rzeczy mówi MAMA, na męża rzeczy TATA, tak samo BABA :)

Co by Wam tu więcej streścić? Bo osttnio tylko o chorobie...@ dalej nie mam, ale to pewnie przez choroby...na górze idzie robota choć wolno bardzo..

i chyba tyle, idę spać ;)

Wybaczam jak nie przeczytacie tych wypocin ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539527 przez Agusia83
Witam sie pierwsza,
Marta,oświadczam,ze wszystko przeczytalam :laugh: Maja to mała modelka,która juz chce decydować od którego projektanta ubierze ciuchy.
Nocka nawet nawet..ale przez chrapanie męża Emi budzila sie 3razy. Na szczescie sam ja usypial.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539567 przez gosia2324
Marta , dzielna jesteś w tym czytaniu :)
Ale z metoda mojego gina przegielas :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly:

Moje dzieci siedza razem w pokoju i graja w piotrusia :) kto znajdzie smoka, zaklada cos na siebie :)
Fajnie ze juz cos razem robia :blush: :blush: :blush:

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539568 przez Mała
Witam.
Ja tylko wpadłam Wam powiedzieć, że jedziemy na tydzień do rodziców i może mnie nie być. Tak żebyście się nie martwiły, że zniknęłam. Juz tęsknię, :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539588 przez mgielka22
Martus tez przeczytalamn :) top super ze Majka tak szybko sie uczy...

Noc mialam tragiczna Lilka budzila sie non stop z takim ryk,iem ze mialam serdecznie dosc nie dawalo sie jej uspokoic o 5 stwierdzila ze nei bedzie spac i co podzialalo??? M wlaczyl jej TV i siedziala cicho jak truska no masakra z tym dzieckiem nie wiem co jej odbija...wczoraj sie nauczyla nasladowac koze a powtarzac nie chce...gada po swojemu i tyle i dalej nei rozumie ze czegos nei wolno...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539612 przez gosia2324
Marta na ok 600 ml ( 2 bidony) daje łyzke miodu i pol cytryny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #539742 przez Smerfetka
Marta gratuluję małej modelki! :)
Mgiełka współczuję nocki :(
Aguś mój P. też dziś chrapał co rzadko mu się zdarza ale nie mogłam przez to spać. Szczypałam go, kopałam pod kołdrą ale nic nie pomagało, ani drgnął. I tak pół godziny. Próbowałam zasnąć pod kołdrą ale tam było zbyt duszno :side: W końcu ścisnęłam mu nos i po chwili zerwał się co się dzieje :angry: Uraczyłam go wiązanką słowną i się uspokoił :P
Mała będziemy tęknić, wracaj szybko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #539835 przez Marta M
Witajcie :)

Dzięki gosiu :)

Mój mąż dziś dzwoni z Niemiec czy kupić wózek Chicco Lite Way Stroller, tanio więc powiedziałam niech kupi i kupił, ależ jestem ciekawa jaki jest...ma może któraś ten wózek??

Dawno chyba Majci nie wstawiałam i chciałam Wam pokazać ale na wszystkich jest zamazana bo tyle się wierci, jedyne ok to z moim bratem a wujek się chyba nie obrazi że go pokazuje...i wiecie że tą bluzeczkę co Maja ma na sobie nosi ją od drugiego miesiąca życia? Najpierw sukienka, potem bluzeczka teraz tunika 3/4 rękawka...hihi..

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539843 przez monika1984lodz
dzień dobry :)

MArta padłam z metody ginka hahah :P
Maja mała modnisia :) i wieszże dałaś mi do myślenia- bo Emi ostatnio tak walczy jak ją ubieram,że może i ona nie chce już kurtki w kropeczki tylko czerwoną hm...

Smerfetka hihi ja mojemu jak chrapie to daje kuksańca łokciem w żebra :P zawsze działą :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosia ja poproszę zdjecie jak już dzieci skończą grę :P chce zobaczyc kto ile warstw ma na sobie :P


Co do wakacji- to my byliśmy kilka lat temu w Tunezji- najpiękniejsze wakacje w moim życiu.
ale uwiebiam też polskie może - ma swój urok i na pewno wybierzemy się z Emi

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539844 przez Smerfetka
Marta niestety my mamy inny wózek ale chicco to dobre wózki więc myślę że będzie okej :)
A z historii sukienko-bluzko-tuniki to się usmiałam :P nie ma jak uniwersalny ciuch :lol:
Ps. Przystojnego masz brata ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539845 przez monika1984lodz
Marta to Twój brat??
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539846 przez mgielka22
Marta ale brat do Ciebie podobny :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539851 przez Smerfetka
Monia przetestuję te żebra następnym razem :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #539854 przez Marta M
smerfetka :)

Tak, mój brat, młodszy ;)

Monia priv..a co do ubioru może faktycznie trzeba dać czasem wybór :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl