BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 2 miesiąc temu #576113 przez mgielka22
Pati bo clindamycyna tak dziala...ja ja tez bralam i niestetty po niej zawsze wymiotowalam ale to jeden z najlepszych antybiotyków na zapalenie oskrzeli. A po mame nei mozesz zadzwonic zeby przyjechala?? Kobieto nie mozesz zostac sama z maluchem kiedy oboje jestescie chorzy z goraczka!!!

Mala przyda sie naprawde...M ma przyjechac z winem pojdziemy do wanny i zaczniemy spokojnei gadac oby spokojnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576187 przez Agusia83
biedny Kacperek...ze tez to musi byc krtan :angry: :angry: :angry: :angry: ..
Pati, a Twoja mama nie moze do Was przyjechac na noc? Nie powinnas zostawac sama z Kacperkiem.

Dziewczyny, co myslicie o tym wozku? Pierwszy raz widze taka marke...w tesco sa...
agusia24.pl/wozki-dla-dzieci/4-wozek-hauck-roma.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576197 przez Mała
Agusia pw

Gosia a my się pocimy przy tych ćwiczeniach, a jutro u Ewy Drzyzgi dziewczyny które specjalnie kupują bieliznę, żeby zaokrąglić kształty. Jak się wylaszczymy to nie bedziemy na czasie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576200 przez Agusia83
Mała, dziekuje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576227 przez Marta M
Jestem, Maja usypia....a ja mam komputer do towarzystwa, dobrze że w nim siedzicie :blink: :blink:

Pati na szczęście wiosna idzie, będzie lepiej :kiss: :kiss: :kiss: A dla Kacperka dużo zdrówka :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aguś ja lubię tescowe rzeczy, na zdjęciu wygląda fajnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576241 przez Marta M
Kurka rurka, ostatnio mało zdjęć dajecie!!

Ja muszę podnieść frekwencję, to Maja w swoim pokoiku :) Ściana wyszła trochę różowa, w rzeczywistości jest fiołkowa, zresztą tylko ta ściana i jeden pasek na drugiej są w tym kolorze..

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576243 przez maja1982
Cześć :)

Jestem,czytam w miarę na bieżąco :) ale mam neta w tel.jedynie!

mala,gosia to i ja staruszka powinnam do was dolaczyc;) ja jak się ogarniemy juz całkiem to też wracam do ćwiczen:Da juz za niedługo rower,spacery mmmmm czuć juz wiosne:D

Paru zdrówka kochana dla was!Kacperk jest dzielny nie martw się :) :kiss: moze ten krytyczny stan był w ciągu dnia jak tak goraczkowal!

agusia to fajny miałaś poranek:Agusia

Mgielka musicie spokojnie porozmawiać,krzykiem nic nie zdzialacie!:(ty też troszkę wyluzuj strasznie się spielas na to mieszkanie!odpuść trochę i tak pewnie T wam je przepisza no bo komu by mieli je dać jak nie dziecku swojemu?

Ewelina coś w tym jest co napisałaś!ja cala noc nie spalam z wt.na środę ze stresu i Karolek też źle spal :(

Marta tule S szybko wróci :)

A co u nas

Dziewczyny tak się martwilam o Karolka a powiem wam ze on jest wspaniały:D ciocie powiedziały ze dawno nie miały takiego pogodnego i otwartego dziecka:D nie płakał za nami,pyta gdzie mama i tata ? Ciocie tlumacza ze rodzice w pracy i się zaczyna bawić :)pieknie je;) spi normqlnie tak jak w domku,zasypia sam :)takze powiem wam ze jestem w szoku ze tak lekko tfu tfu to zniósł :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576247 przez Agusia83
Marta, troche sie martwie, ze te kolka takie liche....ale chyba najlepiej bedzie pojechac i zobaczyc na wlasne oczy.

Ale jestem glodna, przed chwila wsunelam 2 golabki z sosem pieczarkowym (z obiadu :laugh: ) a teraz jem wiejski serek :silly:

Maju, to gratulacje dla Karolka :laugh: idzisz jaki dzielny chlopiec...a tak sie martwilas...

Jaka uzdolniona Maja :laugh: Marta, kolor bardzo mi sie podoba :laugh:
Emi ostatnio tez robi pisiu pisiu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576255 przez maja1982
A teraz właśnie sobie śpi obok mnie :D jestem taka steskniona za nim:(poświęcam mu cały czas po pracy:D UWIELBIAM GO :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576256 przez Marta M
Maju świetna wiadomość :) Sama nie spodziewałam się że tak szybko się zaaklimatyzuje a popatrz jakiego mamy bohatera :) Widać że mądry z niego chłopczyk, będziecie z niego jeszcze nie raz dumni :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576261 przez Marta M
Aguś dla mnie w każdej parasolce kółka wyglądają licho, w tym moim chicco jest to samo i z początku jeździłam tak ostrożnie, bo się bałam że się rozkraczy, teraz sunę ;) choć co prawda to prawda, nie to samo co pompowane, no i komfort jazdy dla Mai inny, po żwirze jak jadę tak telepie że aż mam ręce rozgrzane od drgań :huh: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576264 przez Mała
Maja super, że Karolek taki dzielny :lol:

Agusia zabraniam ci pisać o jedzeniu :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Majeczka picasso :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576267 przez Marta M
Aguś nawet mi nie mów, zrobiłam wczoraj sos tatarski i w tej chwili pusta miska w zlewie B) B) A kto tu jeszcze mieszka że mi podjada, hmmmmmmm :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576271 przez fanka
Kacperuś zdrówka!!! Pati i dużo sil dla Was. Trzymam kciuki żeby noc była spokojna.
Dziewczyny przepraszam, ze tak odrazu napiszę co u nas ale nie wiem ile mi czasu będzie dane niczym Dawid się obudzi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

to się nazrzędziłam, nie wiem czy ktoś dotrwa do konca poematu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576277 przez Agusia83
Juz sie mobilizuje i przepraszam....... :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jak bylam w galerii, weszlam do kilku sklepow dzieciecych...przerazilam sie cenami...za 2 bodziaki 56 chcieli 40zl....masakra...wiem, ze mam sporo rzeczy po Emilce, ktore sa unisex...ale chcialabym tez kupic takie typowe dla chlopca...typu "jestem przystojny po tacie:) :laugh: "
Musze wybrac sie do tesco...tam przynajmniej mam sprawdzone materialy i czesto sa promocje..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl