BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 1 miesiąc temu #629005 przez pati-m
Pyśka :blush:

Ja czekam na TEN dzień kiedy będę w 100% zdecydowana, że to teraz przyszła pora na drugiego dzidziolka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #629017 przez Sylwia26081982
Pati Życzę Ci żeby Wasze huśtawki się skończyły..wiem z doświadczenia jakie to męczące.. jest fajnie, cieszysz się tym a zarazem martwisz jak długo to jeszcze potrwa..

Kasia no niestety sarna nie była ubezpieczona haha Nie no żartuje, teraz się śmieje ale jak pomyślę że mogła mi wpaść na przednią szybę to dziękuje Bogu że to tak się tylko skończyło. Niestety koszta pokrywamy sami, bo nie mamy AC.

Moje dziecko właśnie męczy naszego pieska, a ona biedna ucieka i zawsze była to najspokojniejsza suczka na świecie ale odkąd Adrian ją irytuje zaczęła nawet warczec..Mamy z nich ubaw ale czasami sie boję, bo przecież to tylko pies..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629024 przez gosia2324
Pati, a co musisz pozmieniac, zeby starac sie o dzidziusia? w tym roku planujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629048 przez pati-m
Gosia - pozmieniać to nic. To jest kwestia świadomej decyzji. Chcę wewnętrznie czuć, że to pora na maluszka. No i chcę ogarnąć S. :angry: Bo nie boję się obowiązkó z dwójką dzieci, tylko właśnie relacji z S. On ma teraz baaaardzo ciężki okres w pracy i staram się to zrozumieć, ale czasami jego nerwy odbijają się na mnie i muszę z nim pogadać, że tak być nie może. Wiadomo, że w tym roku nie urodzę :P Ale chciałabym abym maluszek był w brzuchalu do końca roku :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629057 przez pati-m
Zresztą jeszcze nie tak dawno myślałam, że nie teraz, że jeszcze z 2, 3 lata. Ale uznałam, że to bez sensu. Mamy mieszkanko (co prawda na kredyt), ale co z tego. Jedno się wychowuje, to i na drugie starczy, a najważniejsze na świecie opórcz tego, że chcę mieć dwójkę, to to, żeby Kacperek miał rodzeństwo :lol: I to nie w odstępie wieku 6, 7 lat bo to za dużo,
Powili dojrzewam do tej myśli i raczej w wakacje zaczniemy się starać :blush:
Pod koniec maja idę właśnie do ginki na wizytę kontrolną, wszystko sprawdzę i zobaczymy co dalej :) Praca to tylko praca, a wg mojej dyrki MOGĘ zajść w drugą ciążę DOPIERO za 3 lata, więc prawie za 4 bym urodziła drugie. Dla mnie to za późno. Nie mam zamiaru pytać jej o zgodę :P Zresztą zawsze mogę zmienić pracę :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629058 przez pati-m
Dobra kochane, zmykam do tej mojej pracy i wspaniałej pani dyrektor B)

Do wieczora :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #629073 przez Pyśkaaaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pati padłam dyrka pozwala Ci zaciążyć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629078 przez slowiczek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629092 przez Sylwia26081982
pati-m napisał:

Zresztą jeszcze nie tak dawno myślałam, że nie teraz, że jeszcze z 2, 3 lata. Ale uznałam, że to bez sensu. Mamy mieszkanko (co prawda na kredyt), ale co z tego. Jedno się wychowuje, to i na drugie starczy, a najważniejsze na świecie opórcz tego, że chcę mieć dwójkę, to to, żeby Kacperek miał rodzeństwo :lol: I to nie w odstępie wieku 6, 7 lat bo to za dużo,
Powili dojrzewam do tej myśli i raczej w wakacje zaczniemy się starać :blush:
Pod koniec maja idę właśnie do ginki na wizytę kontrolną, wszystko sprawdzę i zobaczymy co dalej :) Praca to tylko praca, a wg mojej dyrki MOGĘ zajść w drugą ciążę DOPIERO za 3 lata, więc prawie za 4 bym urodziła drugie. Dla mnie to za późno. Nie mam zamiaru pytać jej o zgodę :P Zresztą zawsze mogę zmienić pracę :silly:



:unsure: Wspaniałomyślna Dyrka :cheer: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629108 przez Pyśkaaaa
slowiczek napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Słowiczku 2 lata

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #629160 przez slowiczek
no tak, u was 2 lata, ale ja mówię o tym, że kiedyś rodziło się zwykle rok po roku, ja mam siostrę rok młodszą i wśród moich rówieśników to była norma, że się miało rodzeństwo klasę wyżej lub niżej :) wszystko ma swoje plusy i minusy, jak to w życiu już bywa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629179 przez fanka
witam piątkowo
moje dziecko właśnie śpi, ja dalej siedzę nad pracą, byliśmy już na krótkim spacerku, upał dzis okropny.
U mnie dziś na obiad nalesniki z serem, a M pewnie zje wczorajsze leczo bo dla niego nalesniki to deser.;-)
brzuch mnie dalej napieprza chyba musze wziąść ketonal bo coraz gorzej boli.
No to chyba na naszym forum "dzieciowy worek" się rozwiązał :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629189 przez slowiczek
Fanka, a ketonal to dodatkowo nie podrażnia Ci żołądka ? byłaś już z tymi wynikami u lekarza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629193 przez fanka
Słowiczku napewno podrażnia ale tylko on jest w stanie złagodzić ból jak mnie weźmie, u lekarza jeszcze nie byłam bo lekarz przyjmuje tylko rano, a ja jestem rano sama z Dawidem, moi rodzice polecieli na tydzień do siostry wiec nie mam go z kim zostawić żeby iść. Pójde dopiero 30.04.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629206 przez slowiczek
współczuję :kiss:
ja też będę musiała wkróce znowu przejść się do mojego gastrologa, bo te tabletki które dostałam mnie nie wyleczyły (ale mówił, że nie jest mi w stanie zagwarantować, że tym da radę mnie wyleczyć), po nich to się czułam jeszcze gorzej, ostatnio rzadko boli mnie żołądek, tfu tfu ale jednak czasem się zdarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl