BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

10 lata 7 miesiąc temu #769779 przez magda79
Heloł:)

Ja na opiece cały tydzien...Domi z piątku na sobotę tez kaszlał krtaniowo - dostał od razu clemastinum, w ciagu dnia w miarę, nastepna noc juz suchy kaszel ale nie krtaniowy i po południu kaszlał juz na mokro, inhalacje od razu i mimo to dzisiaj rano zaraz do lekarza i ma zmiany na oskrzelach...u niego to tak szybko...jak nie będzie lepiej do środy to mam wykupić antybiotyk....:(

Pyśka ja w drugiej ciąży też byłam bardziej obolała niz w pierwszej,ruszałam się dużo, bo była Majka w domu, wyprawianie jej do przedszkola, zajęcia, spacery...itd - byłam bardziej zmęczona i miałam akcję z bólem krocza...myslałam, że mi kości rozsadzi... :S

A musze Wam powiedzieć że Domi podrywał dzisiaj panią z rejestracji i Pania doktor również :S zagadywał, posyłał buziaka - sam bez mojej podpowiedzi i uśmiechał się, a na koniec zawołał to swoje ...paaa z akcentem na a...uśmiałam się :) ;)

Mgiełka spełnienia marzeń i saamych słonecznych dni!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #769784 przez pati-m
Domi podrywacz :laugh: I też zdróweczka :kiss:

Kurde jak mi się nic nie chce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #769819 przez Pyśkaaaa
pati-m napisał:

Domi podrywacz :laugh: I też zdróweczka :kiss:

Kurde jak mi się nic nie chce ;)


Pati to nie rób nic :P ja dzis mam zakaz i leniuchuje
T ugotuje nam zupkę 2 daie mam a na jutro chce zrobic tarte ze szpinakiem macie jakies przepisy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #769835 przez mgielka22
Lila mi znow zwymiotowala mam nadzieje ze to nie jelitowka :dry: narazie padla i spi oby jej przeszlo...

Ojjj watpie ze cos wymysli...kolejny rok z rzedu o mnie zapomina...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #769845 przez monika1984lodz
ja tam mojemu zawsze przypominam hih- ostatnio braliśmy na bp noże za punkty payback i tam hasłem jest moja data urodzenia :P pani na stacji miął niezły ubaw jak M się prężył :P

Moja mama złamała ręke- i nic nie powiedział,nie zadzwoniła i dzisa jak u mnie była to tak to chowałą ,że nie zauważyłąm- dopiero śiostra która jej włosy farbowała zobaczyłą gips i zadzwoniła do mnie i mi powiediząła.Masakra- czasami to z mamą mam jak z Emi....

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #769854 przez Marta M
Witajcie :)

Monia a gdzie byli rodzice Neli?

Dla Kubusia, Kamilka, rodzinki Sylwii, Lilka, Domisia, mamy Moni zdrówka :kiss:

mgiełka wszystkiego co najlepsze :kiss: :kiss:

Pyśka rety nie spieszcie się jeszcze, a Ty musisz się już teraz oszczędzać, ja sfolgowałam bo też kilka regularnych mnie złapało, ale nie tak jak u Ciebie, tylko z 6 skurczy co 3 minuty i koniec na szczęście..ale z drugą ciążą inaczej, przy Majce żadnych skurczy nie miałam, tzn nie czułam bo jakieś się tam zapisywały na ktg..

Pati mnie odkąd stuknął 29 tydzień zaczynam się męczyć, oddech jakiś albo przyspieszony albo spowolniony, w każdym bądź razie źle dostosowany...no i w nocy rwą mnie pośladki :(

A ja tutaj się byczę, Maja z moją siostrą i bratem szaleje, babcie ją bawią i naprawdę korzystam :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #769855 przez Sylwia26081982
No własnie Pati nie rób nic.. Choć z nami kobietami to tak jest, dopiero jak nam lekarza zaleci to sie słuchamy :)

Magda oby przeszło małemu podrywaczowi szybciutko. :) Mój Adima tak samo, a najsmieszniejsze jest to że on do wszystkich ludzi macha i sie usmiecha.., ludzie tez sie do niego uśmiechaja i machaja i on chyba to lubi :) Do tego jeszcze patrzy im prosto w oczy,a jak trzeba to się nawet wychyli żeby został zauważony.. :)

Mgiełka ja też przypominam, tak pare dni wcześniej bo mój M nie przykłada większej wagi, choc nie wiem dlaczego bo ja zawsze o nim pamietam i uwielbiam mu robić prezenty. . Choc jak pojechałam rok temu sama z Adim do Pl to zrobił mi fajna niespodzianke sam, chyba z tęsknoty..

Monia jak to nie zauwazylas, przeciez nie dosc ze to okropny ból to jeszcze gips. Twoja mama jest mistrzynią w maskowaniu się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #769857 przez Sylwia26081982
Marta zazdraszczam byczenia się :) Ale masz rację, korzystaj ileeeeeeee możesz .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #769860 przez Marta M
Jeszcze Wam nas wkleję :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #769862 przez monika1984lodz
Madzia zdrówka dla Dominika :kiss:

widzę nowy sezon chorobowy :(

Sylwia no nie zauważyłąm- tak się ukrywała i w ogóle- no masakra- czuje się jak najgorsa córka na świecie

MArta rodzice NElki byli na weselu :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Martuś śliczne Wy :kiss: :kiss: :kiss:

i jeszcz eMi z kuzynami :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #769871 przez pati-m
Napisałam wam tego ostatniego posta, że nic mi się nie chce i.... zasnęłam :laugh: Kacpero miał drzemkę, więc pomyślałam że mi też się coś od życia i należy i pierwszy raz od wieków spałam z nim w dzień :) Od razu lepiej :)

Pyśka - no i bardzo dobrze, że się oszczędzasz.

Marta - no o bólu pośladków to ja też pisałam ;) Ale aktualnie najbardziej to wew. str. ud. Chodze jak potłuczona :silly:
Śliczne z was dziewczyny :) Maja przeurocza :blush: A ty masz suuuuper płaszczyk :)
I też zazdroszczę leniuchowania. Korzystaj ile wlezie! :woohoo:
Wydrukowałam dziś klika miejsc do zwiedzania we Frankfurcie i mam nadzieję, że dam radę wędrować z tą moją zgrabnością :silly:

Monia - oooo, jak ładnie M. z dwójeczką :blush:

Mój S. zawsze pamięta o rocznicy, urodzinach, imieninach itp. Po prostu zwykle nie wie co kupić, więc pyta wprost wcześniej co bym chciała, ale mi to nie przeszkadza bo przynajmniej dostaję w prezencie to co chcę :)

A mój Kacper to raczej wstydzioch. Ale to po mamusi, bo ja kiedyś w dzieciństwie baaardzo nieśmiała byłam. Nie lubi jak ktoś do niego zagaduje, chowa się za mnie itp. :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #769873 przez Pyśkaaaa
a ja postanowilam na dniach spakowac torbe do szpitala i w koncu przywiesc ciuszki od rodzicow bo nie wszystko zabrane

Martusia z Majeczka Kochane :)
Emi z kuzynami super jak sie tula do niej :D
Monia przestan musiala sie niezle zakamuflowac....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #769879 przez pati-m
Pyśka - no już pora :)


Monia - nie obwiniaj się bo przecież nic złego nie zrobiłaś :kiss:
Tylko dlaczego mama ci nie powiedziała? Martwić cię nie chciała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #769881 przez Pyśkaaaa
Pati ja tez drzemalam :p
a Franek roznie zalezy od nastroju czasami sie wstydzi czasami nie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #769884 przez pati-m
Marta - priv :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl