BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 1 miesiąc temu #605503 przez gosia2324
beti napisał:

Fanka gratulecje!!

Dziewczynki lecę spać bo jutro jakieś 550-600 km...ehhh

wiecie co powiedziała ta lekarka co u niej z Fifim byłam wczoraj...że jest TŁUSTY!!! miałam jej ochotę je..nąć!!! uwierzycie? dokładnie takich słow użyła...



:cheer: :cheer: :cheer: o kur ..... :cheer: :cheer: :ohmy:
Żartujesz????? trzeba bylo napisac na nia skarge :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605504 przez fanka
Beti, że co????????// :cheer: :cheer:
co za s..a!!! no jak tak można!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605505 przez beti
ehhh...Gosia, w ogóle nafochowana była jakaś, z pretensją, że po co przyjeżdżamy jak nifuroksazyd dopiero 3 dzień podawany, jak usłyszała że się budzi w nocy to powiedziała, że nie ma prawa ( no powiem mu w nocy jak się obudzi...:angry: )...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605506 przez Mała
Fanka pewnie, że widać, super :lol: Dawidek :kiss:

Beti o ja :cheer: Nasza pediatra też mówi co myśli, ale umie ubrać to w słowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605511 przez fanka
dobra dziewczynki, lecę chwilę do Męża i spac, dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605515 przez gosia2324
beti napisał:

ehhh...Gosia, w ogóle nafochowana była jakaś, z pretensją, że po co przyjeżdżamy jak nifuroksazyd dopiero 3 dzień podawany, jak usłyszała że się budzi w nocy to powiedziała, że nie ma prawa ( no powiem mu w nocy jak się obudzi...:angry: )...


To ciekawe co by powiedziala na mojego 3,5 latka ktory nie przespal jeszcze calej nocy i wazy 19 kg :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605520 przez slowiczek
Gosia, a byliście kiedyśw Koronie czy zawsze w Echo robicie zakupy ?

Beti :cheer: :cheer: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605540 przez Mała
Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605593 przez Agusia83
A ja sie wczoraj napisalam i szlak trafił mój post. :angry:

Sylwia,test na ojcostwo zdany na 6:-)

Emi obudziła sie w nocy o 3 i nie chciała zasnąć w lozeczku. Od 2 miesięcy spala z nami w łóżku,a raczej prawie,ze na mnie,ja miałam głowę na stoliczku,a tata grozwalol sie na reszcie łóżka.

Fanka,świetnie wygladasz,różnica.jest diametralna.3 miesiace do końca studiow to niedługo. Juz zacznijcie powoli :laugh:

Beti,przydałoby die tej lekarce wytrabic w 3 zęby. Beszczelna.

Martus,a ty sie tymi starymi,podworkowymi lapucerami nie przejmuj. Zazdrosne i tyle.

Gosiu,glowa do góry,,wszystko będzie dobrze.

My zaraz zbieramy sie ma szczepienie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605630 przez gosia2324
HEjka :)


SLowiczku bylam w Koronie, ale to jakaś porażka :dry: jedynie podoba mi sie tam Smyk!

Jogo juz zdrowa, wiec co to bylo :unsure: :blink:

JAk EMi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605632 przez slowiczek
A to widzisz ja mam zdecydowanie inaczej :silly: , wole robic zakupy w Koronie :) o wieeeeele mniej ludzi a jak zakupy to tylko w spokoju!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605634 przez Marta M
Witajcie, jak dobrze spać u boku męża :)

Wczoraj mnie nie było bo wpadł do mnie brat z dziewczyną :)

słowiczku, gosiu oj tak...na osiedlu jest 32 dzieci i ja jestem jedyną mamą która jest z dzieckiem...mnie się czepiają co bądź i obgadują za plecami...Wczoraj temat zaczął się dokładnie od tego bo przyszła jakaś nowa opiekunka po 60tce, ile ma dziecko, mówię 1,5 roku, a ona BOŻE ja myślałam że ze 3, taka wielka, itd...potem się pyta czy chodzę z nią na zajęcia, pytam jakie, ona że na malowanie, lepienie, pływanie, itd..mówię że nie, a ona jak to możliwe, dziecko się nie rozwija, nie ma kontaktu z dziećmi, pójdzie do szkoły to będzie miała za stresu 40st gorączki jak dziecko jej znajomej..a ona jak była we Francji i w Hiszpani u córek to chodziła z wnukami na takie zajęci..masakra, niech sobie chodzą gdzie chcą, niech każdy robi co tylko chce ale niech się odczepią ode mnie, każdy robi co uważa za stosowne, ja też!!!!!!!!!

słowiczku mnie ostatnio mama mówiła że nasz sąsiad 8miesięczny mówi na kota TOT a na na babcię że jest niefajna, BABA BE :side: :side:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


beti nasze pucki to najukochańsze pucki, też mam ochotę zgnieść i przydeptać, brrrrr!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605638 przez mgielka22
Hej Kobietki wieki mnie nie bylo ale nietety PRACA
Dzis mam ostatnia nocke nadrobilam wszystko bo juz od godziny czekam na lekarza zeby mi podbil ksiazeczke bo do jutra mam badania w pracy...

Dzieci sliczne nie moge sie napatrzec jak rosna :)
Marta olej te babsztyle nie majado kogo sie odezwac to bzdury wymyslaja...
Sylwia ja tez nie wiem jakbym postapila w przypadku takiej ciazy ciezko sie wypowiedziec...
Beti :ohmy: ja bym sie odezwala na Twoim mscu i napisala slarge na ta s...e dla mni to nie pediatra tylko szcur ladowy nienadajacy sie...

Lila tez sie budzi w nocy jak obija sie o szczebelki wstaje po 6 rano...

Pyska a sprobuj dac Frankowi lactulose to powinno mu pomoc no i kolezanka mi poradzila ale nie wiem czy twojh maluch moze bobofruty pic a najlepiej popijac po zupue Lile tak ruszylo przy zatwardzenioach jak nie wiem...

Co u nas Lila tez nawija mowi ciocia, kicia powtarza wszystko wczoraj wujek poszedl do wc aona pod drzwiami wola: otworz :) no super jest...

Mam newsa: skladamy wnioski do banku na mieszkanie blagam 3:ajcie kciuki za pozytywna decyzje to jest jedyna nasza szansa dla nas!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gratuluje odpieluchowania wszytkim :) ja jeszcze mam czas bo Lili sie nie spieszy niestety dlaje nie chce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #605647 przez Marta M
I czekam na filmik Jogo czytającej :)

A ja muszę Wam nagrać bo nie mogę uwierzyć że Maja to potrafi ale ma tabliczkę z drewnianymi cyferkami i działaniami i wytłoczeniami na niej...wczoraj patrzę a ona potrafi wszystko bezbłędnie przyporządkować :cheer: :cheer: Widzi cyfrę i od razu ją wkłada gdzie trzeba :)

Chociaż w porównaniu z tym co Wy opowiadacie o Waszych zdolniachach to takie małe cos, ale dla mnie to naprawdę wyczyn :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605657 przez gosia2324

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


MArta zrob sobie koszukle JESTEM MAMA I SIEDZE ZE SWOIM DZIECKIEM W DOMU A TY NIE :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl