BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

10 lata 10 miesiąc temu #691807 przez gosia2324
Widzisz Agusia jak Emi broni brata :)Super !

MArta jak u Ciebie , lepiej :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691814 przez maja1982
co jaa to miałam napisac??


kacperek - wspaniała fryzurka:) pati ale masz dorosłego synka :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Emi - ale mam zrobiła Ci piekne zdjęcie!!!monia - powieś je Emi w pokoju!!cudne :)

gosia - wszystkie pisały ze ta jasna - a mnie sie podoba bardziej ta ciemna :) a i fryzurka super :)

agusia - dzielna jesteś :) nie daj sie :kiss: :kiss: :kiss:

pyska - ale fajny wyjazd mamusie, synsie i brzuszki :)

Natalusia - w okularkach wymiata :) ŚLICZNA :)

Jagódka - PIĘKNOTKA :kiss: może jogo znudziła sie juz bajka o wilku i kapturku to sobiepajaka dołożyła ;)

beti - bedzie pojednanie :) :blush: biedny Fifi :( zdrowka kochaniutki :kiss:

sylwia - jaki filmik wsrtawiłaś??bo ja nie fb ;)

mała - Kamilek miał dzisiaj badania tylko tak??

marta - :kiss: czekamy na kolejne wieści!!a jak cie znowu dopadna czarne mysli wieczorem to wpadaj :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691821 przez magda79
Witamy się!!!!

Jesteśmy w domciu, zadowoleni, opaleni i wypoczeńci...akumulatory naładowane na 100%...jutro do pracy....

było naprawdę super, hotel rewelacja - typowy dla rodzin z dzieciakami, przy plaży, Domi szalał w basenie, w morzu, a na plazy to mógłby siedzieć caały dzien:) nie było chłopaka...:)
pięknie okolice....mieliśmy wypożyczony samochód i pozwiedzaliśmy trochę - praktycznie przejechaliśmy całą wyspe i warto było!!!!
jedzenie pychota!!!! aż strach stawać na wagę :S
dzieciaki spisały sie na medal....tylko dwa dni przed odlotem Domi rano miła temperat, bylismy u lekarza i stwierdził anginę, rzeczywiście miał brzydkie migdały ale na drugi dzien mogliśmy wyjść a dzisiaj byłam z nim u naszej i stwierdziła żabe ;) jeden dzień nie miał apetytu i miał biegunke a tak wszystko ok:)

jutro wstawię parę fotek może na fb i tu tez:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691823 przez beti
Agusia83 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kurcze.....czy tylko ja to przeczytałam?? Albo tylko ja zrozumiałam opacznie??? Agusia, chcesz nam coś powiedzieć?? :)

Mała, na 90% wirusówka, bo miał dziś znów test na CRP robiony i crp niskie, więc nie bakteryjne, miał jeszcze wymaz z oka, powinien być w ciągu kilku dni dla sprawdzenia i dodatkowo sprawdził nas okulista, bo pediatra obawiał się jakiegoś wirusa, który atakuje w kilku miejscach i może powodować uszkodzenia rogówki :ohmy:

Jogo, Emi...matko jakie śliczności moje kochane!!! :kiss:

Maja, to faktycznie może być pokrzywka

Słowiczku, trzymam kciuki!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691827 przez monika1984lodz
Magda "żabę" ???

Beti hah głodnemu chleb na myśli :P

A ja przeleciałąm strony w stecz i teraz widziałąm Kacpeigo przystojniaka :D

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691835 przez maja1982
magda - super ze wyjazd sie udał :) dziaciaczki szczescliwe :) czekamy na fotki:)

no co beti - agusia to ostra babka :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691836 przez Agusia83
Ojej, Maju, ja też bym się przeraziła gdyby takie krostki nagle oblazły Emi a później szybko znieknęły...ale dziewczyny mają rację, ja grzybom mówię nie...na bardzo długo...

Mała, a czemu byliście z Kamilem w szpitalu? Przepraszam, ale nie doczytałam i dlatego pytam...

Emisia z jednej strony broni brata, z drugiej widzę, że jest trochę zazdrosna, bo jak wróciliśmy od lekarza, gdy zobaczyła foelik samochodowy, od razu pokazywała, że jest jej i trzeba jej go dać :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Emisia jak Ty ślicznie wyglądasz :lol: Jestem pod wrażeniem tego zdjęcia...Monia, musisz je oprawić...

A Jogo cuddna minkę zrobiła :laugh: Jest boska...

Beti, chodziło mi o odpieluchowanie EMi :silly: ..musze poczekąc aż dodję do siebie i wówczas się za to zabiorę... :silly:

Ważyłam sie dziś....8kg na minusie...niby 1 została, ale wolałabym sporo więcej :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691838 przez fanka
cześć Dziewczynki
miałam Wam odpisać i normalnie nie mam weny :-(
Fifulku zdrowiej chłopaczku!!
Emi, Jogo ale z was duże i sliczne dziewczynki!!! :kiss:
Marta najlepszego z okazji rocznicy, dużo dużo miłosci!!
Maju dziewczyny mają rację, może byc pokrzywka.
A ja mam dziś jakiś nastrój weselno- romantyczny, jakby nie to, że trzeba isc zaraz spać, włączyłabym sobie jakies wesele :-)
wiecie co Dawid mi powiedział wczoraj jak mu kazałam posprzątać zabawki : " Mama, puknij się w czoło!!!" . No ale sama mogę byc sobie winna bo jakis miesiąc temu miał taki dzień, że ciągle coś kombinował, wymyślał i w końcu jak wyszedł na stół i zaczął zrzucac z niego wszystko ja mu powiedziałam "chłopie puknij sie w czolo" i mi teraz odpłacił!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691839 przez monika1984lodz
Agusia ale takie smutasy są naturalne i jak najbardziej na miejscu :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Kochana sama pamiętam jak wyłam z byle powodu przez 2 miesiące po porodzie - spadek hormonów :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691842 przez gosia2324
Magda super ze wakacje udane :woohoo:

Agusia pewnie ze sobie dasz rade !!!!szybko wpadniesz w rytm ,zobaczysz :) dwójka to nie koniec świata , to poczatek :blink: :kiss: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691844 przez beti
Fanka :D :D :D rozbawiłaś mnie nieziemsko :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691848 przez monika1984lodz
Dawid hahaha

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691857 przez fanka
Agusia ja po porodzie przez pierwsze kilka dni ryczałam co chwilę, o wszystko więc rozumiem co czujesz!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691859 przez magda79
Monia na migdałach takie pecherzyki i nawet ranki - pediatra mówiła, że jej to wygląda własnie na żabę bo są tam ranki- dlatego stwierdziła że może angina ale żaba też - dostalismy do przemywania jamy ustnej - ogólnie jest zdrowy, ma apetyt i zero innych oznak poza brzydkim gardłem....nie wiem jak to fachowo się nazywa u nas się tak mówi na to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691866 przez magda79
Agusia szczere GRatulacje!!!! niech rośnie zdrowo dla pociechy siostry i rodziców:)
widziałam fotkę na fb i tam tez już gratulowałam :)

Śliczny jest!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl