BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

10 lata 10 miesiąc temu #693735 przez mgielka22
Mala ciezko by chirurg wypisal ginekologiczny lek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693741 przez gosia2324
maja1982 napisał:

aha i kupiłam lolkowi www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30064359/ i jest szalenstwo :) fajna bo można dokupic różne elementy i rozbudowywać !

beti - lolo tez luzik u lekarza, zero płaczu, sam buzie otwiera :) ale o uszy sie nie umpoina jak narazie ;)


Maja Kuba dostal taką na Dzien Dziecka jest superaśna :) a on jest fanem pociągów :S allegro.pl/drewniana-kolejka-carousel-10...iag-i3258589736.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #693743 przez maja1982
wiecie co lolo jak było tak ciepło ganiał na boso i mu mowiłam ze ma bose stópki i teraz rano jak lezy z nami w łózku "kaze"sie wyrozbierac z pidżamy,gładzi sie bo brzuszku i mowi ja BOSO :):):) zamiast ze jest goły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693746 przez Mała
Mgiełka a rodzinny :S recepta to recepta :silly:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693751 przez gosia2324
Mala a u nich macie lepsze warunki do mieszkania niz u mamy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693753 przez Mała
Gosia nie to, że lepsze, po prostu staramy się jeździć po równo do mamy i do teściów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693754 przez maja1982
gosia - super te zestawy :) coś napewno dokupimy:)

mała - no wlasnie bez rehabilitacji nie byłby napewno w takiej kondycji jak teraz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693758 przez Agusia83
Weszłam na chwilke, moje dwa szkraby juz śpią....wiecie jaka byłam zła na siebie...pod koniec dnia Emi była niemożliwa, ciągle nie nie nie i płakała...nie pozwalała mi pójść umyć Arturka, tylko ciągnęła mnie gdzieś gdzie ona chciała...ewidentnie była zazdrosna i zmęczona..a ja się denerwowałam..bo robiła się złośliwa i nieznośna...nakrzyczałam na nią, a później się poryczałam i tak obie płakałyśmy... :( :( :( :( kiedy te nastroje mnie opuszczą?

Mgiełka,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pati, spokojnie taka niedoczynność to nic poważnego...euthyrox wyrówna poziom tsh...

Mała, dziewczyny maja rację, Olcia, to jak odnicie lustrzane Ciebie ,...tyle, że kilka lat młodsze :silly:

Maju, obiecałaś...Kochana, znajdź czas i pójdź, wiesz gdzie...
Super, że Loluś tak się fajnie bawił :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693763 przez gosia2324
Agusia puszczaj moze Emi bajki na czas kąpieli małego,
potem szybko go nakarm i masz czas na kąpiel Emi, ja tak robiłam ze Kąpałam Jogo, Kuba mi pomagal :blink: potem jego wkładałam pod prysznic, bawił sie w wodzie za ten czas szykowałam łózka do spania i jak on juz leżał w łóżeczko to karmiłam sobie Jogo w jego pokoju i tym sposobem dwójka spala jednocześnie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693764 przez maja1982

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a to jeszcze pochwale mojego synusia :blush: wiecie ze on sam sobie majtusie i spodenki podciąga!wiadomo ze trzeba poprawic ale próbuje i chce sam :) i po powrocie do domu siada i sciąga buty i kurtkę :) to sie pochwaliłam :) :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693767 przez Mała
Ola zaczyna mówić po polsku :lol: i wszystko jest sia czyt. sama.

To się pochwaliłam i lecę spać, dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693769 przez gosia2324
Maja jogo tez zejdzie z nocnika i gacie w góre :silly: :woohoo: kiedy nam te fasolki tak porosły :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693771 przez pati-m
Olcia jaka urocza :) Caaaaała mama :lol:

Dziewuchy ja nie wiem gdzie wy tam drugą kropkę widzicie :P
Jak S. powiedziałam, to było "Niech nawet tak nie żartują" :P

Kacperek właśnie się obudził z płaczem. Ma 38,5 :( I kaszle takim odrywającym się kaszlem. Na szczęście jutro mamy kontrol to zobaczymy co i jak.

Fajne te kolejki. Ja chyba powiem siostrze, czyli chrzestnej Kacperka żeby mu taką na 2 latka kupiła bo ostatnio też mu się podobają. Ostatnio nawet wycieczka na stację PKP była i pół godziny pociągi obserwowaliśmy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693772 przez maja1982
gosia - tez sie zastanwaim kiedy to przeleciało!takie duże samodzielne :blush: czasami tak siedzimy i patrzymy na karolka i i mowimy matko jaki on juz duży :blush: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl