BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 3 miesiąc temu #540958 przez ewelinaa
Hej :)

Kinga wstała o 6, M. się nią zajął, a ja spałam do 9 :woohoo: to lubię :)

Maja zazdroszczę spacerku, Kinga cały czas siedzi w domu, myślałam, że dziś gdzieś wyjdziemy, ale jest duży mróz i wiatr wieje :angry: ostatnio na spacerze ze 2 tygodnie temu byliśmy.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczyny mam pytanko - prośbę: może któraś z Was wybiera się do tesco, gdzie są ubrania F&F i mogłaby mi kupić body dla Kingi? widziałam, że fajne kupowałyście na wyprzedażach, ale wtedy jakoś nie pomyślałam,a przydałoby się z długim rękawem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #540962 przez magda79
Witam sie i ja :)

Tez uważam że polskie morze jest ok pod warunkiem że pogoda ładna...my w 2009 bylismy w grzybowie właśnie w czerwcu od 20go i trafilismy na super pogode, przyjechalismy opaleni jak z zagranicy :blink:

najgorzej jak trafi sie na deszcz...znajomym dwa tygodnie lało :cheer: różnie to jest wszystko zalezy od tego jak się trafi :blink:

w tym roku zdecydowalismy sie na samolotówkę ze względu na Domisia i to że ma za darmo do 2 latek :blink:

Maja fajnie że prace do przodu idą :blink:

Beti :( :kiss:

Domi spał dzisiaj do 6.15 a Majkę obudziłam 7.20 bona lekcje grania musiałysmy się zbierać :)

teraz spi od 11.20 a my z Majką juz po zupie - barszcz na wędzonce - za chwilkę jemy drugie danie...u nas dzisiaj na drugie tortilla :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540978 przez ewelinaa
pogoda u mnie :P wiadomosci.onet.pl/regionalne/bialystok/...egion-wiadomosc.html

a na obiad ryż z kurczakiem w sosie słodko-kwaśnym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540996 przez Smerfetka
Witajcie :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Maja niestety urządzanie mieszkania to straszne koszty, byle pierdoła ma swoją cenę :/
A u mnie na obiadek rosół z makaronem a na drugie devolay z ziemniaczkami i surówka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541006 przez Pyśkaaaa
hej hej :)
U nas tez morozi ale pekne słonko rodzinny spacer krótki ale zaliczony :) mieszkanko wysprzątane
jest u Nas najmłodszy brat mój ( 10 lat ma) i bawi sie z Frankiem :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a u Nas na obiad pomidorówka i kurcaczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541019 przez mgielka22
Hej ja w pracy...
Musze Wam powiedziec ze to chyba wina lozeczka ze Lili sie budzi wczoraj o 22 wzielam ja do siebie i spala ze mna i sie nie obudzila ani razu w nocy wiec idac do pracy czuje sie wyspana :lol: a ona w lozeczku sie tarabani i przez tto soe chyba mi budzi... M mowi ze ma dniby ma stan podgoraczkowy ale juz nie wiem jak termometrowi wierzyc bo w uchuu wychodzi co innego i na czole tez co innego ehh...

Marta to super choc cena podobna do naszej bo juz za 400zl ten wozek dostaniesz na allegro...napisz czy wygodny :)

Mnie cos brzuch boli :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541025 przez Smerfetka
Mgiełko a ja myślę że przy mamie po prostu lepiej się śpi i dlatego się nie obudziła :)
Mój Leo też czasem sobie umyśli, że w łóżeczku spał nie będzie - krzyczy i wrzeszczy z niego dopóki nie weźmiemy go do siebie ;) a z nami nagle aniołek - zadowolony i od razu zasypia i śpi do samego rana :) Wydaje mi się, że dzieci mają po prostu takie dni i noce kiedy to potrzebują większej bliskości z rodzicami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541045 przez Agusia83
Mgielka, ja mysle tak samo jak Smerfetka...Emi tez woli spac z nami niz w lozeczku, chociaz jak tylko zasnie to ja przekladamy...nie ma jak duze lozko i bliskosc rodzicow :laugh:

a ja mam dzisiaj barszcz czerwony z ziemniaczkami...polowe odlalam i podbilam smietana, a reszte barszczu zostawiam bo jutro bedzie z pierogami z miesem....

Emi po drzemce wstala dzis lewa noga...nie dosc, ze plakala przez 30 minut,,,nic jej nie uspokajalo...to jeszcze wstala z lekkim katarem :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541093 przez mgielka22
Heh tylko ze Lila nigdy z nami spac nie chciala i nie spala :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541167 przez megi2501

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541176 przez slowiczek
Megi :kiss: :kiss: :kiss: !!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541198 przez iwonaNAVI
Czesc kochane ostatnio czasu mi brak

Megi :( najszczersze kondolencje :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541208 przez Agusia83
Megi, przyjmij ode mnie kondolencje.

IWonka,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541215 przez iwonaNAVI
Agusia pewnie za okolo miesiac pod koniec lutego...a nawet jskby byl tyulko 3 juz bysmy sie pozbyli kredytu i zmienili samochod...a na mieszkanie to ok 1 roku...z tym ze z przerwami jak pisze 2-3 msc pracy,2 tyg wolnego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541223 przez Agusia83
Rozumiem, mojej kolezanki maz jezdzi na tirach po europie...i tez dzieki temu splacaja kredyty za mieszkanie...tylko, ze oni tak juz zyja 5 lat...ale jeszcze chwilke i bedzie dobrze...zreszta przyjaciolka juz sie do tego przyzwyczaila...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl