BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 4 tygodni temu #628749 przez Agusia83
ok, dzieki....moze jutro zrobie bo nie mam pomysla :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628751 przez gosia2324
Agusia83 napisał:

ok, dzieki....moze jutro zrobie bo nie mam pomysla :silly:


smacznego :) ciato powinno miec ok 0,5 cm i nie opadac jak wezmiesz do reki kawalek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628755 przez Agusia83
jakby co bede smsowac :blink:

dobranoc dzewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628773 przez maja1982
Wpadłam tylko powiedzieć ze żyje :)

PYSKA - gratuluje :kiss: piękne dzieciątko :) uważaj na siebie :)

przeczytałam ale wybaczcie nie bede odpisaywać bo nie mam siły :( jutro napewno zaglądne !!

dziękuje kochane za troskę :) lepiej sie czuje :)

dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628811 przez Agusia83
Dzień dobry.
Oznajmiam,ze pierwszy dzień i noc mamy bezsmoczkowe:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628823 przez mgielka22
Dzień dobry :)

Pyskaaa ale cudowny maluszek :) I masz sie oszczedzac kobietko a ta dr cos mowila ze ten krwiak moze na cos wplynac???

AGusia gratulacje odsmoczkowania ale jak znajdziesz to go wywal bo szkoda wracac skoro dziecko dalo rade bez :)

Lili dzis miala jedna pobodke na piciu :lol:

Dziewczyny 3majcie kciuki mooooze dzis juz cos bede wstepnei wiedziala...ale mam stresa strasznego ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #628827 przez Sylwia26081982
Hej Laseczki Ja dziś na obiad sosik z miesa od szynki i chyba kopytka, czy paluszki...zależy z jakiej czesci Polski kto jest, bo różnie mówią :)

Wiecie co mi sie wczoraj przytrafiło ??? Jade ze sklepu z Adim i kuzynka taka droga gdzie można 90 km/h,patrze sarna leci, no to na hamulec i ulga przeleciała..a tu za pol sekundy nastepna prosto w prawa lampe auta mi przywaliła, widziałam tylko rozpryskujace sie szklo. Pierwsze co powiedzialam do kuzynki to trzymaj Adriana,byl zapiety w foteliku ale mimo wszystko, w tej pół sekundzie jeszcze pomyslalam zeby za nami wyhamowali i w nas nie przywalili.. masakra jednym słowem, sarna poległa na miejscu, w 2 sekuny byla Policja, ja roztrzesiona, jakas babka sie zatrzymala. Nic nam sie na szczescie nie stalo, Policjant pozwolil jechac i powiedzial ze to nie moja wina, prawie mnie przytulil,ja oczywiscie miekka dupa poplakalam sie..zadzwonilam po Tomka i przyjechal.Lampa maska do wymiany no ale to akurat rzecz nabyta.. Juz do porodu nie wsiadam za kółko, a tyle razy jezdze tamta droga, nigdy bym sie tam sarny nie spodziewała ;/


MgiełkaBiedna lila, moj Adi tez sie zanosi jakgo bardzo zaboli cos.

Smerfetka super, kolejna parka i piekne imie:) Co do programu nie pomoge niestety.

Pyska ja tez grauluje raz jeszcze :) Cudowna fasolka, Ja tez mialam krwiaka z Adim w ciazy, luteina i lezenie pomoglo, po 3 tygodniach sie wchlonal, musisz duzo lezec i nie dzwigac nic...

Agusia czas szybko leci, ja jak dziś pamietam jak stoje w kolejce po test..a tu juz 9 miesiąc :) .Grtuluje odsmoczkowania:) U nas juz tydzień bez butli do picia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628838 przez Pyśkaaaa
hej hej :)
Maja siły przesyłam :kiss: :kiss:
Gosia nie mamy tylko 2 ale my wyniesiemy sie z sypialni a tam zrobimy pokój ( nie wiem czemu mówię chłopakom :P) bo nam sie nie opłaca szukać wiekszego mieszkania(wiadomo koszty) czkemay na decyzję w sprawie działek i jak już zapadną ruszamy z budową a jak zapadną negatywne wtedy kupimy większe i już....
Sylwia o matko dobrze że się wam nic nie stało :*
Marta jak Majeczka?

a mi lekarz kazał sie oszczędzać nie dzwigać ale nie kazał leżeć w sumie to ja sie dobrze czuję raz zaplamiłam i spanikowałam...tym bardziej że z Frankiem takich akcji nie było....a krwiak jest malutki na dzidzie raczej nie wpływa, a że prace mam lekka cały dzien przed kompem więc póki co jeszcze chwilę do niej pochodze :)
a i biorę luteinę no-spe i magnez

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628845 przez Sylwia26081982
Pyśka no ja miałam wskazane leżenie,nawet doktorka powiedziała że mam sie do garów nie zbliżać, że mąż ma dwie ręce i niech sobie sam gotuje :) Jezdziłam specjalnie do Szczecna na kontrole co 2 tygodnie, bo tutaj w Danii jest wszytsko normalne i naturalnie ma sie rozwiazywac. Też się dobrze czułam, z tym że mój krwiak był większy i było duże zagrożenie. Ale skąd sie bierze to dziadostwo ??
Na pewno bedzie dobrze, tylko sie oszczędzaj :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #628846 przez gosia2324
WItam.

Pysia , mimo to oszczedzaj sie, widzisz po mnie, Malej, Agusi ze druga ciąża jest "delikatniejsza", trzeba chronic maluszka :)
Dotarło juz do Was ze Dzidzia jest ? zalozyl Ci lekarz karte ciazy?

strasznie mi sie od rana w glowie kreci :( chyba jakas zmiana cisnienia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628866 przez kasia79
Hej.
Pysia śliczne maleństwo, krwiaczkiem się nie przejmuj, zniknie. Dawaj nowy suwaczek :laugh: :blink:

Sylwia straszne to co piszesz, a kto teraz ma pokryć koszty naprawy, Lasy? :huh:

U nas leje. :(

To zmiana ciśnienia Gosia.

No wszystkim wam parki wychodzą, fajnie :laugh:

Agusia jakieś dwa miesiące temu też u nas była taka sytuacja, ze zgubił się smok i dwa dni mała była bez niego, szybko go znalazłam i schowałam, ale jak sobie przypomniała to tak płakała że wymiękłam i dałam jej, a mogłam wtedy wyrzucić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628899 przez slowiczek
O jaaaaaa ale sie wyspalam, wlasnie sie obudzilam :) a Natalia jeszcze spi, szalona :)

Sylwia, o matko, ale przygoda :huh:, szkoda sarenki ale najwazniejsze ze wam nic sie nie stalo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628929 przez pati-m
Hej,
Ja wczoraj padłam prawie zaraz po Kacprze :P
A dziś od rana posprzeczałam się z S. :angry: Męczy mnie taka huśtawka. Jakiś czas jest fajnie, a potem znowu sprzeczka :(

Pyśka - gratulacje jeszcze raz! Piękna fasolinka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628933 przez ewelinaa
Heej :)

Cały czas Was podczytywałam i jestem na bieżąco ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziś mam wolniejszy dzień w pracy, także mam nadzieję, że z Wami popiszę ;)

Nie mogę się doczekać maja - tyyyle wolnego będzie, normalnie rozpusta :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #628965 przez Pyśkaaaa
Gosia dotarło jak zobaczyłam serducho do K chyba też :)

a suwaczek założe jakoś na dniach bo coś czasu mało ostatnio....

a kartę założy 9 maja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl